Зворотний дзвінок

Репетитори з математики у Харкові

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Репетиторы по математике в ХарьковеТема репетиторства з математики хвилює багатьох батьків учнів середньої школи та старшокласників України, у тому числі проживаючих у Харкові. Математика (алгебра і геометрія) відноситься до складних предметів, із якими без сторонньої допомоги впоратися під силу далеко не кожному учню. Але оскільки на кожного учня під час випуску зі школи чекають іспити, в числі яких і математика, слід заздалегідь подбати про наявність серйозної бази знань, не залишати все на останній момент, коли і репетитори завантажені вщент і немає зайвого часу на додаткову підготовку.

Як бути, куди звертатися, якщо гостро стоїть питання успішності по предмету і треба терміново надолужувати втрачене? Навчальний центр «Planetaclub» – оптимальне рішення для тих, хто думає про своє майбутнє та націлений на плідну співпрацю з педагогом, якісний результат.

 

Як відомо з 7 класу математика поділяється на два окремих напрямки: алгебра та геометрія. Клікайте на іконки, щоб дізнатися докладніше!

Алгебра онлайнГеометрія онлайн

Онлайн репетитори математики: що важливо знати при виборі викладача

Онлайн репетиторы математикиХороший викладач математики крім сильних знань зі шкільного курсу алгебри, геометрії, тригонометрії, стереометрії повинен вміти розвіяти у школяра хибний страх перед наукою математикою, прибрати комплекс неповноцінності, що сформувався через колишні невдачі, донести до підлітка, що «зубрежка» формул та правил це марні зусилля, які забирають лише багато часу та сил. На дистанційних заняттях з репетитором учень навчитися швидко вирішувати приклади, завдання, рівняння, а ще навчиться своєчасно збиратися, щоб у потрібний момент активізувати накопичені знання.

Крім того, досвідчений і кваліфікований онлайн-педагог допомагає розвинути у школяра математичне мислення, логіку, що сприяють швидкому розбору нетипових завдань, розкриває перед учнем різноманітні зв'язки в математиці, показує, як з однієї дії випливає наступна, як загалом вони становлять єдину картину. Мета хорошого викладача – не «натягування» підлітка на вирішення певного кола завдань, а пояснення основних принципів їх вирішення, які можна використовувати для широкого спектра аналогічних завдань.

 

Репетитори з математики в Харкові – пропозиція від Planetaclub

Наш навчальний центр веде регулярний набір учнів молодшої, середньої та старшої школи до груп дистанційного навчання з різних предметів, у тому числі пропонує школярам заняття з досвідченими репетиторами з математики за допомогою відеозв'язку зі Скайпу. Навчання ведеться у маленьких групах до 2-3 осіб, що дозволяє педагогам якісно доносити матеріал до кожного учня, а також регулярно вести опитування пройдених тем, перевіряти правильність виконання домашніх завдань, у комфортному режимі здійснювати підготовку до ДПА, ЗНО.

Також учням можна вибрати індивідуальне навчання з учителем математики. Воно рекомендується переважно тим школярам, які мають значні прогалини у знаннях, завантажений графік.

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 клас

Репетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

 

Репетиторы математики в ХарьковеОнлайн репетитори нашого центру використовують у роботі новаторські методи, власні унікальні напрацювання, на уроках задіяні всі сучасні способи передачі інформації. За підсумками пройдених тем здійснюється повноцінна перевірка знань.

Ми гарантуємо, що пройшовши підготовку на наших онлайн-курсах, слухачі, які серйозно підійшли до процесу навчання, своєчасно виконують домашні завдання, які активно поводяться на уроках, зможуть надолужити втрачене, отримати міцні знання та успішно скласти випускний іспит.

Потрібен досвідчений репетитор з математики у Харкові? Не хочете переплачувати на послугах? Мрієте щоб Ваша дитина отримала серйозну підготовку з предмету, з легкістю здала підсумкове тестування та вступила до бажаного навчального закладу? Обирайте репетитора з математики онлайн у Харкові від Planetaclub.

 

 

Репетиторство з математики онлайн. Переваги!

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайн

Репетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну