Зворотний дзвінок

Репетитори з математики у Києві

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Репетитор з математики КиївБажаєте примножити знання школяра з математики, але дитині важко даються точні предмети – вірним рішенням буде звернення до репетитора з математики у Києві.

Спеціалісти навчального центру Planetaclub:

Репетиторський склад Planetaclub – це професіонали, які на постійній основі проходять курси підвищення кваліфікації, а також розробляють програму навчання, підлаштовуючись під сучасні тенденції розвитку підлітків.

 

Як відомо з 7 класу математика поділяється на два окремих напрямки: алгебра та геометрія. Клікайте на іконки, щоб дізнатися докладніше!

 
Алгебра онлайнГеометрія онлайн
 

Алгоритм онлайн викладання математики

Онлайн викладання математикиРепетиторство з математики онлайн здійснюється на спеціально розробленій інтерактивній платформі.

З метою підвищення рівня зацікавленості учня предметом викладацький склад використовує унікальну методику викладання матеріалу. Завдяки анімаційним онлайн підручникам, інтерактивним карткам-завданням процес навчання стає захоплюючою подорожжю у світ цифр, алгоритмів та графіків. Опції інтерактивної платформи дають змогу автоматично перевіряти завдання, стежити за прогресом навчання, робити його аналіз, а також зберігати історії занять.

Онлайн-репетитори математики також проводять уроки з використанням програм Skype (Скайп) або Zoom. Відеоуроки допоможуть максимально комфортно та ефективно засвоїти знання з дисципліни.

Під час навчання учень і вчитель використовують онлайн-дошку та різноманітні наочні посібники (таблиці, схеми, картинки). Курс математики включає завдання на логіку і креативне мислення, безліч прикладів і рівнянь.

 

Завдання репетиторства у Planetaclub:

  • Усунути прогалини при вивченні математики в школі,
  • Підвищити рівень знань, що дозволить не лише наздогнати однолітків, а й обігнати їх,
  • Звільнити батьків від перевірки домашніх завдань,
  • Підготувати учня до контрольних робіт та іспитів.

Репетитор математики Києва розробляє програму навчання залежно від потреб та можливостей учня. Рівень складності збільшується з кожним заняттям.

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 клас

Репетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

 

Переваги онлайн занять математикою у Planetaclub:

  • Переваги онлайн занять з математикиможливість індивідуального чи групового заняття;
  • графік навчання складається з огляду на особисті переваги;
  • можливість повного контролю процесу навчання, оскільки відеоуроки зберігаються у записи і пройдений матеріал можна самостійно повторити через час;
  • індивідуальний підхід допоможе розкрити потенціал школяра.

При необхідності, а також бажанні учня викладач може включити до навчання більш поглиблені теми науки, які не входять до шкільної програми. Широке вивчення предмета дозволяє школяру брати участь в олімпіадах, математичних конкурсах, а також це є вагомою перевагою при складанні вступного іспиту з математики до ВНЗ.

З Planetaclub дитина перестане відчувати напругу та страх від процесу навчання. Репетитори з математики Києва зможуть знайти підхід та стати другом для кожної дитини.

 

Репетиторство з математики онлайн. Переваги!

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайн

Репетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну