Зворотний дзвінок

Репетитори з математики у Запоріжжі

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Математика - це один із тих предметів, які важко даються школярам. Графіки, рівняння, формули… Тут потрібна компетентна та грамотна підтримка. Під час уроків вчителю не завжди вдається дати її кожному учневі. Але запобігти можливим прогалинам знань у дитини — можна. У Запоріжжі допомогти в цьому питанні зможуть онлайн репетитори з математики від Planetaсlub.

 

Як відомо з 7 класу математика поділяється на два окремих напрямки: алгебра та геометрія. Клікайте на іконки, щоб дізнатися докладніше!

Алгебра онлайнГеометрія онлайн
 

Математика онлайн: кому вона потрібна?

Математика у ЗапоріжжіСьогодні репетиторство з математики – це не розкіш. Це потреба, яка допомагає учням:

  • Швидше та якісніше засвоювати предмет;
  • Заповнити прогалини знань, які можуть утворитися через пропуски, погане пояснення, недостатнє вникання в тему;
  • Здобути впевненість у власній компетентності; Підвищити якість знань; Підготуватися до майбутніх випробувань (іспити, контрольні, тестування, підготовка до ЗНО та ДПА).

Актуальними уроки із репетитором математики у Запоріжжі будуть для всіх учнів, які «плавають» у дисципліні. Систематизовані та грамотно складені уроки допоможуть наздогнати навчальну програму, отримати всі необхідні для конкретного рівня навички. Як результат — найкращі оцінки у школі, більш позитивне ставлення до предмета, впевненість у власних знаннях.

 

Чому онлайн: плюси дистанційних занять із репетиторами математики

Онлайн заняття з викладачами є новим форматом репетиторства. За кілька років активного застосування він показав себе винятково з позитивного боку. По-перше, дистанційні заняття з репетитором з математики даються значно простіше. Немає потреби витрачати час на дорогу. Відсутня суворість та серйозність, характерні для офлайн уроків. До того ж, заняття в інтернеті — це звичніший для сучасних дітей формат.

По-друге, онлайн-курси математики дозволяють використовувати сучасні технології навчання. Оригінальні уроки, інтерактивні завдання, актуальні приклади і навіть онлайн-лабораторії — все це позитивно сприймається тим, хто навчається. Учень не почувається у клітці. Онлайн навчання з репетиторами значно розширює межі освіти, допомагаючи дитині почуватися вільно і легко.

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 клас

Репетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

 

Переваги звернення до нашого навчального центру:

Математика у ЗапоріжжіPlanetaClub – це освітній центр, який надає заняття з найкращими репетиторами з математики у дистанційному режимі. Ми пропонуємо школярам та їхнім батькам:

  • Інноваційний підхід до навчання, який допомагає учневі швидше та якісніше засвоїти матеріал;
  • 100% дотримання актуальних освітніх програм;
  • Індивідуальний підхід до кожного учня.
  • Невелика кількість учнів в онлайн-класі дозволяє вчителю математики максимально взаємодіяти з кожним. У дітей не залишається питань і непорозумінь, бо все, що незрозуміло, докладно розуміється під час заняття. І все це — із мінімальними витратами часу, фінансів, нервів. Як для учня, так і для його батьків!

 

 

Репетиторство з математики онлайн. Переваги!

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайн

Репетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну