Зворотний дзвінок

Школа онлайн для середніх класів

Класи середньої школи:

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

 Контакти

Вартість занять

Онлайн школа для середніх класів

Коли школяр переходить в середні класи може значно зіпсуватися його успішність, а також знизиться рівень знань. Це обумовлюється тим, що середня ланка містить багато нових предметів, тем і понять. При цьому значно збільшується навантаження для дитини, що впливає на його успішність і оцінки в школі.

Середні класи містять безліч необхідних знань і тем, які стануть в нагоді учневі надалі на вступних іспитах. Дуже важливо не упустити необхідну інформацію і звернути увагу на ті теми, які не засвоює дитина. З цим відмінно впорається наша дистанційна школа для середніх класів.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

 

Онлайн школа для підлітків - кращий вибір для додаткової освіти.

Якщо ви хочете підвищити якість знань вашої дитини 5-9 класів, радимо вам записатися в нашу середню школу онлайн.

Ми допоможемо вивчити будь-які предмети, теми, а також підвищити успішність і підготувати до всіх необхідних перевірочних робіт.

До переваг дистанційного навчання для 5-9 класів від Planetaclub належать такі моменти:

  • У нас працюють тільки грамотні фахівці з великим досвідом роботи.
  • Для онлайн занять ми використовуємо сучасні технічні засоби і літературу.
  • Ви зможете вибрати зручний час проведення уроків.
  • Фахывці нашого навчального центру допоможуть оптимально розрахувати навантаження і підберуть той набір предметів, який буде необхідний для вашого школяра.

Записатися в онлайн школу 5 - 9 класів можна вже сьогодні. Зверніться до наших консультантів або залиште заявку на сайті .

Наша онлайн школа 5 - 9 класів і дистанційне навчання допоможе школярам підвищити рівень знань і освоїти всі необхідні предмети за шкільною програмою.

 

Класи середньої онлайн школи

5 клас6 клас7 клас7 клас9 клас

 

 

Онлайн школаНа головну