Зворотний дзвінок

Онлайн школа дистанційного навчання для старших класів

Класи старшої школи:

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

Контакти

Вартість занять

Освіта в старших класах є дуже важливим моментом для всіх школярів. Адже саме старші класи необхідні для того, щоб засвоювати весь набір тем, які потрібно знати кожному учневі. Однак не всі старшокласники добре розуміють предмети і теми, а також можуть самостійно підготуватися до здачі іспитів з усіх необхідних предметів. У цьому випадку на допомогу прийде наша онлайн школа з дипломом, яка надає дистанційну освіту.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

>

Що дає онлайн школа для 10-11 класів з видачею диплома

державного зразка?

Онлайн школа для 10-11 классов

Наша школа для старшокласників Planetaclub допоможе школярам зрозуміти складні теми за такими основними предметами, як фізика, математика, хімія та ін. При необхідності багато предметів і тем вивчаються поглиблено.

Ми надаємо лише сучасні знання які знадобляться для іспитів. Після навчання школяру видається відповідний документ-атестат.

Наше онлайн навчання для 10 класу і 11 класу з атестатом допомагає підготуватися школярам до всіх вступних іспитів і перевірочних робіт.

В учнів після онлайн заняття помітно підвищується успішність і рівень знань. Записатися на онлайн навчання для 10 і 11 класу з атестатом може кожен бажаючий прямо 

 

 

Старші класи онлайн школи

10 клас11 клас

 

 

Онлайн школаНа головну