Зворотний дзвінок

Курси и заняття для дітей 4-10 років

Контакти 

Вартість занять

Ознайомтеся з курсами для школярів 5-11 класів. Переходьте!

Курси і заняття для дітейПеріод від 4 до 10 років - це час переходу від дошкільного віку до серйозного шкільного життя. За ці роки діти встигають підготуватися до навчання в 1 класі, закінчити навчання в молодшій школі і перейти в середню. Після цього почнеться зовсім інша історія - більше предметів, більше відповідальності. Тому дуже важливо в період підготовки до молодшої школи, а також під час навчання в початкових класах дати дітям якомога більше допомоги і уваги. Тоді перехід до більш серйозних курсів навчання пройде непомітно.

На сайті нашого освітнього центру Planetaclub можна зареєструватися на підготовчі заняття для дітей за такими напрямками:

Розвиваючі заняття. Програма «2 кроки до школи» - розрахована на 2 роки. Підійде дітям від 4 років. Охоплює основні елементи підготовки до навчання і загально-пізнавальний розвиток дитини.

Підготовка до школи. Програма «1 крок до школи» - цільова програма підготовки, розрахована на 1 рік. Підійде дошкільнятам від 5 років, які готуються вступати до школи.

Англійська мова від 5 років. Програма цих навчальних курсів містить кілька ступенів і розрахована на поглиблене вивчення англійської.

Репетитор початкових класів. Ці заняття призначені для дітей шкільного віку. Курси для початкових класів допоможуть розібратися в програмі, допомогти зі складним предметом, підготуватися до ДПА, олімпіаді, переходу в профільний клас.

Репетитор домашнього завдання. Для школярів 1-4 класів надаємо возможност вивчити уроки з викладачем. Школяр виконує завдання сам під чуйним наглядом шкільного вчителя.

Логопед. Допоможе поставити і автоматизувати звуки перед навчанням.

А також ми пропонуємо звернутися до репетитора математики початкових класів з яким можна ефективно підтягнути шкільну программу з математики!

Щоліта, коли учні вільні від шкільних занять наш навчальний центр чекає дітей в денному літньому таборі, в якому можна цікаво і корисно провести час і відмінно відпочити! Переходьте, щоб дізнатися більш детальну інформацію!

 

Пропонуємо наступні курси та заняття для дітей

 4-5 роківПідготовка до школи 5-6 роківАнглійська для дітейРепетитор математики для дітей

Репетитор початкових класівРепетитор домашнього завданняЛогопед дефектологЛітній табір

На головну