Коментарі

PLANETACLUB

Репетитор географії онлайн

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Онлайн викладачі географії

Загальні переваги занять із онлайн репетиторами

Не треба нікуди їздити. Всі уроки можна відвідувати в будь-якому місці, де є інтернет

За допомогою сучасних онлайн інструментів викладач може показувати учневі барвисті фото, відео та аудіо презентації.

Батьки мають можливість контролювати свою дитину

Невпевненіі у собі школярі отримують чудовий шанс розкритися займаючись індивідуально онлайн

Онлайн репетитор складає індивідуальний план роботи, відштовхуючись від бази знань учня

Переваги онлайн уроків з репетиторами по географії у Planetaclub

Працюємо тільки з досвідченими та перевіреними викладачами, 

Репетитори викладають у комфортному для учня темпі.

На заняттях панує  дружня атмосфера

Підтягуємо предмет до потрібного результату. Не проводимо зайвих занять. Усі уроки ефективні!

При необхідності готуємо до ЗНО і до ДПА

Є можливість займатися й іншими шкільними предметами паралельно

Теми з географії, з якими у школярів можуть виникнути проблеми:

Потреби та проблеми учнів та план дій репетитора географії

Для підвищення успішності з географії онлайн-репетитор працюватиме з учнем, спираючись на шкільну програму зупиняючись на ключових моментах. Заняття включають вивчення фізичної будови Землі, кліматичних поясів, природних зон, економічної географії країн світу. Репетитор допоможе закріпити знання про ландшафти, особливості екосистем та використання карт.

Найголовніше – це персональний метод роботи з кожним школярем, що забезпечить ефективне заповнення прогалин у знаннях та підвищить інтерес до предмету.

Рекомендується проводити 2-3 заняття на тиждень тривалістю 60 хвилин кожне. Такий графік дозволить систематизувати матеріал без перевантажень та дасть час для самостійного засвоєння інформації.

На заняттях проходитиме систематизація знань з фізичної, економічної, соціальної та політичної географії. Робота будуватиметься на вирішенні типових завдань та аналізі картографічних матеріалів.

Репетитор географії онлайн допоможе учневі освоїти методи географічних досліджень, у тому числі роботу з картами різного масштабу, інтерпретацію кліматограм, вивчення демографічних процесів. Особливу увагу буде приділено підготовці до практичних завдань, наприклад, аналізу економіко-географічного становища регіонів чи оцінки природних ресурсів територій.

Підготовка до іспитів обов’язково включатиме тестові проходження іспитів у наближеному до реального психологічному навантаженні.

Оптимальна кількість онлайн-занять – 2-3 рази на тиждень тривалістю 1-1,5 години кожне. Така періодичність дозволить підтримувати високий рівень запам’ятовування матеріалу та надасть час для самостійного вивчення тем та виконання домашніх завдань.

На онлайн-заняттях з географії буде використано картографічний матеріал для наочного вивчення фізико-географічного положення, кліматичних умов, флори та фауни регіонів. Учень дізнається про найважливіші природні комплекси та екосистеми, а також про соціально-економічний розвиток територій.

Викладач наведе приклади використання природних ресурсів у різних країнах та на континентах, пояснить принципи розвитку. Буде вивчено культурні особливості населення: традиції, побут, мовні групи.

Для поглибленого розуміння матеріалу рекомендується проводити 2-3 заняття на тиждень по 1-1,5 години. Це дозволить закріпити знання завдяки постійній практиці та повторенню.

Заняття із онлайн-репетитором географії комбінуватимуть теоретичний матеріал із практичними завданнями: заповнення контурних мап, аналіз статистичних даних та демографічний склад населення різних країн. Також передбачено використання мультимедійних презентацій для кращого запам’ятовування інформації про кліматоутворюючі фактори або типи економік.

На онлайн-уроках акцент буде зроблено на вивчення фізичної, економічної географії та країнознавства, покращення навичок роботи з картами та атласами. Вчитель пояснить методи аналізу географічних явищ, пояснить, як працювати з отриманими даними.

Планування занять починається із розуміння поточних знань школяра. На основі результатів репетитор географії онлайн складає індивідуальний план, що включає тематичні блоки з картографії, геодезії, кліматології, океанології та інших розділів курсу. Практика вирішення типових завдань підвищеної складності допоможе школяру освоїти нюанси олімпіадного формату.

Рекомендується проводити не менше 2-3 занять на тиждень тривалістю від 1 до 1,5 години кожне для ефективної підготовки за 3-4 місяці до початку олімпіади. Такий підхід дозволить досягти високих результатів у конкурсах з географії завдяки систематичності та послідовності у навчанні.

Репетитор географії онлайн

Вчити географію онлайн з репетитором – ефективно. Досвідчений викладач зможе швидко визначити рівень школяра і підібрати програму і частотність занять. На онлайн уроці використовуються карти, графіки, презентації. Тобто все те, що використовується на звичайному уроці. Завдяки можливостям інтернету, з його величезною кількістю інформації, географія по скайпу з репетитором буде містити весь необхідний відео і фото-матеріал, який так необхідний для правильного сприйняття предмета! Крім скайпу також доступний Zoom. Та й популярні месенджери.

Онлайн вчителі географії в Planetaclub працюють за шкільною програмою індивідуально і в міні-групах до 2 учнів. Такі заняття найбільш ефективні, так як у репетитора є можливість приділити увагу кожному і пояснити незрозуміле. Інтернет уроки з географії онлайн побудовані таким чином, щоб учню було цікаво і зрозуміло, для чого потрібен цей предмет в реальному житті.

Онлайн уроки з репетитором по географії – чудовий вибір, якщо дитині потрібно заповнити прогалини, підготуватися до іспиту або ЗНО і при цьому завантаженість в школі або позашкільні заняття не дозволяють витрачати час.

Як записатится до нас на онлайн заняття?

Варіант 1 (по телефону)

1. Зателефонувати нам

2. Домовитися з адміністратором про час проведення уроку

3. У визначений час приєднатися до онлайн-коференції з викладачем

Варіант 2 (через форму зворотнього зв'язку)

1. Заповнити форму зворотнього зв'язку і надіслати її

2. Дочекатися дзвінка адміністратора і домовитися про час проведення заняття

3. У визначений час приєднатися до онлайн-коференції з викладачем

Варіант 3 (через мессенджер)

1. Написати нам у мессенджер (viber, telegram)

2. Після відповіді адміністратора домовитися про час проведення заняття

3. У визначений час приєднатися до онлайн-коференції з викладачем

Вартість занять з онлайн-репетиторами географії

Індивідуально 5-9 класи

350 грн./60 хв

Індивідуально 10-11 класи

350 грн./60 хв 

Підготовка до ЗНО – 380 грн./60 хв.

Міні -група 2 учні 5-9 класи

250 грн./60 хв

Міні -група 2 учні 10-11 класи

270 грн./60 хв

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Фрагмент відеоуроку з географії

Відтворити відео про video

Статті з блогу

Переваги та недоліки дистанційного навчання з 1 класу
Перелік канцелярії для 1 класу
На благо дитини: коли і навіщо потрібно переходити до іншої школи
Як зрозуміти та вивчити фізику ?

Пропонуються послуги онлайн репетиторів і з інших предметів

Репетитори з математики онлайн

Репетитори з інформатики онлайн

Репетитори з української онлайн

Репетитори з англійської онлайн

Репетитори з німецької онлайн

Репетори китайської онлайн

Репетори польської онлайн

Репетитори з історії онлайн

Репетитори з правознавства онлайн

Репетитори з хімії онлайн

Репетитори з фізики онлайн

Репетитори з біології онлайн

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом