Коментарі

PLANETACLUB

Репетитори хімії онлайн

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 осіб

Викладачі хімії

Тетяна Євгенівна

Хімія

Детальніше

Тетяна Сергііївна

Хімія

Детальніше

Наталія Вікторівна

Біологія, Хімія

Детальніше

Ольга Сергіївна

Інформатика, Математика 5-11 класи, Фізика, Хімія

Детальніше

Основні переваги репетиторства з хімії онлайн

Економія коштів та часу на транспортні поїздки

Вибір відповідного, найбільш зручного, часу та місця для дистанційного уроку

За допомогою онлайн інструментів викладач використовувує відеопрезентації, барвисті зображення, інтерактивну дошку, що важливо саме в хімії.

Онлайн уроки дають можливість проявити себе невпевненим у собі учням.

Учень завжди перебуває під контролем батьків, які можуть відстежувати прогрес школяра.

Головні плюси онлайн занять хімією у Planetaclub

Викладачі хімії вміють правильно передати знання, знайшовши підхід до кожного учня.

Регулярні тестові завдання для перевірки здобутих знань.

Доброзичлива атмосфера та залучення до робочого процесу.

Програма навчання формується виходячи з наявних знань та необхідного рівня підготовки.

Ретельне опрацювання та повторення найбільш важливих і складних тем

Окрім хімії можна обрати ще кілька предметів для навчання.

Важкі теми з хімії, з якими можуть виникати проблеми у школярів

Потреби та проблеми учнів та план роботи репетитора хімії

Спочатку репетитор визначає сильні та слабкі сторони учня. Після детального аналізу результатів діагностики репетитор готує індивідуальний навчальний план з акцентом на вивчення чи повторення матеріалу за виявленими слабкими місцями.

У процесі занять акцент робиться на роз’ясненні складних тем із використанням наочних матеріалів та моделей молекул, а також на відпрацюванні навичок вирішення задач з хімії та проведення лабораторних експериментів для закріплення теоретичних знань.

Кількість занять, що рекомендується, — 2-3 рази на тиждень по 60 хвилин. Це достатньо для забезпечення систематичного підходу до вивчення матеріалу без перевантажень для учня.

Репетитор систематизує наявні знання учня та заповнює прогалини у знаннях з основних розділів хімії.

Органічна хімія. Учня знайомлять з основними класами органічних сполук (алкани, алкени, алкіни, ароматичні сполуки тощо) та типовими для них реакціями (гідрування, галогенування, окислення та ін.). Розвивають навички написання хімічних формул органічних молекул.

Неорганічна хімія. Велика увага приділяється засвоєнню властивостей елементів, що є базовим чинником успішного розв’язання завдань у цьому розділі. Вміння працювати з періодичною таблицею Д.І. Менделєєва допоможе визначити типи зв’язків у поєднанні, їх основні властивості.

Практикум. Школяр разом з репетитором виконує типові завдання з кожного розділу. Заняття також включають аналіз помилок учня. Також репетитор з учнем повторюють вивчений матеріал для закріплення навичок розпізнавання типу завдань для вибору правильного методу її вирішення.

Рекомендуються уроки з репетитором до 1,5 години 3-4 рази на тиждень. Важливо не допускати довгих перерв між заняттями, таким чином підвищуючи шанси на успішну підготовку до іспитів за короткий часовий відрізок.

На заняттях акцент робиться на практику вирішення задач з хімії: від найпростіших до складних. Регулярне вирішення задач з хімії сприяє закріпленню матеріалу.

Репетитор буде використовувати різні дидактичні матеріали, включаючи таблицю Менделєєва та молекулярні моделі для наочності. Структура освітнього процесу є гнучкою з можливістю адаптації під індивідуальні особливості кожного учня.

Це сприяє не тільки засвоєнню теоретичних основ хімії, а й розвиває логічне мислення та навички застосування знань у практичній діяльності.

Рекомендується проведення занять із учнями 5-11 класів:

  • Для поглибленого вивчення: 2-3 заняття на тиждень по 1,5-2 години;
  • Для підтримки поточного рівня шкільної програми: 1-2 заняття на тиждень по 1-1,5 години.

Репетитор з хімії починає з ґрунтовного вивчення теоретичних аспектів, механізмів хімічних реакцій та методів органічного синтезу у разі органічної хімії або розуміння законів збереження маси та енергії, кінетики для неорганічної хімії.

Просуваючись від простого до складного, учень починає з основ, наприклад, вивчення класифікації речовин, типи хімічних зв’язків перед переходом до більш складних тем. Це забезпечує міцну основу розуміння основ хімії.

Важливо розвивати здатність до швидкого перемикання уваги між завданнями: на олімпіадах часто доводиться вирішувати завдання різної складності та спрямованості за обмежену кількість часу. Програма занять включає виконання комплексних завдань із імітацією умов цієї олімпіади.

Бажана кількість занять – не менше трьох на тиждень тривалістю півтори години кожне.

Послуги онлайн репетитора хімії від Planetaclub

Заняття з репетитором хімії по скайпу майже не відрізняються від звичайних. Вони проходять у форматі вчитель-учень або в міні-групах до 2 осіб. Репетитор має можливість приділити максимум уваги кожній дитині, що дозволяє краще освоїти складну чи незрозумілу тему та закріпити отримані знання. Інтернет уроки з репетитором включають презентації, інтерактивні завдання, які допомагають розібратися в складностях програми. Робота проходить у темпі, комфортному для учня.

Викладач в онлайн режимі допоможе зрозуміти різницю між металами та аморфними тілами, звичайними та інертними газами, засвоїти формули з неорганічної та органічної хімії тощо.

Ми в Planetaclub знаємо, як важливо закласти основу знань дитини, зацікавити предметом та допомагати у процесі навчання. Для цього наші дистанційні репетитори підбирають програму навчання для кожного учня та адаптують її до онлайн формату занять.

Найкращі онлайн репетитори з хімії знають всі тонкощі свого предмета. Учні, при регулярних заняттях, одержують високі бали у своїй школі та займаються із задоволенням!

Як записатится до нас на заняття?

Варіант 1 (по телефону)

1. Зателефонувати нам

2. Домовитися з адміністратором про час проведення уроку

3. У визначений час приєднатися до коференції з викладачем

Варіант 2 (через форму зворотнього зв'язку)

1. Заповнити форму зворотнього зв'язку і надіслати її

2. Дочекатися дзвінка адміністратора і домовитися про час проведення заняття

3. У визначений час приєднатися до коференції з викладачем

Варіант 3 (через мессенджер)

1. Написати нам у мессенджер (viber, telegram)

2. Після відповіді адміністратора домовитися про час проведення заняття

3. У визначений час приєднатися до коференції з викладачем

Вартість занять із репетиторами хімії

Індивідуально 5-9 класи

350 грн./60 хв

Індивідуально 10-11 класи

350 грн./60 хв 

Підготовка до ЗНО – 380 грн./60 хв.

Міні -група 2 учні 5-9 класи

250 грн./60 хв

Міні -група 2 учні 10-11 класи

270 грн./60 хв

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Відео по темі

Відтворити відео про video

Faq - часті питання

Хімія є досить складним, але дуже цікавим предметом. Вона потрібна для пояснення багатьох речей: від обмінних процесів у клітинах організму до створення високотехнологічних продуктів масового виробництва. У першу чергу цей предмет потрібен таким фахівцям як медики, біологи, вірусологи, фармацевти, технологи, нафтовики та ін. У повсякденному житті, коли довкола застосовується багато хімічних речовин і в продуктах, і у виробництві побутових засобів та в одязі, знання хімії також не завадять.

Повторити теорію, особливо теми, пропущені і недостатньо вивчені, тому залишилися незрозумілі. Вивчити основні закони та теорії предмета. Якщо не виходить щось запам’ятати, наприклад ту ж таблицю Менделєєва, можна спробувати застосувати спосіб запам’ятовування на асоціаціях. Є навіть вірші для швидкого запам’ятовування таблиці. Потім можна перейти до практичного вирішення задач з хімії. Хімічні формули легко запам’ятати вникаючи у суть реакцій та перетворень, а не зубрити їх механічно.

Головний предмет вивчення хімії – це речовина і все, що з нею пов’язане:

  • склад та будова,
  • властивості,
  • закони, за якими відбуваються перетворення у речовині,
  • Хімічні реакції, які змінюють склад речовини.

 Можна сказати, що хімія зустрічається людині на кожному кроці. Найпростіше – це побутова хімія, тобто. всі засоби для прибирання у будинку. Далі, це лікарські препарати та косметичні засоби. Дуже широко хімія застосовується у сільському господарстві: добрива, боротьба зі шкідниками. Також широко застосовується у будівництві та різних виробництвах: тара, упаковка, побутові предмети, одяг і т.д.

Механічно це зробити досить складно. Без розуміння суті самої реакції не обійтись. Потрібно розуміти для чого і як використовується дана формула, які саме перетворення відбуваються, в чому їхня суть та особливості.

Безліч предметів та речовин, які людина використовує щодня, є результатом застосування хімії. Хімічні речовини містяться у паливі, ліках, косметичних засобах, харчових продуктах. Найпростішими прикладами речовин, які ми використовуємо щодня, є: оцет, сода, мило, зубна паста, порошки для прання і т.д.

Статті з блогу

НМТ чи ЗНО? до чого готуватися випускникам? Предмети на НМТ 2023
Як підготуватися до ЗНО з фізики
Навчання під час війни
Як добре вчитися

Пропонуються послуги онлайн репетиторів і з інших предметів

Репетитори з математики онлайн

Репетитори з інформатики онлайн

Репетитори з української онлайн

Репетитори з англійської онлайн

Репетитори з німецької онлайн

Репетори китайської онлайн

Репетори польської онлайн

Репетитори з історії онлайн

Репетитори з правознавства онлайн

Репетитори з фізики онлайн

Репетитори з біології онлайн

Репетитори з географії онлайн

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом