Коментарі

PLANETACLUB

Онлайн репетитори (курси) англійської для дітей від 5 років

Заняття індивідуальні і в групах по 2 учні

Онлайн репетитори англійської мови для дітей

Завантажити ще

Загальні переваги онлайн уроків з репетитором англійської для молодших класів

Вчитель допоможе зачаруватися в іноземною мовою.

Закладається ґрунтовна базу, з якою в майбутньому зможе працювати будь-який учитель, чи учень – розвиватися самостійно

До заняття можно підключатися в любому зручному місці де є інтернет

Немає необхідності додаткових витрат часу та коштів на дорогу. Залишиться час ще для інших уроків!

На заняттях вчителем використовуються  як класичне викладання, так і авторські напрацювання і методики

Головні плюси онлайн курсів англійської для дітей від 5 років у Planetaclub

Досвідчені репетитори, з солідним багажем знань та вмінням знайти підхід до будь-якої “принцеси” чи “короля”

Використання всіх технічних можливостей, а також ігор, пісень, мультфільмів та іншого для того, щоб малюку було цікаво

Домашні завдання та їх перевірка обов’язково. Ми нічого не пускаємо на самоплив

Зріз знань після кожної вивченої теми

Графіки занять зручні для дитини

Разом з англійською можна займатися й низкою інших предметів за віком

Складності з якими діткам доводиться стикатися на курсах англійської:

Потреби батьків та учнів та план дій онлайн-репетитора англійської для дітей

Спочатку онлайн-репетитор англійської проведе діагностику фонетичних навичок дитини для визначення проблем у вимові. Далі, плануються заняття, направлені на корекцію і формування правильної вимови.

  • Ігри на артикуляцію передбачають використання різних ігрових вправ для тренування м’язів мовного апарату. Це можуть бути ігри з дзеркалом для контролю положення губ і язика при вимові певних звуків, різні завдання на швидкість переходу від звуку до звуку, які викликають труднощі або схожі один на одного (наприклад “p” і “b”).
  • Римування – це короткі вірші або скоромовки, в них часто використовуються певні звуки. Вони допомагають відпрацювати складні поєднання звуків, сприяють розвитку ритмічності та інтонації мови.
  • Пісні — один із найприємніших методів навчання фонетиці. Пісні містять мелодійний елемент і природну інтонацію мови, що дозволяє дітям краще засвоювати не тільки правильну вимову окремих слів та фраз, але також підкреслюють єдність мовного потоку.

Рекомендований графік проведення даних видів онлайн-уроків – 2-3 рази на тиждень по 30 хвилин

Фонематичний аналіз відіграє ключову роль у освоєнні навичок читання та письма англійською. З його допомогою діти розбирають звуковий склад слів. Це є обов’язковим для правильної вимови та написання.

  • Робота з літерами. Діти навчаються створювати відповідні зв’язки між символами (літерами) та звуками (фонемами).
  • Побудова простих слів. Дані вправи полягають у поєднанні окремих фонем на формування слів із конкретними значеннями. Цей процес вимагає практики та поступового ускладнення завдань: від з’єднання двох-трьох букв до складання цілих речень. Використання інтерактивних методів для онлайн навчання дітей англійській мові робить процес більш захоплюючим.
  • Також ефективною є техніка складання простих оповідань з картинок. Під керівництвом онлайн-репетитора дитина створює найпростіший текст англійською мовою на основі серії зображень. Це допомагає не лише запам’ятати слова, але й стимулює креативне мислення.

Щодо частоти занять, то рекомендується навчатися 2 рази на тиждень. Тривалість кожного онлайн-уроку до 40 хвилин. Це буде достатньо для дітей початкового шкільного віку.

Аудіювання сприяє розвитку мовної інтуїції, покращенню розуміння на слух та освоєнню мовних моделей.

  • По-перше, репетитор англійської для дітей онлайн ретельно відбирає аудіоматеріали відповідно до віку та рівня знань малюків. Для дітей потрібні матеріали з яскраво вираженою інтонацією та ритмом, оскільки вони легше сприймаються та допомагають формувати природну вимову.
  • По-друге, використання відеоматеріалів супроводжує візуальний контекст, який значно полегшує розуміння змісту аудіювання. Перегляд жестів, міміки та оточення дає додаткові підказки для розуміння почутого.

Рекомендується онлайн-занурення в англомовне середовище протягом 1,5 години тричі на тиждень.

  • Рольові ігри – найпростіша і найдієвіша методика, що застосовується дитячими онлайн-репетиторами англійської. Учням надається можливість випробувати різні соціальні ролі та ситуації на практиці. Діти можуть “приміряти”  образ клієнта у ресторані чи продавця у магазині, що допоможе їм краще зрозуміти як побудовані побутові діалоги та особливості ділового спілкування.
  • Знайомство з традиціями, поведінкою людей та етикетом країн, де використовують англійську мову, робить процес навчання глибшим та всебічнішим.

Рекомендація по кількості онлайн-занять: 2 години на тиждень. Цей час буде заповнений інтерактивними заняттями, вони сприяють природній комунікації англійською мовою.

Як проходять онлайн курси англійської для дітей від Planetaclub

Онлайн курсы анлийского для детейРобота з викладачем на онлайн курсах англійської проходить в живу в режимі реального часу і дає можливість дітям навчатися, дізнаватися про нове, розширювати світогляд, ставати більш уважними та посидючими. Наша програма включає вивчення алфавіту, поповнення словникового запасу, вивчення синтаксису, граматики, структури речень та фонетики.

Особлива увага приділяється тому, щоб маленькі учні могли читати, писати та розмовляти англійською мовою. Наші онлайн уроки англійської допомагають освоювати основи мови навіть дошкільникам, які взагалі не мають знань з цього предмету.

Онлайн репетитор англійської для учнів 1-4 класів домагається зацікавленості та захопленості дітей за допомогою різних форматів навчання – ігор, розмальовок, спільного перегляду мультфільмів, міні-квестів та вікторин.

Займатися з репетитором на онлайн курсах англійської для дітей можна як індивідуально, так і в міні-групі з 2-х осіб. Тривалість занять – 60 хвилин.

Відеозв’язок налаштовується через будь-який месенджер, який зручний, у тому числі Скайп, а також програму Zoom. Графік занять вибудовується індивідуально. Кожен урок має авторську структуру і створюється під конкретного учня для того, щоб матеріал йому давався просто і легко.

За допомогою наших онлайн занять можна легко зацікавити дитину у вивченні іноземної мови, “не вириваючи” її з її комфортного середовища. Закласти міцні основи та дати зрозуміти, що можна вчитися новому просто, та цікаво!

Відео по темі: Вивчаємо слова англійською мовою

Відтворити відео про video

Вартість онлайн занять англійською для дітей від 5 років

Міні-група 2 учні

250 грн./год

Індивідуально

 350 грн./год.

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Faq - часті питання

Наші онлайн-репетитори – це шкільні викладачі англійської для початкових класів. Усі викладачі мають досвід роботи від 5 років. Вони точно знають як мотивувати та зацікавити малюка.

Дитина від 5-ти років немов губка, яка ефективно вбирає в себе всю інформацію, що надходить. Малюк швидко запам’ятовує нові слова та фрази, вірші та інтенсивно розширює свій світогляд за правильної підтримки батьків або няні. Вивчення англійської в цьому віці – ідеальний час, коли можна легко закласти основи, тобто той фундамент, на якому в майбутньому легко вибудувати володіння іноземною мовою досконало.

Грамотний онлайн репетитор англійської мови точно знає як зацікавити дитину і з чого почати знайомство з мовою. Вчитель захоплює увагу дитини та в ігровій формі вони починають вивчати основи мови, алфавіт, прості слова та пісеньки.

За замовчуванням відео запис не ведеться. Але за бажанням батьків ми можемо його включити.

Ми наполегливо рекомендуємо брати домашні завдання на виконання. Але остаточне рішення залишається за вами.

Статті з блогу

Які документи потрібні для вступу дитини до школи, як і коли їх подавати?
Що таке дистанційне і онлайн навчання
Як підготуватися до ЗНО: корисні поради та правила
Тайм-Менеджмент для дітей

Пропонуємо й інші онлайн курси і заняття для дітей

Підготовка до школи онлайн

Репетитор молодших класів онлайн

Логопед онлайн

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом