Коментарі

PLANETACLUB

Репетитори історії України та всесвітньої історії онлайн

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів

Онлайн викладачі історії

Завантажити ще

Загальні плюси занять із онлайн репетиторами:

Цікаві і яскраві уроки  допоможуть полюбити предмет

Економія часу та коштів через відсутність необхідності добиратися до репетитора,

Можливість занять з репетиторами з інших міст і регіонів,

Формування індивідуального розкладу занять, який буде зручним саме для вас

Допомога викладача у розумінні і запам’ятовуванні інформації що важко дається

Школярі можуть розраховувати на ряд переваг, навчаючись у нашому освітньому центрі онлайн:

Досвідчені онлайн репетитори ісотрії, які вміють знайти підхід та зацікавити будь-якого учня; 

Розвиток аналітичного мислення, формування умінь відстоювати свою точку зору, ґрунтуючись на всіх прийнятих фактах, 

Комфортний темп навчання для учнів, повторення пройденого матеріалу у разі потреби,

Заняття до досягнення необхідного результату

Доброзичлива атмосфера, уникнення неефективних методик, упор на сучасні підходи до онлайн освіти

Можливість крім історії підтягнути знання з інших шкільних предметів.

Проблеми які з'являються у школярів при вивченні історії

Часті проблеми та потреби учнів та план дій викладача історії

Викладач адаптує заняття під конкретного учня, виявляючи його сильні та слабкі сторони. Онлайн-репетитор з історії уважно буде відстежувати прогрес учня та давати рекомендації щодо покращення його успішності. Він буде давати практичні завдання та навчати учня аналізувати історичні події. Розвиватимуться аналітичні та критичні навички, які настільки важливі у сучасному світі.

Для ефективного покращення успішності рекомендується проводити заняття 2-3 рази на тиждень по 1,5-2 години. Такий графік дозволить школяреві регулярно закріплювати матеріал та освоювати нові теми.

Репетитор історії України онлайн розробляє персоналізовану методику підготовки до іспитів, яка орієнтована на освоєння всіх необхідних навичок. Ця методика включає різні види завдань, такі як зіставлення подій і дат, аналіз тез і фактів, роботу з таблицями, а також відповіді на питання, засновані на карті, аналіз зображень і заповнення перепусток у схемі. Проведення систематичних пробних тестів (іспитів) та аналіз помилок допомагає учням покращити свої результати та підвищити ймовірність успішного складання випробувань. Основна увага приділяється вивченню ключових тем та періодів історії.

Рекомендується проводити інтенсивні онлайн-заняття 3-4 рази на тиждень по 2 години для ефективної підготовки до іспитів.

Репетитор історії допоможе учневі розібратися у складних темах та концепціях, використовуючи додаткові матеріали та приклади. Через обговорення та аналіз конкретних історичних подій та фактів, учень зможе краще засвоїти матеріал та застосувати його на практиці. Педагог розбиватиме тему на невеликі частини та буде пояснювати кожну частину по черзі. Використання схем, діаграм чи презентації допоможе додатково візуалізувати інформацію.

Рекомендується провести додаткові онлайн-заняття перед контрольними, щоб учень був максимально підготовлений до тестування та продемонстрував високі результати.

Педагог організовує онлайн-уроки з учнем з метою охоплення широкого спектра тем і періодів історії, що допоможе йому успішно виступати на олімпіадах та конкурсах з історії. Аналіз попередніх завдань та критеріїв оцінки допоможе зрозуміти школяру, на що варто звертати особливу увагу у процесі підготовки. Основна увага приділяється не лише засвоєнню знань, а й розвитку аналітичних та інтерпретаційних умінь, необхідних для успішного виступу на олімпіадах.

Рекомендується проводити індивідуальні онлайн-заняття для глибокого вивчення матеріалу та практичних тренувань, забезпечуючи максимальну підготовку до змагань.

Як проходять уроки онлайн репетиторів історії в «Planetaclub»

Репетитори історіїДопомога досвідченого репетитора з історії в необхідна при підготовці до ЗНО/НМТ, або підготовці до ДПА, олімпіади, вступу до ВНЗ, до контрольної або підсумкового іспиту. Не всі школярі й абітурієнти здатні засвоїти стандартну навчальну програму історії України, яку викладають вчителі шкіл.

Навчальний центр Planetaclub пропонує послуги кращих онлайн репетиторів історії. При викладанні навчального матеріалу вони відштовхуються від побажань учня, його можливостей та знань. Навчання здійснюється за заздалегідь узгодженим графіком індивідуально та в міні-групах до 2 учнів.

Професійні репетитори історії України та всесвітньої історії вчать школярів та абітурієнтів відштовхуватися від основних етапів розвитку людства, аналізувати джерела інформації, розуміти логіку того, що відбувається. Це помітно спрощує засвоєння великої кількості даних. .

Онлайн-викладачі історії ведуть діалог, детально розбираючи кожну подію. Вони спонукають школяра мислити аналітично. Потрібно, щоб він розумів логіку, а не просто зубрив новий матеріал. 

В результаті навіть діти, які відверто не люблять історію, починають непогано орієнтуватися в матеріалі і суттєво підтягують успішність.

Пропонується допомога онлайн-репетиторів у вивченні:

  • Всесвітньої історії,
  • Історії України.

Як записатится до нас на онлайн заняття?

Варіант 1 (по телефону)

1. Зателефонувати нам

2. Домовитися з адміністратором про час проведення уроку

3. У визначений час приєднатися до онлайн-коференції з викладачем

Варіант 2 (через форму зворотнього зв'язку)

1. Заповнити форму зворотнього зв'язку і надіслати її

2. Дочекатися дзвінка адміністратора і домовитися про час проведення заняття

3. У визначений час приєднатися до онлайн-коференції з викладачем

Варіант 3 (через мессенджер)

1. Написати нам у мессенджер (viber, telegram)

2. Після відповіді адміністратора домовитися про час проведення заняття

3. У визначений час приєднатися до онлайн-коференції з викладачем

Вартість онлайн занять із репетиторами історії

Індивідуально 5-9 класи

350 грн./60 хв

Індивідуально 10-11 класи

350 грн./60 хв 

Підготовка до ЗНО – 380 грн./60 хв.

Міні -група 2 учні 5-9 класи

250 грн./60 хв

Міні -група 2 учні 10-11 класи

270 грн./60 хв

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Відео по темі

Відтворити відео про video
Відтворити відео про video

FAQ - часті питання

Залежно від цілей, які стоять перед учнем, необхідно здійснювати пошук конкретного репетитора. Якщо стоїть завдання добре підготуватися до складання ЗНО, то важливо, щоб репетитор володів методиками запам’ятовування інформації з потрібних тем у розрізі іспиту. Якщо ж мета зацікавити предметом, то тут потрібне вміння подавати інформацію захоплююче з зануренням в образи та деталі епохи, що вивчається.

Найважливішим моментом при вивченні історії України є велика кількість нестиковок та суперечливої інформації з різних джерел. У такій ситуації репетитор зможе задати точніший напрямок для отримання хорошого результату при здачі ЗНО. Вивчення історії передбачає запам’ятовування великої кількості дат та правильне трактування історичних подій. Без правильно збудованої системи це може стати дуже важким завданням для учня.

Коли відбувається якась подія, то часто виникає питання: чому це сталося і чи можна було це запобігти? Вивчення історії дає відповіді саме на такі питання. Історія дозволяє оцінити події, що відбулися у минулому та використати цей досвід для сьогодення та майбутнього.

А ще вивчення цього предмету завжди дуже цікаве та хвилююче. Адже минуле зберігає так багато нерозгаданих таємниць.

Процес вивчення історії може тривати нескінченно. Специфіка її в тому, що чим більше занурюватися, тим більше виникає запитань. Але саме в цьому криється і секрет запам’ятовування інформації, яка потрібна, наприклад, в обсягах складання іспиту.

Набагато простіше запам’ятати не абстрактну дату і незнайоме ім’я історичного персонажа, а людини конкретної, що має звичайні людські риси, переваги і недоліки. Вникнувши у дрібні цікаві деталі, що запам’ятовуються, легше запам’ятати все, що їх оточувало на той момент.

Запам’ятати дати, які просто трапляються у тексті підручника, досить проблематично. Набагато простіше виписати їх в окрему таблицю, дотримуючись принципу хронології. Таблицю легше буде відтворити за допомогою фотографічної пам’яті, а потім розкривати зміст кожної події додаючи деталі.

Якщо запам’ятовування дається важко, можна використовувати додаткові методики: асоціації чи запам’ятовування з допомогою картинок, пов’язані з тим чи іншим історичним подією.

Для кращого запам’ятовування дат та історичних подій допомагає візуалізація: складання хронологічних таблиць за датами, використання карток та картинок відповідної події, виділення у тексті та конспекті основних подій.

Добре використовувати асоціації та проводити паралелі з іншими схожими подіями.

Відмінно занурюють в атмосферу іншого часу фільми та книги, що передають дух і деталі епохи, що вивчається.

Статті з блогу

Як підготуватись до ЗНО з географії?
Як підготуватися до ЗНО/НМТ з англійської мови
Сімейне навчання, що це?
Хто такий логопед? Що таке логопедія?

Пропонуються послуги онлайн репетиторів і з інших предметів

Репетитори з математики онлайн

Репетитори з інформатики онлайн

Репетитори з української онлайн

Репетитори з англійської онлайн

Репетитори з німецької онлайн

Репетори китайської онлайн

Репетори польської онлайн

Репетитори з правознавства онлайн

Репетитори з хімії онлайн

Репетитори з фізики онлайн

Репетитори з біології онлайн

Репетитори з географії онлайн

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
error: Content is protected !!
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом