Коментарі

PLANETACLUB

Виконання конрольних робіт на замовлення

Предмети, за якими найчастіше потрібна допомога у виконанні контрольних робіт

Репетитор математики

Математика 

Репетитори інформатики

Інформатика

Українська мова

Українська мова

Англійська

Англійська мова

Історія

Історія

Фізика

Фізика

Хімія

Хімія

Біологія

Географія

Географія

Репетитор математики

Математика 

Репетитори інформатики

Інформатика

Українська мова

Українська мова

Англійська

Англійська мова

Історія

Історія

Фізика

Фізика

Хімія

Хімія

Біологія

Географія

Географія

Допомога у виконанні контрольних робіт у центрі Planetaclub. Чому ми?

Написанням контрольних робіт на замовлення займаються кваліфіковані та дипломовані фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію та вдосконалюють знання;

Викладачі відрізняються пунктуальністю, тому роботи завжди готові вчасно;

За потреби вносяться всі правки, тому учень отримує ідеально виконану роботу;

Спеціалісти гарантують індивідуальний підхід до кожного клієнта. Консультації з контрольної роботи проводяться онлайн у зручний час;

Якщо у учня виникли питання, він завжди може задати їх викладачеві по телефону або в месенджері.

Всі наші педагоги з профільною освітою та великим досвідом роботи. Вони здатні швидко впоратися із задачами будь-якої складності, правильно правильно виконавши всі завдання, а також допомогти учню глибоко освоїти матеріал, що допоможе йому виконувати майбутні роботи самостійно.

Види контрольних робіт

Особливості написання контрольних робіт на замовлення

Контрольні роботи на замовлення в Planetaclub

Контрольні роботи на замовленняВиконання контрольних з хімії або з біології потребує багото сил і часу. І щоб не витрачати їх марно, можна замовити виконання контрольної роботи будь-якої складності. У нашому навчальному центрі працюють викладачі з великим досвідом роботи, які гарантують швидке та якісне виконання завдань з різних предметів. Можливо два варіанти виконання:

  • Без участі учня – це виконання контрольної онлайн, у якій школяр не бере участі. Задача замовника – надати завдання та отримати готову роботу у заздалегідь обумовлений термін;
  • З учнем. Викладач проводить повноцінний урок, що гарантує правильне виконання контрольних робіт. У такому разі, учень глибоко вивчає матеріал та розуміє всі процеси.

Контрольна робота на замовлення виконується швидко, найчастіше протягом 1-3 днів. Термін залежить від предмета та складності теми. При необхідності робота коригується викладачем. 

Особливості виконання контрольних робіт

Особливості виконання контрольних робітКонтрольна робота вважається важливою та головною складовою навчального процесу. Вона потрібна для перевірки проміжних знань школяра і допомагає зрозуміти, наскільки правильно він засвоїв весь матеріал. Такі перевірки проводяться постійно. Вони є невід’ємною і важливою частиною вивчення будь-якого предмета. Виконання контрольних робіт потребує правильної підготовки школяра, адже від цього залежить оцінка. Якщо учень з певних причин не підготувався та боїться отримати поганий бал, йому підійде виконання контрольних робіт на замовлення. Наш навчальний центр пропонує свої послуги, гарантує якісне написання.

Виконання контрольних з математики та інших дисциплін передбачає демонстрацію практичних, тестових знань та відповіді на риторичні питання. Виконуючи завдання власними силами, учень демонструє здатність використовувати набуті навички та знання. Якщо знання оцінюються у вигляді тестових завдань, учневі належить обрати один із зазначених варіантів відповідей. Складність полягає у схожості запропонованих варіантів чи умов постановки завдань. У вигляді теоретичних завдань представлені великі письмові роботи, з якими може впоратися не кожен учень.

Як до нас звернутися

Щоб звернутися до нашого навчально-освітнього центру, слід зателефонувати за запропонованими номерами телефонів або скористатися онлайн-формою. У віртуальній формі потрібно ввести ім’я та вік учня, надати контактний номер телефону, адресу електронної пошти та вказати додаткові побажання. Менеджери навчального центру зв’яжуться за вказаним номером та підберуть викладача для виконання контрольної.

Замовлення контрольних робіт приймаються будь-коли, а вартість порадує своєю доступністю.

Вартість виконання контрольних

За участю учня 

350 грн.(за урок 60 хв)

Без участі учня 

250 грн.

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Статті з блогу

Дистанційна освіта за кордоном
Обов’язкові предмети на НМТ для 11 классу
Як зрозуміти і вивчити хімію?
Як вивчити таблицю множення

Пропонуються й інші послуги

Виконання лабораторних робіт

Написання рефератів

Написання творів

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом