Коментарі

PLANETACLUB

Логопед онлайн в Україні

Індивідуальні заняття

Наші онлайн-логопеди

Говорити правильно і зрозуміло – дуже важливо для кожної дорослої людини. Наша мова формується в ранньому дитинстві і від того, наскільки вчасно сформувалися звуки і, при необхідності, надана професійна допомога, залежить правильність мови в майбутньому.

Онлайн урок логопеда для дітей включає:

Переваги проведення уроків з логопедом онлайн

Економія часу. Батькам та дитині не доведеться регулярно їздити до фахівця. Підбір репетитора здійснюється за рівнем його професіоналізму, а не територіально. І часто консультації проходять в іншому кінці міста або навіть країни. Консультації онлайн дозволяють займатися з лікарем не пропускаючи зустрічі.

Зручний графік. Дитячий логопед онлайн підбирається з урахуванням режиму завантаженості дитини. Дистанційні консультації дають змогу сформувати індивідуальний графік.

Зручна атмосфера. Діти завжди нервують, якщо займаються з репетиторами у незнайомій для себе обстановці. А логопеду дуже важливо досягти рівного емоційного стану маленького пацієнта. І найкомфортніше дитині буде саме в умовах звичної для неї оселі.

Без локальної прив’язки

Консультування онлайн дозволяє звернутися за допомогою до логопеда пацієнтам з інших міст. Продовжувати займатися можна під час канікул. 

Онлайн уроки з логопедом можуть проходити як українською так і російською мовами

Хто такий логопед?

Логопед – один із найбільш затребуваних фахівців у роботі з дітьми-дошкільнятами. Головний напрямок його діяльності полягає в усуненні та корекції мовленнєвих порушень у пацієнтів. Логопед одночасно є і психологом, і педагогом тому він охоплює досить широкий спектр послуг. Такий лікар-репетитор визначає справжню причину порушення мови, бере до уваги психо-фізіологічний стан дитини, формує її мовні навички. Крім “постановки” звуків, логопед онлайн вирішує проблему дикції, заїкуватості, стимулює інтелектуальний розвиток дошкільника.

Звернувшись до Planetaclub ви можете отримати послуги логопеда для дітей дистанційно. Займаючись за зручним графіком та не виходячи з дому, дорослі та маленькі пацієнти зможуть вирішити проблеми з дикцією за допомогою спеціальних вправ.

Коли потрібно звертатися до лікаря-логопеда

На перших консультаціях фахівець знайомиться з дитиною чи дорослим пацієнтом.  Лікар визначає проблему та її причини, приховані дефекти, а також складає індивідуальну програму усунення мовних дефектів.

З логопедом визначається частота занять розклад онлайн-уроків. Робота з дефектологом це комплексна терапія. Крім індивідуальних консультацій з логопедом, потрібне і домашнє виконання вправ. У цьому дитині мають допомогти її батьки. Так бажаний результат лікування буде досягнуто набагато швидше.

Як проходять онлайн заняття з дитячим логопедом

логопедУроки логопеда онлайн потрібні не тільки у разі мовних проблем, що вже проявилися у дитини. Своєчасне діагностування допомагає виявити дефекти дикції ще ранніх етапах, коли батькам вони ще не помітні. Консультація у кваліфікованого дефектолога потрібна кожному дошкільнику з метою запобігання можливих проблем та їх корекції на ранніх етапах.

У яких випадках дитину обов’язково потрібно записати до логопеда:

  • Якщо 2-річний малюк продовжує мовчати та озвучує не більше 10 знайомих слів. Завдання фахівця – пожвавити мовну функцію, навчити вимовляти перші слова.
  • 4-річний дошкільник не здатний вимовляти один або кілька звуків або відтворює їх неправильно. У цьому випадку логопед дефектолог онлайн пророблятиме дефекти мови і формуватиме правильні фонетичні основи.
  • Звернутися до фахівця потрібно у разі дитячої заїкуватості.
  • Логопед онлайн для дітей необхідний у випадках, коли учень початкової школи не здатний переказати текст, вивчити вірш, переставляє порядок звуків у вимові певної групи слів.

Лікар діагностує причину порушень у пацієнта. При необхідності направляє на додаткову консультацію до фахівців інших профілів: ЛОР, психотерапевт, невропатолог.

Для батьків важливо не згаяти час на корекцію мовних дефектів. Чим раніше дитині буде знайдено вчителя-логопеда онлайн, тим швидше вдасться досягти стійкого результату. Лише роботи репетитора недостатньо. Батьки повинні брати участь у психоемоційному стані дошкільника, допомагати долати перші життєві труднощі.

Проблеми з вимовою, заїкуватість нерідко зберігаються і в дорослому житті. Корекцію мовного порушення фахівці проводять у будь-якому віці. Наш логопед також працює з дорослими. Лікар визначає причину та ступінь дефектів, підбирає індивідуальні програми терапії.

Особливості онлайн-консультацій

Сучасні технології дозволяють займатися з фахівцем дистанційно, не зустрічаючись очно. Це дає можливість для пошуку ширшого кола логопедів для дітей, дорослих. Безперечно, можливості таких занять обмежені. Але однозначно це краще ніж нічого.

Наші фахівці проводять консультації в онлайн-режимі – по скайпу. Спілкуватися з логопедом можна за допомогою будь-якого персонального гаджета та в комфортних домашніх умовах. У випадку з дитиною психоемоційний стан маленького пацієнта особливо важливий для досягнення швидких та стійких результатів.

Уривки онлайн занять з логопедами

Відтворити відео про video
Відтворити відео

Вартість онлайн занять з логопедом

Індивідуально

380 грн./30 хв.

Графік зустрічей з логопедом узгоджується індивідуально. Попередній запис обов’язковий.  

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

FAQ - часті питання

Тривалість терапії визначається декількома факторами: вік дитини, рівень її інтелектуального розвитку, виявлені дефекти. Програма консультацій розробляється логопедом індивідуально.

Рекомендований графік – це 2 або 3 консультації на тиждень.

Така інтенсивність дозволяє ефективно закріпити нові навички у проміжках між уроками.

Частота виконання вправ – один із основних чинників швидкого усунення мовних дефектів. Логопеди рекомендують додатково займатися батькам із дитиною.

Важливо виконувати вправи регулярно. Досить хоча б по 5-10 хвилин протягом дня кілька разів виконувати рекомендації спеціаліста. Прив’язка до часу не потрібна. Вправи можна робити вранці чи ввечері, у процесі прогулянки на вулиці чи під час поїздки у машині.

Вправи на дикцію – інтенсивні та виснажливі. Щоб дитина не втомлювалася і не відмовлялася надалі від роботи з фахівцем, обрано оптимальну тривалість уроків. Дистанційні консультації тривають у середньому 30-40 хвилин.

Статті з блогу

Як підготуватись до ЗНО з географії?
Як зрозуміти і вивчити математику
Як стати відмінником чи відмінницею у школі
Прохідний бал на ЗНО

Пропонуємо й інші онлайн курси і заняття для дітей

Підготовка до школи онлайн

Репетитор англійської для дітей від 5 років онлайн

Репетитор молодших класів онлайн

Коментарі

3 Комментар(ів)
Старіші
Новіші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Алина
30.03.2024 10:48

Сынуля немного отставал по программе обучения и были небольшие дефекты речи. Обратились к вам, нужно было подтянуть произношение некоторых звуков, сначала занимался с неохотой. Но через пару занятий глаза заблестели. Я могу сказать, вы смогли найти подход к ребенку и кардинально исправить ситуацию. Сейчас всё хорошо и это только ваша заслуга.

Инна
30.03.2024 21:33

Сыну 5 лет, а не выговаривал некоторые звуки, я забеспокоилась и решила записаться к онлайн логопеду, так как я живу в деревне, тут никаких логопедов нет. Спустя месяц после занятий я увидела прогресс у своего сына, спасибо, будем дальше продолжать занятия.

Алина
31.03.2024 09:42

Смотрела в интернете, где найти логопеда для сына 7 лет, были вопросы с произношением. Очень рада, что нашла хорошего специалиста у вас. Занятия для ребёнка проходят интересно в виде игры, он довольный. С сыном работать трудно, но вы нашли к нему подход, уроки всегда проходят в спокойной обстановке. Приятно иметь дело с хорошими людьми и профессионалами своего дела. После каждого занятия преподаватель рассказывает ких успехов добились, что проходили по программе. Спасибо большое.

imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом