Зворотний дзвінок

Репетитори з історії України і всесвітньої історії

Також пропонуємо заняття і з інших предметів:

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з курсами історії. Це заняття в групах до 6 учнів.

Історія для школярів в Ірпені

Репетитор з історії

Якщо вам потрібні послуги репетитора з історії, вам сюди! Історія - цікавий, пізнавальний предмет. Завдяки їй, ми розуміємо, яким було устрій світу до нас, набуваємо життєвий досвід. При цьому доводиться запам'ятовувати безліч історичних моментів, дат, відомостей. Шкільна програма охоплює великий період навчання, і до закінчення школи розумієш, що утримати в голові всі ці дані дуже складно. Дати забуваються, історичні події перемішуються, а попереду ЗНО!

Викладач репетиторського центру допоможе за короткий термін впорядкувати дати і події, навчить як легко і просто їх запам'ятовувати. Досвідчений викладач знає як цікаво подати учневі матеріал, так щоб школяр сам захотів розбиратися і вчити історію.

 

 

Репетиторство з історії

уроки історії

Репетиторство всесвітньої історії і історії України проходить індивідуально і в міні-групах. Учні розподіляються за класом і рівнем знань. Учитель підбирає матеріал безпосередньо під рівень конкретного учня. Займаючись з репетитором, учень швидко засвоює шкільну програму і почне її випереджати.

Графік занять складається індивідуально. Частота відвідувань залежить від рівня школяра і його можливості займатися історією між заняттями.

Підготовка до ЗНО і підготовка до ДПА, допоможуть звернути основну увагу на прогалини в знаннях, пройтися по темам, які не викликають питань і приділити час опрацюванню тестів ЗНО. З тим, щоб на тестуванні учень відчував себе впевнено. Після занять з нашими репетиторами учні успішно здають ЗНО на високі бали.

Якщо вам потрібен репетитор історії, ви зможете його знайти в освітньому центрі Planetaclub! Ми співпрацюємо з кращими репетиторами Ірпеня, які легко підтягнуть успішність школярів 5, 6, 7, 8 і інших класів, зацікавлять і надихнуть на вивчення цього предмета.

 

Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетитором історії не виходячи з дому!

 

 

Переваги занять з нашими репетиторами історії

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

 

Разом із історією займайся й іншими предметами

Репетитор з математикиРепетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літератури

Репетитор з фізикиРепетитор з хіміїРепетитор з біологіїРепетитор з географії

 

РепетиториНа головну