Зворотний дзвінок

Репетитор з біології онлайн

Увага! Ціни знижено! Дивіться сторінку вартості занять!

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з курсами біології онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.

Репетитор з біології онлайн

Онлайн уроки з біології з репетитором просто необхідні, якщо учневі складно справлятися зі шкільними завданнями. Адже, якщо в знаннях з'являються прогалини, потрібен тривалий час для того, щоб наздогнати програму.

Особливо актуально вчасно засвоювати матеріал, якщо учень вибере підготовку до ЗНО з цього предмету.

Біологія - важлива і багато в чому цікава наука. Але важливо враховувати, що шкільна програма досить об'ємна і охоплює відразу кілька розділів - ботаніку, зоологію і анатомію. Тому найчастіше, вибираючи цей предмет, учні починають підготовку до ЗНО з учителем біології онлайн з 10 класу.

З огляду на фактор часу, який як ніколи важливий у випускних класах, ми рекомендуємо при виборі виду підготовки звернути увагу на онлайн репетиторство з біології.

Біологія - предмет, в якому велику роль відіграє наочна подача матеріалу. Під час дистанційних інтернет уроків з репетитором з біології, він обов'язково використовує презентації, відео та фото. Таким чином, вчити цей предмет з репетитором онлайн може бути легше ніж офлайн. Адже доведено, що людина засвоює до 50% побаченого і тільки до 20% інформації сприйнятої на слух.

Звернувшись до нашого навчального центру до репетитора біології та анатомії онлайн, учень отримує можливість займатися в зручній обстановці, без зниження якості занять. Адже, вчитель на онлайн заняттях, має таку ж можливість демонстрації презентацій і наочних схем, як і на заняттях в класі.

 

Репетитор біології по скайпу займається зі школярами як індивідуально, так і в міні-групах до 3 учнів. Це дозволяє вчителю охопити увагою кожного, якісно перевіряти домашні завдання і тести, які постійно проводяться при підготовці до ЗНО та підготовці до ДПА. до для контролю знань.

 

Переваги онлайн занять з нашими репетиторами з біології:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайн

Репетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну