Репетитор з біології онлайн

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з курсами біології онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.

Репетитор з біології онлайн

Онлайн уроки з біології з репетитором просто необхідні, якщо учневі складно справлятися зі шкільними завданнями. Адже, якщо в знаннях з'являються прогалини, потрібен тривалий час для того, щоб наздогнати програму.

Особливо актуально вчасно засвоювати матеріал, якщо учень вибере підготовку до ЗНО з цього предмету.

Біологія - важлива і багато в чому цікава наука. Але важливо враховувати, що шкільна програма досить об'ємна і охоплює відразу кілька розділів - ботаніку, зоологію і анатомію. Тому найчастіше, вибираючи цей предмет, учні починають підготовку до ЗНО з учителем біології онлайн з 10 класу.

З огляду на фактор часу, який як ніколи важливий у випускних класах, ми рекомендуємо при виборі виду підготовки звернути увагу на онлайн репетиторство з біології.

Біологія - предмет, в якому велику роль відіграє наочна подача матеріалу. Під час дистанційних інтернет уроків з репетитором з біології, він обов'язково використовує презентації, відео та фото. Таким чином, вчити цей предмет з репетитором онлайн може бути легше ніж офлайн. Адже доведено, що людина засвоює до 50% побаченого і тільки до 20% інформації сприйнятої на слух.

Звернувшись до нашого навчального центру до репетитора біології та анатомії онлайн, учень отримує можливість займатися в зручній обстановці, без зниження якості занять. Адже, вчитель на онлайн заняттях, має таку ж можливість демонстрації презентацій і наочних схем, як і на заняттях в класі.

 

Репетитор біології по скайпу займається зі школярами як індивідуально, так і в міні-групах до 3 учнів. Це дозволяє вчителю охопити увагою кожного, якісно перевіряти домашні завдання і тести, які постійно проводяться при підготовці до ЗНО та підготовці до ДПА. до для контролю знань.

Ви також можете займатися дистанційним навчанням в рамках онлайн школи. Ми пропонуємо живі уроки кожного дня для всіх класів!

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

 

Переваги онлайн занять з нашими репетиторами з біології:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Щоб дізнатися більше, переходьте на інші сторінки нашого сайту!

Детальніше про насНаші викладачіПриклади онлайн уроківПитання і відповідівідгукиВартість занять

 

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайн

Репетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну