Зворотний дзвінок

Репетитори історії України та всесвітньої історії онлайн

Увага! Ціни знижено! Дивіться сторінку вартості занять!

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 осіб

Ознайомтеся з курсами історії онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.

Онлайн репетитори з історії

Коли необхідна допомога досвідченого репетитора історії в онлайн-режимі? При підготовці до ЗНО, або підготовці до ДПА, олімпіади, вступу до ВНЗ, до контрольної або підсумкового іспиту. Не всі школярі й абітурієнти здатні засвоїти стандартну навчальну програму історії України, яку викладають вчителі шкіл. На це є такі причини:

  • складні історичні поняття;
  • велика кількість знакових дат;
  • непростий хронологічний порядок різноманітних сутичок і внутрішніх конфліктів правителів країни;
  • важко запам'ятовується послідовність передачі трону;
  • багато неточностей (одне джерело дає певну інформацію, інше - зовсім іншу, навть суперечливу).

Аналогічні труднощі виникають при вивченні всесвітньої історії, де кількість знакових подій і відомих правителів ще більше. Тому професійні репетитори історії України та всесвітньої історії вчать школярів та абітурієнтів відштовхуватися від основних етапів розвитку людства, аналізувати джерела інформації, розуміти логіку того, що відбувається. Це помітно спрощує засвоєння великої кількості даних. .

 

Викладачі вищої категорії працюють в «Planetaclub»

Навчальний центр Planetaclub пропонує послуги найкращих онлайн репетиторів. При викладанні навчального матеріалу вони відштовхуються від побажань учня, його можливостей та знань. Звичайно практикується індивідуальний підхід. . Також викладачі ведуть діалог, детально розбираючи кожну подію. Вони спонукають школяра мислити аналітично. Потрібно, щоб він розумів логіку, а не просто зубрив новий матеріал. В результаті навіть діти, які відверто не люблять історію, починають непогано орієнтуватися в матеріалі і суттєво підтягують успішність.

Вивчаючи історію у нашому навчальному центрі, школярі можуть розраховувати на низку переваг:

  • Репетитори історіїНавчання у зручний час індивідуально та в міні-групах до 2 учнів з досвідченим педагогом-предметником, який вміє знайти підхід та зацікавити будь-якого учня;
  • Розвиток аналітичного мислення, формування умінь відстоювати свою точку зору, ґрунтуючись на всіх прийнятих фактах, уникнення безглуздого зубріння матеріалу;
  • Заняття на результат – комфортний темп навчання для учнів, повторення пройденого матеріалу у разі потреби, регулярну перевірку знань учнів;
  • Доброзичливу атмосферу, уникнення малоефективних методик, упор на сучасні підходи до онлайн освіти, передові технології;
  • Можливість крім історії підтягнути знання з інших шкільних предметів.

 

Плюси онлайн занять з нашими репетиторами історії:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

Відповіді на найчастіші питання по темі

Питання: як знайти репетитора з історії?

Відповідь: Залежно від цілей, які стоять перед учнем, необхідно здійснювати пошук конкретного репетитора. Якщо стоїть завдання добре підготуватися до складання ЗНО, то важливо, щоб репетитор володів методиками запам'ятовування інформації з потрібних тем у розрізі іспиту. Якщо ж мета зацікавити предметом, то тут потрібне вміння подавати інформацію захоплююче з зануренням в образи та деталі епохи, що вивчається.

Питання: Для чого необхідний репетитор з історії України?

Відповідь: Найважливішим моментом при вивченні історії України є велика кількість нестиковок та суперечливої інформації з різних джерел. У такій ситуації репетитор зможе задати точніший напрямок для отримання хорошого результату при здачі ЗНО. Вивчення історії передбачає запам'ятовування великої кількості дат та правильне трактування історичних подій. Без правильно збудованої системи це може стати дуже важким завданням для учня.

Питання: Навіщо вчити історію?

Відповідь: Коли відбувається якась подія, то часто виникає питання: чому це сталося і чи можна було це запобігти? Вивчення історії дає відповіді саме на такі питання. Історія дозволяє оцінити події, що відбулися у минулому та використати цей досвід для сьогодення та майбутнього.

А ще вивчення цього предмету завжди дуже цікаве та хвилююче. Адже минуле зберігає так багато нерозгаданих таємниць.

Питання: Як вивчити історію?

Відповідь: Процес вивчення історії може тривати нескінченно. Специфіка її в тому, що чим більше занурюватися, тим більше виникає запитань. Але саме в цьому криється і секрет запам'ятовування інформації, яка потрібна, наприклад, в обсягах складання іспиту.

Набагато простіше запам'ятати не абстрактну дату і незнайоме ім'я історичного персонажа, а людини конкретної, що має звичайні людські риси, переваги і недоліки. Вникнувши у дрібні цікаві деталі, що запам'ятовуються, легше запам'ятати все, що їх оточувало на той момент.

Питання: Як легко запам'ятовувати дати з історії?

Відповідь: Запам'ятати дати, які просто трапляються у тексті підручника, досить проблематично. Набагато простіше виписати їх в окрему таблицю, дотримуючись принципу хронології. Таблицю легше буде відтворити за допомогою фотографічної пам'яті, а потім розкривати зміст кожної події додаючи деталі.

Якщо запам'ятовування дається важко, можна використовувати додаткові методики: асоціації чи запам'ятовування з допомогою картинок, пов'язані з тим чи іншим історичним подією.

Питання: Як взагалі запам'ятати інформацію з історії?

Відповідь: Для кращого запам'ятовування дат та історичних подій допомагає візуалізація: складання хронологічних таблиць за датами, використання карток та картинок відповідної події, виділення у тексті та конспекті основних подій.

Добре використовувати асоціації та проводити паралелі з іншими схожими подіями.

Відмінно занурюють в атмосферу іншого часу фільми та книги, що передають дух і деталі епохи, що вивчається.

 

Відео по темі

 

 

Разом із історією займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайн

Репетитор з україннської онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну