Також пропонуємо заняття з інших предметів:
Увага! Ціни знижено! Дивіться сторінку вартості занять!
Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 осіб
Ознайомтеся з курсами історії онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.
Коли необхідна допомога досвідченого репетитора історії в онлайн-режимі? При підготовці до ЗНО, або підготовці до ДПА, олімпіади, вступу до ВНЗ, до контрольної або підсумкового іспиту. Не всі школярі й абітурієнти здатні засвоїти стандартну навчальну програму історії України, яку викладають вчителі шкіл. На це є такі причини:
Аналогічні труднощі виникають при вивченні всесвітньої історії, де кількість знакових подій і відомих правителів ще більше. Тому професійні репетитори історії України та всесвітньої історії вчать школярів та абітурієнтів відштовхуватися від основних етапів розвитку людства, аналізувати джерела інформації, розуміти логіку того, що відбувається. Це помітно спрощує засвоєння великої кількості даних. .
Навчальний центр Planetaclub пропонує послуги найкращих онлайн репетиторів. При викладанні навчального матеріалу вони відштовхуються від побажань учня, його можливостей та знань. Звичайно практикується індивідуальний підхід. . Також викладачі ведуть діалог, детально розбираючи кожну подію. Вони спонукають школяра мислити аналітично. Потрібно, щоб він розумів логіку, а не просто зубрив новий матеріал. В результаті навіть діти, які відверто не люблять історію, починають непогано орієнтуватися в матеріалі і суттєво підтягують успішність.
|
![]() |
||
![]() |
![]() |
||
![]() |
![]() |
||
![]() |
Відповідь: Залежно від цілей, які стоять перед учнем, необхідно здійснювати пошук конкретного репетитора. Якщо стоїть завдання добре підготуватися до складання ЗНО, то важливо, щоб репетитор володів методиками запам'ятовування інформації з потрібних тем у розрізі іспиту. Якщо ж мета зацікавити предметом, то тут потрібне вміння подавати інформацію захоплююче з зануренням в образи та деталі епохи, що вивчається.
Відповідь: Найважливішим моментом при вивченні історії України є велика кількість нестиковок та суперечливої інформації з різних джерел. У такій ситуації репетитор зможе задати точніший напрямок для отримання хорошого результату при здачі ЗНО. Вивчення історії передбачає запам'ятовування великої кількості дат та правильне трактування історичних подій. Без правильно збудованої системи це може стати дуже важким завданням для учня.
Відповідь: Коли відбувається якась подія, то часто виникає питання: чому це сталося і чи можна було це запобігти? Вивчення історії дає відповіді саме на такі питання. Історія дозволяє оцінити події, що відбулися у минулому та використати цей досвід для сьогодення та майбутнього.
А ще вивчення цього предмету завжди дуже цікаве та хвилююче. Адже минуле зберігає так багато нерозгаданих таємниць.
Відповідь: Процес вивчення історії може тривати нескінченно. Специфіка її в тому, що чим більше занурюватися, тим більше виникає запитань. Але саме в цьому криється і секрет запам'ятовування інформації, яка потрібна, наприклад, в обсягах складання іспиту.
Набагато простіше запам'ятати не абстрактну дату і незнайоме ім'я історичного персонажа, а людини конкретної, що має звичайні людські риси, переваги і недоліки. Вникнувши у дрібні цікаві деталі, що запам'ятовуються, легше запам'ятати все, що їх оточувало на той момент.
Відповідь: Запам'ятати дати, які просто трапляються у тексті підручника, досить проблематично. Набагато простіше виписати їх в окрему таблицю, дотримуючись принципу хронології. Таблицю легше буде відтворити за допомогою фотографічної пам'яті, а потім розкривати зміст кожної події додаючи деталі.
Якщо запам'ятовування дається важко, можна використовувати додаткові методики: асоціації чи запам'ятовування з допомогою картинок, пов'язані з тим чи іншим історичним подією.
Відповідь: Для кращого запам'ятовування дат та історичних подій допомагає візуалізація: складання хронологічних таблиць за датами, використання карток та картинок відповідної події, виділення у тексті та конспекті основних подій.
Добре використовувати асоціації та проводити паралелі з іншими схожими подіями.
Відмінно занурюють в атмосферу іншого часу фільми та книги, що передають дух і деталі епохи, що вивчається.