Репетитори історії України та всесвітньої історії онлайн

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 осіб

Ознайомтеся з курсами історії онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.

Онлайн репетитори з історії

Коли необхідна допомога досвідченого репетитора історії в онлайн-режимі? При підготовці до ЗНО, або підготовці до ДПА, олімпіади, вступу до ВНЗ, до контрольної або підсумкового іспиту. Не всі школярі й абітурієнти здатні засвоїти стандартну навчальну програму, яку пропонують викладачі освітніх установ. Причини цього:

  • складні історичні поняття;
  • велика кількість знакових дат;
  • непростий хронологічний порядок різноманітних сутичок і внутрішніх конфліктів правителів країни;
  • важко запам'ятовується послідовність передачі трону;
  • багато неточностей (одне джерело дає певну інформацію, інший - зовсім суперечливу їй).

Аналогічні труднощі виникають при вивченні всесвітньої історії, де кількість знакових подій і відомих правителів ще більше. Тому професійні репетитори історії України та всесвітньої історії вчать школярів та абітурієнтів відштовхуватися від основних етапів розвитку людства, аналізувати джерела інформації, розуміти логіку того, що відбувається. Це помітно спрощує засвоєння великої кількості даних. .

 

Викладачі вищої категорії працюють в «Planetaclub»

Наші онлайн репетитори викладаючи навчальний матеріал відштовхуються від побажань учня, його можливостей і знань. Тобто практикується індивідуальний підхід. Також викладачі ведуть діалог, детально розбираючи події. Вони спонукають школяра мислити аналітично. Потрібно, щоб він розумів логіку, а не просто зубрив новий матеріал.

Навчально-освітній центр «Planetaclub» надає можливість дистанційного навчання в онлайн школі школярам і абітурієнтам. У нас працюють тільки кваліфіковані репетитори всесвітньої історії та історії України.

 

Переваги онлайн занять з нашими репетиторами історії:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Разом із історією займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайн

Репетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну

Зворотній дзвінок