Зворотний дзвінок

Онлайн курси англійської для дітей від 5 років

Контакти 

Вартість занять

Якщо вас цікавлять репетитор англійської онлайн для школярів 5-11 класів, переходьте за посиланням

Онлайн курсы английского для детейАнглійська міцно увійшла в життя сучасної людини. Знати цю мову необхідно кожному, в тому числі і дітям. У школі іноземну мову починають активно вивчати вже з першого класу. Важливо, щоб до вступу до школи, діти вже знали деякі слова і мали початкові знання по цій мові. В цьому випадку Вам прийде на допомогу репетитор з англійської онлайн для дітей.

 

У чому особливість курсів з англійської онлайн?

Онлайн курси для дітей від 5 років є віртуальним класом, який працює на основі інтернету. Робота з викладачем дає можливість учням навчатися, пізнавати нове, розширювати кругозір, ставати більш уважними. Заняття англійською з репетитором онлайн не тільки допомагають поглиблено опановувати мову, але і сприяють навчанню основам англійської мови навіть тим дітям, хто не має знань з цього предмету. Така програма включає вивчення алфавіту, поповнення словникового запасу, вивчення синтаксису, граматики, структури пропозицій і фонетики. Особлива увага приділяється тому, щоб учні могли читати, писати і розмовляти англійською мовою.

 

Репетитори англійської онлайн для дошкільнят: основні переваги.

  • Репетиторы английского онлайн для дошкольниковРепетитор для дітей на курсах використовує скайп для навчання.
  • З учнями працюють над правильною вимовою слів, навиком розмови. Крім цього, навчання передбачає участь в дискусії в класі онлайн, участь в створенні спільних проектів, тестів. Фахівці, яки ведуть курси, здатні відмінно підготувати своїх учнів до вивчення мови в школі.
  • Ціна курсів з репетитором онлайн в Planetaclub може змінюватись в залежності від того, як довго проводяться заняття і який рівень знань учня. Завдяки отриманим знанням і навичкам зараз, потім учні гідно складають іспити і вільно вступають до престижних ВНЗ країни.

 

Ми створили для Вас найкращі курси англійської для дітей онлайн.

 

Вартість онлайн курсів з англійської для дітей

Індивідуально

2 учня

Міні-група 3-4 учня

Вартість 250 грн./год.

Вартість 200 грн./60 год.

1200 грн./міс (8 занять по 60 хв.) абонемент на 8 занять

 

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту

Підготовка до школи онлайнРепетитор математики онлайн 1-4 класиОнлайн репетитор молодших класівЛогопед онлайнТабір онлайн

 

 

Онлайн курси для дітейНа головну