Зворотний дзвінок

Онлайн школа вся Україна. Дистанційне навчання для школярів

Онлайн навчання в LIVE форматі

 Контакти

Вартість занять

Центр онлайн освіти для 1-11 класів з атестатом державного зразка

Центр онлайн освіти

Інформаційні технології роблять освіту доступніше, стирають межі та перетворюють навчання в інтерактив. Школяру вже не обов’язково бути присутнім у класі, регулярно відчуваючі соціальний тиск з боку викладачів та однокласників. Тепер у нього, а точніше у вас, батьки, є вибір - традиційна школа або онлайн школа. Другий варіант може бути більш приємний.

Наш центр онлайн освіти Planetaclub влаштовує для учнів 1-11 класів якісне навчання, яке має купу переваг:

 

 • дозволяє розкритися навіть самим боязким діткам, які соромляться зайвої уваги;
 • дає можливість вивчити матеріал у будь-якому місці, де є доступ до інтернету;
 • допомагає уникнути лінійок, чергувань та інших необов'язкових заходів, які тільки відволікають від головного - отримання освіти; надає школяреві більше вільного часу (адже не потрібно їхати в школу і повертатися з неї на автобусі); дає можливість красивіше і точніше демонструвати навчальний матеріал (у вигляді яскравих зображень і цікавого аудіо- або відеоконтенту).
 • Після закінчення онлайн навчання в школі Planetaclub видаються документи державного зразка (атестат).

Існує багато дистанційних шкіл для домашнього навчання, але не всі з них дають якісну освіту дітям. Тому важливо підібрати школу онлайн навчання в Україні, яка буде відповідати певним критеріям і не створить загроз успішності й дисципліні учня.

Planetaclub - онлайн навчання в LIVE форматі!

 

Аргументи тих, хто за онлайн навчання і тих, хто за традиційне навчання

Онлайн навчанняСучасні батьки бачать переваги дистанційних шкіл, тому шукають центри віддаленого навчання, що дають якісну освіту. Вони хочуть, щоб до дитини був більш індивідуальний підхід, щоб вона навчалася за інноваційними методиками, щоб була частиною освітніх реформ які регулярно запроваджуються, до яких традиційній школі ще далеко. Ці ж переваги можуть дати платні приватні школи.

Батьки з традиційними поглядами на освіту більше дотримуються давно усталеної моделі. Вони аргументують свою прихильність до класичних загальноосвітніх шкіл тим, що вони дають можливість учню соціалізуватися - завести друзів і зрозуміти, як вибудовуються відносини в суспільстві. Це стане фундаментом для школяра.

А як вирішують питання соціалізації батьки, які віддають перевагу центру онлайн навчання? Вони віддають дітей на творчі гуртки, в танцювальні студії і спортивні секції.

 

Особливості навчання в домашній дистанційній школі

Домашня онлайн школаДіти молодших і середніх класів найкраще сприймають інформацію, коли її озвучує викладач з професійною зрілістю. Він вміє зацікавлювати дітей, чудово керує емоційною атмосферою на заняттях, застосовує винахідливість при організації освітнього простору. Перебуваючи на відстані від вчителя, дитина може втратити концентрацію і не засвоїти новий матеріал (це ризик зниження успішності).

Також Інтернет школи пропагандують самоосвіту і бажання самостійно шукати важливу інформацію. Щоб не відставати від навчального процесу, слід вникати і запам'ятовувати новий матеріал.

Платне онлайн навчання в дистанційній школі дозволяє визначити здібності дитини до пошуку потрібних даних і до їх запам'ятовування. Підсумком освітнього процесу стане здача ЗНО. На ньому і з'ясується, наскільки школяр засвоїв навчальну програму.

Бачимо, що ціна помилки дійсно висока і завдання батьків - вибрати те, що підходить саме їх дитині.

А завдання нашої дистанційної школи онлайн освіти - передати дитині знання так, щоб перемога була 100 відсотковою!

 

Розрахувати вартість навчання

*сума та знижка розраховується для однієї дитини

РАЗОМ:
Вартість навчання на місяць без оформлення: 0 грн
Вартість оформлення на рік: 0 грн
Вартість навчання на рік без оформлення: 0 грн
Вартість навчання на рік: 0 грн

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Онлайн навчання для школярів в дистанційній школі
Дистанційна школа

Нова школа онлайн - школа майбутнього. Наш підхід до онлайн навчання не схожий на підхід інших шкіл, які надають дистанційна освіта. З нашими учнями кожен день проводяться заняття в режимі відеозв'язку. Онлайн навчання проходить по скайпу Face-to-Face, іншими словами учитель з учнем проводять повноцінний якісний урок, вся різниця лише в тому, що він проходить онлайн. За допомогою сучасних програм для відеодзвінків діти підключаються до вчителя і займаються як на звичайному уроці.

Онлайн навчання, в його звичайному розумінні, підійде не всім. А навчання в зручній і перспективній дистанційній школі Planetaclub максимально наближене до реального, адже викладач бачить і чує кожного, повноцінно викладає шкільний матеріал і без поважної причини такий урок не пропустиш. При цьому в учня є доступ до навчальних матеріалів, і він завжди може повернутися до пройденого і повторити. А доступ до відеозапису занять надається всім учням без винятку.

 

Онлайн навчання для дітей. Переваги:

 • Наша дистанційна школа сучасна! Це онлайн навчання для учнів нового покоління!

 • Онлайн освіта в Planetaclub доступна! Навчання учнів онлайн може проходити з будь-якої точки земної кулі!

 • Навчання в освітній дистанційній школі онлайн ефективне! У школярів живі уроки і постійний контроль знань!

 

А також в нашій дистанційній школі онлайн для дітей:

Онлайн уроки у реальному часіЖиве спілкування із викладачемОнлайн класи до 6 учнівКонтроль домашніх завданьІндивідуальний підхідДоступ до відеозапису занятьКреативні та досвідчені викладачіУсі навчальні матеріалиДокументи про закінчення школи державного зразка

Онлайн освіта для школярів 9 класів, 11 класів. Як проходять уроки?
Онлайн освіта для школярів

 • Учень заходить в онлайн клас відповідно до розкладу уроків. У класі його чекає вчитель і однокласники. Тривалість уроку становить 40 хвилин. Перерва між двома уроками становить 20 хвилин.
 • Структура уроку - як у звичайній школі. На онлайн навчанні учитель розкриває учням тему уроку, відповідає на питання, розбирає з учнями основні помилки при виконанні домашнього завдання. З огляду на невелику кількість учнів, швидко виявляє і заповнює прогалини в знаннях.
 • В кінці уроку діти отримують завдання, які потрібно виконати письмово в зошиті і вислати на перевірку вчителю, виконати тести, все як у звичайній школі. При роботі з учнями молодшої школи вчителі включають в завдання елемент гри.

 

Онлайн навчання в Planetaclub. Приклад уроку.

 

Приклади інших живих онлайн занять

 

Основна мета нашої онлайн школи для дітей - заохотити дітей до навчання!

Тому для кожного віку ми використовуємо різний підхід: з молодшими школярами проводимо уроки в ігровій формі. Уроки зі старшими учнями будуємо так, щоб знання були максимально застосовні до реального життя. Тут нам допомагають освітні кейси - сучасний підхід, де навчання відбувається на прикладі реальної життєвої ситуації.

Якщо вам необхідно отримати шкільну освіту, на сайті онлайн школи Planetaclub ви зможете зареєструватися на віддалене навчання з викладачами.  Наша найкраща школа онлайн відкрита для всіх бажаючих.

Навчання в нашій школі онлайн захоплює! Ви отримуєте дитину, зацікавлену у навчанні. Адже свою основну місію ми бачимо в тому, щоб школярі полюбили вчитися, усвідомили для чого це потрібно і впевнено вибрали дорогу в майбутнє.

Автор: Денис Корабльов

 

Часті питання (FAQ)

Питання: Які плюси навчання в онлайн-школі?

Відповідь: У навчання онлайн є переваги, які неможливо заперечувати:

 • вчитися тепер можна будь де, головне, щоб під рукою був телефон (планшет, комп'ютер) та інтернет;
 • це дає можливість не переривати навчальний процес та йти за графіком вивчення матеріалу;
 • формується вміння користуватися технікою, розвивається навичка швидко набирати текст, а також самонавчатися;
 • спокійний темп навчання у зручний час з економією часу та зниженням фізичного навантаження;
 • доступність будь-якого навчання, навіть у іншій країні;
 • глибоке індивідуальне опрацювання "слабких місць" і більш об'єктивна оцінка.

 Питання: Які мінуси онлайн навчання?

Відповідь: Така система навчання має й низку певних недоліків.

 • Відсутність емоційного контакту віч-на-віч та спілкування як вчителя з учнем, так і учнів один з одним.
 • Високі вимоги до самодисципліни, яку мають далеко не всі учні.
 • Збільшення часу використання гаджетами, що може призвести до проблем із зором і поставою.
 • Високі вимоги до технічного рівня оснащення та відсутність єдиної онлайн системи.
 • Мало практики та відсутність живого контакту з учнями.

 Питання: Чому навчання в онлайн школі краще, ніж у звичайній ?

Відповідь: Онлайн навчання дає можливість побудувати більш гнучкий графік занять і створити індивідуальну програму для кожного учня. Дитина має можливість отримати додаткову консультацію або детальніший розбір складної теми. При цьому не потрібно витрачати час на дорогу та стандартні шкільні заходи.

Питання: Що краще онлайн школа чи звичайна?

Відповідь: Оцінка суб'єктивна і залежить від графіка життя окремо взятої сім'ї. В обох варіантах навчання є свої плюси та мінуси.

Наприклад, для дітей з нестандартним графіком через тренування та додаткові заняття онлайн-школа стає можливістю не відставати від програми. А зайнятим батькам традиційна школа зручніше, тому що там більше контролю та зайнятості дитини.

 Питання: Чим відрізняється дистанційне навчання від онлайн навчання?

Відповідь: Дистанційне навчання більш широке поняття. Воно передбачає навчання на відстні з використанням технологій комунікації. Дистанційне навчання може бути трьох видів:

 • синхронне, власне, онлайн навчання, яке здійснюється в режимі реального часу за допомогою будь-якого зручного способу відео-комунікації;
 • асинхронне, коли учень самостійно вивчає підготовлені матеріали програми та здає контрольні тести;
 • змішане, тобто. поєднання перших двох способів взаємодії.

Питання: Чим небезпечне дистанційне навчання?

Відповідь: Якщо дистанційне навчання проводиться асинхронно і без супроводу викладача, то все залежить від самоорганізованості учня або вміння батьків організувати і контролювати процес навчання. В іншому випадку високий ризик того, що дитина просто запустить навчання через лінощі або неможливості розібратися в матеріалі самостійно.

Питання: Що потрібно мати для дистанційного навчання?

Відповідь: Для дистанційних занять асинхронно можна використовувати будь-який спосіб спілкування на відстані зручний для вчителя та учня: мессенджери або електронну пошту. Спочатку дистанційна освіта здійснювалася навіть за допомогою звичайної пошти.

Для синхронного виду навчання знадобиться комп'ютер, планшет або смартфон з виходом в інтернет. Також необхідна наявність програм або месенджерів, що дозволяють здійснювати відеозв'язок у режимі реального часу.

 Питання: Як перейти на онлайн навчання?

Відповідь: Перш за все необхідно визначити на яку форму дистанційного навчання буде переведено дитину. В Україні доступні три форми:

 • сімейна або домашня освіта – з 16.10.2020 року доступна все охочим без пояснення причин;
 • екстернат - освіта для дітей, які не можуть відвідувати школу з поважних причин, у цьому випадку дитина числиться у школі та навчається вдома;
 • педагогічний патронаж – індивідуальне навчання за станом здоров'я.

Онлайн школу можна вибрати для повного навчання (перший пункт) і як додаток до основного навчання на другій та третій формі.

Зарахування до онлайн школи для домашнього навчання відбувається за заявою батьків на ім'я директора школи. Пакет документів такий самий як і для вступу до звичайної школи.

Питання: Як навчатися онлайн?

Відповідь: Для кожного учня онлайн школи складається індивідуальна програма навчання на рік. У складанні беруть участь викладач та батьки.

Далі все залежить від можливостей самої онлайн-школи. Деякі школи пропонують самостійне навчання або запис відеоуроків з консультаціями викладачів.

Інші школи пропонують онлайн навчання з повноцінними уроками в режимі реального часу за складеним розкладом, а також додатковими матеріалами для самостійної роботи.

Питання: Чи видається атестат під час навчання в онлайн школі?

Відповідь: Якщо онлайн школа має ліцензію Міністерства освіти і науки або співпрацює з навчальним закладом у якого є така ліцензія, то учням після закінчення видається атестат державного зразка.

 

Класи молодшої онлайн школи

докладніше

1 клас2 клас3 клас4 клас

 

Класи середньої онлайн школи

докладніше

5 клас6 клас7 клас7 клас9 клас

 

Старші класи онлайн школи

докладніше

10 клас11 клас

 

На головну