Онлайн школа дистанційного навчання 1 клас

Онлайн навчання в LIVE форматі

Контакти

Вартість занять

школа онлайн 1 класс

Ваш малюк тільки збирається починати навчальний рік в новому амплуа школяра і ви на сімейній раді розглядаєте варіант 1 класу онлайн школи?

Ми пропонуємо ідеальне поєднання дистанційної і традиційного освіти - повноцінну онлайн школу. Учнів чекають щоденні заняття по відеозв'язку з нашими викладачами. Час, який школярі початкових класів проводитимуть на дистанційному навчанні в 1 класі у комп'ютера, розрахований відповідно до вікових норм.

Дуже важливо, щоб перший учитель у житті дитини зміг зацікавити її вчитися. І тому не менш важливо, щоб такий учитель завжди міг поспілкуватися з маленьким учнем.

В нашій школі дистанційного навчання для 1 класу учні щодня бачать свого вчителя і таким чином, налагоджується позитивний контакт між вчителем і дітьми.

При онлайн навчанні для 1 класу обов'язково враховуються вікові особливості. На заняттях застосовується ігровий підхід. Тести та контрольні часто проходять у форматі гри з використанням сучасних комп'ютерних розробок.

Навчання читанню та письму в онлайн школі для дітей 6 років завжди супроводжується докладними описами для батьків. До речі, батьки відіграють велику роль в житті першокласника, адже навіть у звичайній школі дитині складно самостійно виконувати завдання. Тому допомога батьків на перших етапах дистанційного навчання дуже важлива.

 

Вчителі та адміністрація Planetaclub завжди на зв'язку і допоможуть з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з онлайн навчанням.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що отримує ваша дитина займаючись в 1 класі дистанційно:

Живі онлайн уроки

Збалансований день

Ігровий підхід

Навчальні матеріали

Авторські уроки

Освітні кейси

Перевірка Домашнього завдання

Вчителі на зв'язкуДокумент про освіту

 

Щоб дізнатися більше, переходьте на інші сторінки нашого сайту!

Предмети 1 класДетальніше про насНаші викладачіПриклади онлайн уроків

Питання і відповідівідгукиВартість занять

 

 

Класи нашої онлайн школи

4 клас5 клас

6 клас7 клас7 клас9 клас

10 клас11 клас

 

Онлайн школаНа головну