Зворотний дзвінок

Онлайн школа дистанційного навчання 1 клас

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

Контакти

Вартість занять

школа онлайн 1 класс

Ваш малюк тільки збирається починати навчальний рік в новому амплуа школяра і ви на сімейній раді розглядаєте варіант 1 класу онлайн школи?

Ми пропонуємо ідеальне поєднання дистанційної і традиційного освіти - повноцінну онлайн школу. Учнів чекають щоденні заняття по відеозв'язку з нашими викладачами. Час, який школярі початкових класів проводитимуть на дистанційному навчанні в 1 класі у комп'ютера, розрахований відповідно до вікових норм.

Дуже важливо, щоб перший учитель у житті дитини зміг зацікавити її вчитися. І тому не менш важливо, щоб такий учитель завжди міг поспілкуватися з маленьким учнем.

В нашій онлайн школі для 1 класу учні щодня бачать свого вчителя і таким чином, налагоджується позитивний контакт між вчителем і дітьми.

При онлайн навчанні для 1 класу обов'язково враховуються вікові особливості. На заняттях застосовується ігровий підхід. Тести та контрольні часто проходять у форматі гри з використанням сучасних комп'ютерних розробок.

Навчання читанню та письму в онлайн школі для дітей 6 років завжди супроводжується докладними описами для батьків. До речі, батьки відіграють велику роль в житті першокласника, адже навіть у звичайній школі дитині складно самостійно виконувати завдання. Тому допомога батьків на перших етапах дистанційного навчання дуже важлива.

 

Вчителі та адміністрація Planetaclub завжди на зв'язку і допоможуть з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з онлайн навчанням.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що отримує ваша дитина займаючись в 1 класі дистанційно:

Живі онлайн уроки

Збалансований день

Ігровий підхід

Навчальні матеріали

Авторські уроки

Освітні кейси

Перевірка Домашнього завдання

Вчителі на зв'язкуДокумент про освіту

 

 

Класи нашої онлайн школи

4 клас5 клас

6 клас7 клас7 клас9 клас

10 клас11 клас

 

Онлайн школаНа головну