Зворотний дзвінок

Онлайн школа дистанційного навчання 2 клас

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

Контакти

Вартість занять

школа онлайн 2 классВаш малюк готується перейти в 2 клас і вам з різних причин не підходить традиційна освіта? При цьому ви сумніваєтеся, що дитина зможе освоїти навчання 2 класу в онлайн школі?

Planetaclub - ідеальне поєднання онлайн і офлайн навчання.

В нашій школі, отримуючи дистанційну освіту, учні 2 класу кожен день займаються з учителем по відеозв'язку. Час, який молодші школярі проводять біля комп'ютера під час дистанційного навчання, розрахований відповідно до вікових норм.

Викладачі нашої онлайн школи у 2 класі приділяють велику увагу розвитку позитивного ставлення до навчання. Створюють цікаві авторські уроки, включають в роботу елемент гри. Для учня молодшої онлайн школи дуже важливо, щоб учитель завжди був на зв'язку і міг в потрібний момент прийти на допомогу.

Наша школа враховує вікові особливості учнів і робить все, щоб дітям було цікаво займатися. Тому на онлайн навчанні для школярів 2 класу багато завдання виконуються дітьми в ігровій формі. Вчителі використовують сучасні програми для тестування і контролю. Адже навіть дорослим цікавіше займатися, коли присутній момент змагання.

Відпрацювання навичок читання і письма, при навчанні онлайн у 2 класі, завжди супроводжується докладними описами для батьків. Другокласнику ще складно самостійно виконувати деякі завдання, і допомога батьків вкрай важлива.

Вчителі та адміністрація завжди на зв'язку і допоможуть з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з навчанням.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що отримує ваша дитина займаючись в 2 класі дистанційно:

Живі онлайн уроки

Збалансований день

Ігровий підхід

Навчальні матеріали

Авторські уроки

Освітні кейси

Перевірка Домашнього завдання

Вчителі на зв'язкуДокумент про освіту

 

 

Класси нашої онлайн школи

1 клас3 клас4 клас5 клас

6 клас7 клас7 клас9 клас

10 клас11 клас

 

Онлайн школаНа головну