Зворотний дзвінок

Онлайн школа дистанційного навчаня 6 клас

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

 Контакти

Вартість занять

онлайн школа 6 клас

У шостому класі школярі відчувають себе досить комфортно. Учні вже звикли до велокої кількості викладачів і навантажень середньої школи. При цьому додаються нові предмети, такі як біологія, в деяких навчальних програмах фізика. І вчитися ставати складніше.

Як варіант, при виборі альтернативного освіти батьки звертають увагу на школи дистанційного навчання для 6 класу. Така школа - чудова можливість вчитися без «прив'язки» до конкретної місцевості, до стандартного шкільного графіку.

Planetaclub - прекрасне поєднання дистанційної освіти і традиційної шкільної освіти - онлайн школа з відеоуроками.

У сучасному світі дистанційне навчання - це майбутнє освіти. При цьому важливо вибрати онлайн школу для 6 класу з правильним підходом. Наші уроки проходять щодня в режимі реального часу. Вчителі працюють онлайн як на звичайному уроці. Діти повністю залучені в навчальний процес, вчителі розкривають тему уроку, допомагають дітям засвоїти матеріал. Школярі мають можливість щодня бачити вчителя, задавати питання.

Протягом дня наші учні під час онлайн навчання для 6 класу присутні на кількох уроках, виконують домашнє завдання, встигають на спортивні, музичні та танцювальні секції та отримують зворотний зв'язок від вчителя.

Стандартна шкільна програма у нашій школі дистанційного навчання посилена сучасними методами навчання. З дітьми працюють досвідчені викладачі, вони постійно вдосконалюють матеріал для вивчення. І для того, щоб дітям було цікаво, наділяють його в форму інтегрованих уроків, дають завдання на розвиток критичного мислення. Але, найголовніше - дають ЗНАННЯ.

Велика увага в нашій онлайн школі приділяється англійській мові. Її знання стане в нагоді і в онлайн житті і в реальному житті. Тому наші учні щодня займаються англійською.

 

Навчальні матеріали для занять надаються в електронному вигляді. Вчителі та адміністрація завжди на зв'язку і допоможуть учням з рішенням будь-яких питань!

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що отримує учень займаючись онлайн навчанням у 6 класі:

Живі онлайн уроки

Збалансований день

Навчальні матеріалиАвторські уроки

Освітні кейсиПеревірка Домашнього завдання

Вчителі на зв'язкуДокумент про освіту

 

 

Класси нашої онлайн школи

1 клас2 клас3 клас4 клас

5 клас7 клас7 клас9 клас

10 клас11 клас

 

Онлайн школаНа головну