Зворотний дзвінок

Підготовка до школи онлайн

Контакти

Вартість занять

Онлайн підготовка до школи для майбутніх першокласників

Подготовка к школе онлайн

Зараз онлайн підготовка до школи, користується особливою популярністю і з кожним днем ​​набирає обертів. це сталося завдяки її позитивним якостям і характеристикам.

У нашому центрі використовуються абсолютно унікальні онлайн-програми для того, щоб здійснити підготовку до школи будь-якої дитини, з будь-якими можливостями і здібностями.

Кожному з батьків буде приємно усвідомлювати, що його малюк буде не просто зайнятий кілька годин в день у безпеці, але ще при цьому буде розвивається в процесі гри і одночасно готується до початкових класів.

 

Онлайн курси підготовки до школи: основні переваги.

Якщо Ви вирішили вибрати онлайн уроки в нашому центрі Planetaclub, така послуга, як репетитор онлайн для підготовки до школи має такі переваги:

  • Перевірені і досвідчені педагоги із задоволенням допоможуть дитині в її розвитку.
  • Заняття з онлайн репетитором для дошкільнят допоможуть дітям розвинути в собі особистість, а також отримати перші навички спілкування з однолітками та іншими людьми.
  • На онлайн заняттях підготовки до школи дитину навчать читати, писати, рахувати, а також малюк отримає перші знання у вивченні іноземної мови.

 

 

Дошкільна підготовка онлайн для майбутніх школярів
Онлайн подготовка к школе

Підготовчі онлайн курси до школи проводяться індивідуально і в міні-групах.

Приділяється велика увага організації підготовчих занять до школи маленьких учнів. Для цього спеціально для онлайн-занять наші викладачі розробили авторські уроки..

Заняття з підготовки до першого класу адаптовані під стислі часові рамки і вік дітей. Наші репетитори підготовки до школи готують яскраві матеріали, цікаві завдання. Дошкільнята виконують завдання як онлайн разом з викладачем, так і оффлайн, коли роблять домашнє завдання. Вправи для підготовки руки до письма, також задаються і висилаються вчителями у вигляді фото.

Діти чекають підготовчих онлайн курсів до школи з нетерпінням адже вчителі щоразу готують для них невеличкі сюрпризи: веселі навчальні конкурси та цікаві вікторини. Для цього в сучасному навчальному просторі існує безліч анімаційних програм і яскравих матеріалів. Ніколи не знаєш, що тебе чекає сьогодні!

Записатися на дистанційні курси для дітей з підготовки до школи можна на нашому сайті прямо .

 

Вартість курсів підготовки до школи онлайн

Індивідуально

2 учня

3 учня

Вартість 250 грн./год.

Вартість 200 грн./60 год.

Вартість 150 грн./60 год

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту

Репетитор математики онлайн 1-4 класиРепетитор англійської для дітей онлайнОнлайн репетитор молодших класівЛогопед онлайнТабір онлайн

 

Онлайн курси для дітейНа головну