Репетитори онлайн для 5-11 класів вся Україна

Всі предмети в одному центрі!

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 осіб

Ознайомтесь з онлайн курсами. Це заняття в групах до 6 учнів

Репетитор початкових (1-4) класів, переходьте!

Доступні наступні предмети для онлайн занять:

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайнРепетитор з україннської онлайн

Репетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

Наші викладачі

 

Репетитори по скайпу від Planetaclub

Репетитори по скайпу

Недосконалість класичної системи освіти, завантаженість викладачів, переповнені класи, явні перекоси в годинах, відведених на вивчення різних шкільних дисциплін, призводять до того, що багато учнів змушені вдома, після занять, у свій вільний час просиджувати годинами за підручниками з метою закріплення раніше пройденого матеріалу . Однак далеко не всім із учнів під силу самостійно сидіти над книгами, виконувати вправи, вирішувати завдання, розбиратися в нюансах і премудростях точних і природничих наук.

Найчастіше буває так, що школярі, в силу своїх індивідуальних здібностей, через хвороби чи з інших причин відсутні на уроках. А потім вони не можуть зрозуміти матеріал, розібратися в нових темах. Відставання від програми подібно сніжному кому і загрожує не тільки поганими оцінками. Результатом може бути зниження мотивації, розлад психіки, зникнення подальшого інтересу до навчання. Це досить серйозне і болюче питання, як для відстаючих учнів, так і їхніх батьків. Виходом зі даної ситуації може стати онлайн репетиторство. Це зручний і ефективний спосіб підвищити успішність за короткий термін, допомогти дітям і підліткам у навчанні.

Приклад онлайн уроку із репетитором фізики

 

Чому багато хто вибирає послуги репетитора онлайн?

Репетитор  дистанційноНавчання дитини в дистанційному форматі в присутності онлайн репетитора з перших днів дає відчутні результати. Адже в даному випадку репетитор, хоч і перебуває на віддаленій відстані, але один на один віртуально спілкується з учнем (або ж у присутності нечисленної групи інших учнів такого ж віку і приблизного рівня знань).

Викладач під час спілкування з невеликою кількістю учнів може більш детально розбирати теми уроків, виявляти у школярів прогалини в знаннях, відпрацьовувати з кожним з них пройдений матеріал не один раз. Заняття з онлайн тьюторами, як правило, не такі виснажливі, і нудні, як це буває в традиційній школі. Школярі швидше і краще засвоюють нові знання. Багато з них лише в присутності дистанційного репетитора відкидають комплекси, і розкриваються, як особистості, і одночасно проявляють свої приховані таланти.

Шукаєте кращий репетиторський центр онлайн в Україні? Хочете, щоб Ваш школяр навчався в зручному для нього форматі, день від дня отримував максимум користі від уроків? Дистанційні репетитори по Скайпу від центру онлайн навчання «Planetaclub» - вибір батьків, які піклуються про майбутнє своїх дітей! 

Для занять із репетиторами онлайн ми пропонуємо наступні предмети:

Недорогі дистанційні репетитори в Україні

Наш сайт репетиторів пропонує для учнів середньої та старшої школи індивідуальні та групові заняття з онлайн-репетиторами зі всіх предметів. Зарахування учнів проводиться цілий рік, заняття проходять по Скайпу і за допомогою інших онлайн платформ і месенджерів. Приймаємо заявки від батьків учнів з усіх куточків України а також й і з інших країн. Кожен репетитор центру має більш ніж 7-річний досвід роботи, на високому рівні знає свій предмет, вміє знаходити підходи до різних учнів.

Викладачі, проводять на перших уроках невелике тестування і розуміють здібності і рівень знань кожної дитини, що дає можливість індивідуально підходити до навчання школярів. Відштовхуючись від цього, тьютори складають персональні плани для кожного учня, дають можливість підлітку засвоювати матеріал в комфортному для нього темпі. При цьому вони часто випереджають шкільну програму.

 

Репетитори по класах

Онлайн репетитори 5 класОнлайн репетитори 6 класОнлайн репетитори 7 класОнлайн репетитори 8 клас

Онлайн репетитори 9 класОнлайн репетитори 10 класОнлайн репетитори 11 клас

 

Репетиторство по скайпу: основні переваги

Репетиторство по скайпуPlanetaclub відкрито для всіх учнів, хто хоче отримувати знання і працює по всій Україні!

Ось основні переваги онлайн занять з учителями:

  • Репетиторство дистанційно для дітей дозволяє вибрати оптимальний час і місце для занять.
  • Діти не отримують занадто велике навантаження. Воно розподіляється рівномірно для максимального комфорту учнів.
  • У нас працюють тільки грамотні і кваліфіковані викладачі, які використовують індивідуальний підхід до кожної дитини.
  • Для проведення занять ми використовуємо тільки сучасні технології та обладнання. Репетитор може займатися в будь-який зручний для вас час.
  • Пропонуємо підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА.
  • Доступні ціни та знижки для постійних клієнтів.

 

Наші кращі репетитори допоможуть Вашій дитині стати впевненіше на уроках в школі, отримати необхідні знання, засвоїти матеріал і вивчити необхідні предмети. Найняти індивідуального репетитора можна на нашому сайті. Ви можете позайматися з викладачем оне заняття  і підібрати для себе оптимальний вид уроків. Для цього потрібно залишити заявку, натиснувши на кнопку зворотного зв'язку. Тепер отримувати знання стало доступно кожному з допомогою онлайн-вчителів на нашому сайті репетиторів.

 

Ви також можете займатися дистанційним навчанням в рамках онлайн школи. Ми пропонуємо живі уроки кожного дня для всіх класів!!

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

 

Для того, щоб почати займатися з нашими онлайн тьюторами необхідно:

Предмет
Заявка на сайті
Узгодити час
Почати займатися з репетитором

 

 

Заняття онлайнНавчання з тьюторами проводиться на сучасних онлайн платформах (Skype, Zoom), з використанням всіх необхідних засобів навчання. У вашому розпорядженні графічна дошка, зручний чат, можливість обміну фото, відео та текстовими матеріалами. Учитель веде запис заняття, що дозволяє пізніше переглянути урок і краще його засвоїти.

    

 

 

 

Щоб дізнатися більше, переходьте на інші сторінки нашого сайту!

Детальніше про насНаші викладачіПриклади онлайн уроківПитання і відповідівідгукиВартість занять

 

 

Інші варіанти навчання:

Онлайн школаЗНО ДПАОнлайн курси для дітейКурси для дітей

Онлайн курси для школярівКурси для школярівРепетиториНа головну