Зворотний дзвінок

Репетитори онлайн для 5-11 класів вся Україна

Всі предмети в одному центрі!

Увага! Ціни знижено! Дивіться сторінку вартості занять!

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 осіб

Ознайомтесь з онлайн курсами. Це заняття в групах до 6 учнів

Репетитор початкових (1-4) класів, переходьте!

Доступні наступні предмети для онлайн занять:

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайн

Репетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

Наші викладачі

 

Репетитори по скайпу від Planetaclub

Репетитори по скайпу

Недосконалість класичної системи освіти, завантаженість викладачів, переповнені класи, явні перекоси в годинах, відведених на вивчення різних шкільних дисциплін, призводять до того, що багато учнів змушені вдома, після занять, у свій вільний час просиджувати годинами за підручниками з метою закріплення раніше пройденого матеріалу . Однак далеко не всім із учнів під силу самостійно сидіти над книгами, виконувати вправи, вирішувати завдання, розбиратися в нюансах і премудростях точних і природничих наук.

Найчастіше буває так, що школярі, в силу своїх індивідуальних здібностей, через хвороби чи з інших причин відсутні на уроках. А потім вони не можуть зрозуміти матеріал, розібратися в нових темах. Відставання від програми подібно сніжному кому і загрожує не тільки поганими оцінками. Результатом може бути зниження мотивації, розлад психіки, зникнення подальшого інтересу до навчання. Це досить серйозне і болюче питання, як для відстаючих учнів, так і їхніх батьків. Виходом зі даної ситуації може стати онлайн репетиторство. Це зручний і ефективний спосіб підвищити успішність за короткий термін, допомогти дітям і підліткам у навчанні.

Приклад онлайн уроку із репетитором фізики

 

Чому багато хто вибирає послуги репетитора онлайн?

Репетитор дистанційноНавчання дитини в дистанційному форматі в присутності онлайн репетитора з перших днів дає відчутні результати. Адже в даному випадку репетитор, хоч і перебуває на віддаленій відстані, але один на один віртуально спілкується з учнем (або ж у присутності нечисленної групи інших учнів такого ж віку і приблизного рівня знань).

Викладач під час спілкування з невеликою кількістю учнів може більш детально розбирати теми уроків, виявляти у школярів прогалини в знаннях, відпрацьовувати з кожним з них пройдений матеріал не один раз. Заняття з онлайн тьюторами, як правило, не такі виснажливі, і нудні, як це буває в традиційній школі. Школярі швидше і краще засвоюють нові знання. Багато з них лише в присутності дистанційного репетитора відкидають комплекси, і розкриваються, як особистості, і одночасно проявляють свої приховані таланти.

Шукаєте кращий репетиторський центр онлайн в Україні? Хочете, щоб Ваш школяр навчався в зручному для нього форматі, день від дня отримував максимум користі від уроків? Дистанційні репетитори по Скайпу від центру онлайн навчання «Planetaclub» - вибір батьків, які піклуються про майбутнє своїх дітей! 

Для занять із репетиторами онлайн ми пропонуємо наступні предмети:

Недорогі дистанційні репетитори в Україні

Наш сайт репетиторів пропонує для учнів середньої та старшої школи індивідуальні та групові заняття з онлайн-репетиторами зі всіх предметів. Зарахування учнів проводиться цілий рік, заняття проходять по Скайпу і за допомогою інших онлайн платформ і месенджерів. Приймаємо заявки від батьків учнів з усіх куточків України а також й і з інших країн. Кожен репетитор центру має більш ніж 7-річний досвід роботи, на високому рівні знає свій предмет, вміє знаходити підходи до різних учнів.

Викладачі, проводять на перших уроках невелике тестування і розуміють здібності і рівень знань кожної дитини, що дає можливість індивідуально підходити до навчання школярів. Відштовхуючись від цього, тьютори складають персональні плани для кожного учня, дають можливість підлітку засвоювати матеріал в комфортному для нього темпі. При цьому вони часто випереджають шкільну програму.

 

Репетитори по класах

Онлайн репетитори 5 класОнлайн репетитори 6 класОнлайн репетитори 7 класОнлайн репетитори 8 клас

Онлайн репетитори 9 класОнлайн репетитори 10 класОнлайн репетитори 11 клас

 

Репетиторство по скайпу: основні переваги

Репетиторство по скайпуPlanetaclub відкрито для всіх учнів, хто хоче отримувати знання і працює по всій Україні!

Ось основні переваги онлайн занять з учителями:

 • Репетиторство дистанційно для дітей дозволяє вибрати оптимальний час і місце для занять.
 • Діти не отримують занадто велике навантаження. Воно розподіляється рівномірно для максимального комфорту учнів.
 • У нас працюють тільки грамотні і кваліфіковані викладачі, які використовують індивідуальний підхід до кожної дитини.
 • Для проведення занять ми використовуємо тільки сучасні технології та обладнання. Репетитор може займатися в будь-який зручний для вас час.
 • Пропонуємо підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА.
 • Доступні ціни та знижки для постійних клієнтів.

 

Наші кращі репетитори допоможуть Вашій дитині стати впевненіше на уроках в школі, отримати необхідні знання, засвоїти матеріал і вивчити необхідні предмети. Найняти індивідуального репетитора можна на нашому сайті. Ви можете позайматися з викладачем оне заняття  і підібрати для себе оптимальний вид уроків. Для цього потрібно залишити заявку, натиснувши на кнопку зворотного зв'язку. Тепер отримувати знання стало доступно кожному з допомогою онлайн-вчителів на нашому сайті репетиторів.

 

Ви також можете займатися дистанційним навчанням в рамках онлайн школи. Ми пропонуємо живі уроки кожного дня для всіх класів!!

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

 

Для того, щоб почати займатися з нашими онлайн тьюторами необхідно:

Предмет
Заявка на сайті
Узгодити час
Почати займатися з репетитором

 

 

Заняття онлайнНавчання з тьюторами проводиться на сучасних онлайн платформах (Skype, Zoom), з використанням всіх необхідних засобів навчання. У вашому розпорядженні графічна дошка, зручний чат, можливість обміну фото, відео та текстовими матеріалами. Учитель веде запис заняття, що дозволяє пізніше переглянути урок і краще його засвоїти.

    

Відповіді на найчастіші питання по темі

Питання: навіщо потрібен репетитор?

Відповідь: Репетитор потрібен не тільки тоді, коли учневі важко даються якісь предмети, але й коли вони даються легко і виникає нудьга. При підготовці до іспитів та тестів заняття з репетитором набагато ефективніше та дають практично 100-відсоткову гарантію успішного проходження. Важливо, що репетитора батьки підбирають самі за стилем викладання та спілкування, який найбільше імпонує їх дитині.

Питання: Як знайти репетитора онлайн?

Відповідь: Репетитора зараз легко можна знайти як на спеціальних ресурсах, так і за окремими оголошеннями на сайтах та в соцмережах. Досить сильно  працюють рекомендації. Адже той, хто рекомендує викладача, скоріше за все вже отримав позитивний результат. Доцільно шукати хорошого репетитора на сайтах та платформах онлайн шкіл. Такі ресурси зазвичай підбирають кадри та гарантують їхню кваліфікацію.

Питання: Як зрозуміти, що дитині потрібен репетитор?

Відповідь: Зазвичай батьки звертають увагу на неуспішність дитини та звертаються до репетитора. Але бувають інші ситуації:

 • дитина погано концентрується, їй некомфортно у школі;
 • навпаки, дитина встигає більше шкільної програми і їй нудно на уроках;
 • дитині потрібний індивідуальний графік через інші заняття;
 • для систематизації знань під час підготовки до тестів;
 • за станом здоров'я.

Питання: Коли чекати результат від репетитора?

Відповідь: занадто швидких результатів за 1 тиждень очікувати не варто, але якщо протягом місяця відбулася позитивна динаміка, то навчання йде в правильному напрямку. Для того щоб не прогаяти момент, батькам краще підтримувати зв'язок з педагогом пару разів на місяць . 

Питання: Які плюси репетиторства онлайн?

Відповідь: Один із плюсів репетиторства онлайн у тому, що якщо батьки не бачать результату занять, то вони можуть швидко змінити викладача. Особливо якщо заняття відбуваються в онлайн школі або центрі, де є кілька викладачів потрібного напряму. Ще одним великим плюсом є доступність до найкращих викладачів.

Питання: Які мінуси онлайн репетиторства?

Відповідь: Великий плюс індивідуальної роботи з учнем приховує в собі ряд мінусів:

 • постійне роз'яснення викладача може привчити дитину до того, що їй всі "розжовують", у цьому випадку допомагає залучення до діалогу та завдання для самостійного вивчення;
 • постійне спілкування віч-на-віч позбавляє дитину можливості хорошого суперництва з однолітками та додаткової мотивації.

Питання: Як визначити хороший репетитор чи ні?

Відповідь: Хороші репетитори завжди достатньо завантажені, проте вони не погодяться займатися з учнем без попередньої зустрічі.

Хороший репетитор має досвід викладання та рекомендації. Хороший репетитор дає зворотній зв'язок батькам. У плані викладання він даватиме учню завдання для самостійного розбору та аналізу, причому знаючи рівень учня, він може давати складніші завдання. Це стимулює та підштовхує дитину до розвитку.

Питання: Які репетитори найбільш популярні?

Відповідь: Традиційно найбільш популярними репетиторами є викладачі англійської та української мов та математики. Саме ці 3 предмети входять до обов'язкового тестування при вступі до навчальних закладів.

На головну