PLANETACLUB

Як скласти ЗНО з математики

Час читання

2 хвилини

Переглядів

40

Опубліковано

09.10.2020

Оновлено

15.01.2024

Багато інтернет-видань неодноразово писали про процедуру проведення ЗНО з математики. Нагадаємо, що ДПА у формі ЗНО буде обов’язковим і дворівневим. Тобто школярі отримають завдання різного рівня складності. Планується профільний рівень і стандартний. У тестах ЗНО буде один – профільний.

Так всеж таки. Як скласти ЗНО зматематики навіть якщо нічого не знаешь? Викладачі та випускники різних років поділилися інформацією про те, як правильно підготуватися до ЗНО з математики.

  • Почати підготовку до ЗНО. Як не дивно, але часто, переходячи до випускного класу, учні забувають, що у них є всього один рік на підготовку. Один семестр на повторення всіх тем з 5 по 11 класи і один – на вирішення тестів минулих років. Вчитися можна як за допомогою репетиторів, так і самостійно. Але щоб успішно скласти ЗНО з математики важливо включити заняття з підготовки в свій щоденний графік.
  • Практикуватися. Вирішувати якомога більше. На щастя чи ні, але лінь – не найкращий товариш при підготовці. Постійні тренування – рішення типових завдань попередніх років, онлайн-тести, все це дає необхідний досвід. Потрібно тренувати вирішення складних завдань. На ЗНО з математики навик рішення “завдань із зірочкою” допоможе отримати хороший бал.
  • Займатися регулярно. Порада стосується не тільки математики але і всіх предметів підготовки до ЗНО. Результат можуть дати тільки регулярні заняття. Улюблене хобі почекає. Особливо якщо на кону престижна спеціальність.
  • Займатися системно. Для того щоб скласти ЗНО на високий бал досвідчені вчителі рекомендують проходити теми планомірно від класу до класу. ЗНО з математики охоплює великий період з 5 по 11 клас. Системний підхід від простого до складного допоможе охопити весь необхідний матеріал. І звичайно після проходження всіх тем, потрібно вирішувати якомога більше тестів минулих років.
  • Тренувати мислення. На ЗНО з математики у вас не буде калькулятора. В інтернеті є безліч ресурсів для розвитку математичних здібностей. Як варіант можна скористатися ними. Але навчитися швидко, ділити і множити без них реально. Лайфхаків на цю тему багато.
  • Уважно читати завдання на ЗНО з математики. Задайте собі питання – що потрібно знайти в завданні. Так ви зможете відшукати можливу помилку. Часто випускники плутають знаки, помиляються в множенні простих чисел. Стресові ситуації не сприяють уважності. Зупиніться і перечитайте.
  • І останнє. ЗНО з математики – важливий, необхідний, і дуже складний для проходження життєвий етап. Але потрібно пам’ятати – у вас є все, для того, щоб успішно подолати його. Знання, які таким чином перевіряють, закладалися у вас в голові протягом 11 років навчання в школі. Потрібно тільки усвідомити, що все це необхідно тільки вам. Хороший результат з математики допоможе вступити в хороший ВУЗ на обрану спеціальність. І звичайно для цього потрібна хороша підготовка.

Статті з блогу

Хто такий логопед? Що таке логопедія?
Навіщо потрібна математика
Як отримати середню освіту дистанційно
Навіщо потрібні курси підготовки до школи? Коли починати?

Підписатися на наші новини

Facebook
Twitter
Telegram
Email

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом