Зворотний дзвінок

Репетитори з хімії

Також пропонуємо заняття і з інших предметів:

Контакти 

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з курсами хімії. Це заняття в групах до 6 учнів.

Хімія для школярів в Ірпені

Репетитори з хімії

Вам потрібно знайти репетитора для підготовки до хімії? Тоді Вам чудово підійде навчальний центр Planetaclub! Кращі і найдосвідченіші репетитори з хімііі надають свої послуги в нашому репетиторському центрі. Наші заняття з репетитором підійдуть школярам 7, 8, 9, 10, 11 класів. А якщо є бажання вивчати цю науку з більш раннього віку, безумовно ви можете спробувати.

Шкільна програма з будь-якого предмету передбачає, що учень з року в рік планомірно вивчає предмет і в результаті отримує знання, достатні для здачі ЗНО. На практиці, дуже часто, учневі складно засвоїти цей необхідний і цікавий предмет. Адже крім хімії, є ще ряд дисциплін, яким потрібно приділити увагу. Крім того, бувають ситуації, коли учень вимушено пропускає частину шкільного часу, а наздогнати програму самостійно - складно.

На допомогу прийде репетиторство по хімії!

Досвідчений репетитор за короткий період часу допоможе засвоїти шкільну програму, а також підготуватися до ЗНО. Адже якщо учень планує здавати хімію на незалежному оцінюванні, знадобиться терпіння і поглиблені знання.

Викладачі займаються зі школярами індивідуально і в невеликих групах. Такі заняття - ефективні, адже школярі розподіляються по групам виключно за рівнем знань і відповідно освоюють програму в однаковому темпі.

Графік і кількість уроків складається індивідуально. У учня і репетитора є можливість докладно зупинитися на темах, які викликають питання і потренуватися у виконанні завдань в своєму темпі.

У нашому репетиторському центрі працюють викладачі зі значним досвідом підготовки до ЗНО і підготовки до ДПА. Звертайтеся до нас і ми допоможемо вивчити хімію без нервів і зайвих витрат часу!

 

Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетитором хімії не виходячи з дому!

 

Переваги занять з нашими репетиторами хімії

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

 

Разом із хімією займайся й іншими предметами

Репетитор з математикиРепетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літератури

Репетитор з ІсторіїРепетитор з фізикиРепетитор з біологіїРепетитор з географії

 

РепетиториНа головну