Зворотний дзвінок

Шкільні предмети 1-11 класів

Предмети 1-11 класівЗавдяки приходу інтернет технологій став можливим швидкий обмін інформацією та, як наслідок, всі процеси в суспільстві почали прискорюватися. Стиль спілкування поступово змінюється і зміни особливо видно серед підростаючого покоління. Нещодавно влада вирішила прийняти їх на законодавчому рівні, і з березня в Україні набув чинності новий закон про повну загальну середню освіту. Його основні положення вже відомі і широко обговорювалися. Ми ж зупинимося на перспективах саме для школярів.

Вводиться поступовий перехід від предмета до дитини. Це означає, що в центрі всієї концепції опиняється саме дитина, зі своїми потребами і нахилами. Такий підхід дозволяє врахувати інтереси кожної дитини, виділити сильні і слабкі сторони і зосередитися на гармонійному розвитку особистості.

Гарантується і розширюється право школяра на освіту. Це стосується також інклюзивної освіти, освіти в рамках медустанов, а також дає можливість побудови індивідуальної освітньої траєкторії. Що, по суті, означає можливість формувати індивідуальний графік і інтенсивність навчання в рамках шкільної програми.

З урахуванням сказаного, список шкільних предметів, наведений нижче, можна буде розширювати і видозмінювати. Тобто можна скорочувати власний навчальний план в разі інклюзивної освіти або ж враховувати позашкільні заняття взаємозаліком. А можна вибирати додаткові предмети і робити упор на предмети на користь майбутньої професії.

Нижче наведені шкільні предмети за класами. При необхідності, в рамках нового законодавства, можлива побудова індивідуальної траєкторії - навчального плану для школяра.

 

Дізнайтеся які предмети викладаються в 1-11 класах

Предмети 1 класПредмети 2 класПредмети 3 класПредмети 4 клас

Предмети 5 класПредмети 6 класПредмети 7 класПредмети 8 клас

Предмети 9 класПредмети 10 класПредмети 11 клас

 

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту

Онлайн школаНа головну