PLANETACLUB

Про нас
Що таке Planetaclub?

Давайте знайомитися ближче

2016

Планета корисних знаньСпочатку це була “Планета корисних знань” – дитячий клуб і центр розвитку для діток до 10 років в Ірпені. Старий логотип ви можете побачити ось тут.
Але виявилося, що перебуваючи в Ірпені неможливо обмежитися тільки цим віком. Навколо з’явилося багато нових будинків, виявилося що школи переповнені дітьми різного віку. А до нас почали надходити численні запити – батькам потрібні були репетитори. 

Перші три роки ми так і працювали, поєднуючи діяльність дитячого клубу та репетиторського центру

2019

PlanetaclubЧас минав і у 2019 році наша діяльність майже повністю стала пов’язана з репетиторством. Ми почали працювали я центр репетиторства в Ірпені надаючи послуги викладачів зі шкільних предметів індивідуально і в групах. Також ми почали пропонувати  курси підготовки до ЗНО і до ДПА. Підготовка до школи і розвиваючі заняття для самих маленьких теж мали популярність.

Але всі заняття тоді були тількі офлайн в центрі репетиторства. З онлайном ми знайомі не були.

2020

2020 рік став для багатьох роком виклику. Planetaclub не був виключенням. З початком пандемії наша офлайн діяльність зупинилася і фактично наше існування було під великим питанням. Потрібно було налагоджувати нашу роботу онлайн.

Звикати та вчитися працювати у програмах відеозв’язку довелося всім: і адміністраторам, і вчителям, і учням. Але крок за кроком, урок за уроком ми навчилися і звикли до нового формату, побачили переваги даного способу навчання. Також сподобалося батькам та учням. І навіть виявилося, що онлайн заняття набагато зручніше і практичніше.

Також у 2020 році розпочала свою роботу онлайн школа Planetaclub з видачею атестату державного зразка. На той момент це був перспективний але мало кому зрозумілий напрямок. Батьки дивувалися: як можна вчитися повністю онлайн і при цьому ще й отримати атестат?

2023

Planetaclub synergyЗ початком військових дій на території України ми всі зіткнулися із ще більшими труднощами. Дуже багато родин змушені були виїхати за кордон. Але продовжувати навчання дітей було потрібно. Ось тут і став у нагоді онлайн.

Наше коло клієнтів суттєво розширилося і тепер у нас займаються учні не лише з України, а й з багатьох інших країн світу. Ми продовжуємо якісно надавати послуги як онлайн репетиторський центр та як онлайн школа з видачею атестату державного зразка.

Ще одна маленька, але суттєва для нас подія: у цьому році в нас відкрилася нова філія в Ірпені. Ми стали ближчими для людей на Синергії!

Далі буде….

Що ми робимо?

Наша мета

Ми даємо дітям міцні знання, зацікавлюємо предметом, допомагаємо визначитися з майбутньою професією.
«Ведемо» до вступу в школу, ВНЗ, до здачі іспитів.
Наша робота – не тільки дати знання, а й допомогти дітям усвідомити необхідність освіти, адаптувати до майбутнього дорослого життя.

Чекаємо на кожного!

Переглянте й іншу інформацію

Наші викладачі

Питання і
відповіді

Наші
відгуки

Публічна оферта

Способи
оплати

imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом