PLANETACLUB

Відгуки

м. Ірпінь, вул. Грибоєдова, 2 БЦ "Домінант"
м. Ірпінь, вул.Г.Сковороди 11/4 Синергія 3
Iryna Kravchenko
Iryna Kravchenko
08:43 04 Mar 24
Діти відвідують уроки Фізики. Дуже задоволені. Дякуємо Пані Наталії за знання.
Людмила Дударенко
Людмила Дударенко
07:14 04 Mar 24
Дуже дякую творцям цієї онлайн школи. У вас чудові освітяни. Дякуємо за їхню працю, терпіння, вміння знаходити в кожній дитині талант. Дякуємо за ваш професіоналізм та відповідальність.
Надія Ісправнікова
Надія Ісправнікова
13:19 03 Mar 24
Щиро дякую за навчання донечки! Навчаємося дистанційно, уроки і викладачі подобаються. Дякую за індивідуальний підхід.
Владислав Коюда
Владислав Коюда
15:58 02 Mar 24
Дуже професійний підхід! Дякую.
Дмитро
Дмитро
15:12 02 Mar 24
Цей репетиторський центр залишив після себе дуже приємні враження. Він пропонує відмінних педагогів, з багаторічним стажем. Пройшов велику дорогу від підготовки до НМТ, до підготовки до екзаменів в університеті і не жалію про витрачений час. Тепер я можу з впевненістю сказати що знаю математику і вмію вирішувати приклади будь якої складності! Окрема подяка Ірині Михайлівні, що пройшла зі мною цей великий шлях і надавала мені знання так, як не надає ніхто!
Аня
Аня
14:32 02 Mar 24
Дуже хороший навчальний центр,є різні кваліфіковані вчителі,дуже хороші умови для навчання онлайн,завжди стараються задовільнити всі побажання по зміні графіку навчання.Діти займаються вже багато років і дуже задоволені вчителями.
Рената Клименко
Рената Клименко
14:10 02 Mar 24
шукала сину репетиторів з різних предметів і як мені пощастило натрапити на Planetaclub!!!нам склали підходящий для нас розклад, підібрали гарних вчителів, завжди нагадують про заняття, дружелюбно і з розумінням ставляться до усіх запитів, потреб і форс-мажорів ❤️підготували сина до піврічних контрольних, ми чудово все здали і продовжуємо займатись.неймовірно вдячна за комплексний підхід, за розуміння і дружелюбність, звісно за кваліфікованих репетиторів, які відносяться дуже професійно до своєї справи і стараються зацікавити дитину.окремо дякую Вікторії Сергіївні за уроки історії! син завжди з нетерпінням чекає уроків, а це надзвичайно важливо)дякую ❤️
Мила
Мила
13:54 02 Mar 24
Дуже задоволена. Рівень знань у дитини підвищився. Завдяки Катерині, дочка почала розуміти алгебру і геометрію.
Uliana Driuchkova
Uliana Driuchkova
16:12 04 Jan 24
Дякуємо за навчання та уроки української в цей складний час.Ми проживаємо закордоном уже багато років, але нам дуже важливо зберігати українську мову у нашої доньки. І ми дуже раді, що в цьому центрі знайшли чудову вчительку пані Людмилу, з якою донька опановує читання та письмо.Дякуємо за індивідуальний підхід, ваші стійкість та професіоналізм!
Переглянути всі відгуки
js_loader
м. Ірпінь, вул. Грибоєдова, 2 БЦ "Домінант"
м. Ірпінь, вул.Г.Сковороди 11/4 Синергія 3

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Переглянте й іншу інформацію

Про
Planetaclub

Наші викладачі

Питання і
відповіді

Публічна оферта

Способи
оплати

imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом