Зворотний дзвінок

Репетитор англійської мови онлайн 5-11 класи

Увага! Ціни знижено! Дивіться сторінку вартості занять!

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з курсами англійської онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів

Онлайн репетитор англійської для дітей 5-10 років. Переходьте!

Репетитор англійської мови онлайн

Шукаєте репетитора англійської онлайн? Тоді вам в Planetaclub!

Вчити англійську з репетитором  зручно та сучасно. У наші дні знання мови передбачає не лише вивчення граматики та лексики для поповнення словникового запасу, але і використання сучасних гаджетів та інтернету. Такі самі можливості є і у онлайн занять.

На уроці репетитор англійської мови вмикає аудіо та відео-записи для вдосконалення сприйняття мови на слух, використовує інтерактивні  навчальні програми.

З появою інтернету, сучасні діти отримали можливість знати мову на більш високому рівні. У їх розпорядженні програми для поліпшення вимови, величезна кількість відео-презентацій для вивчення тієї чи іншої теми. Завдяки інтернету вони можуть завантажити і подивитися будь-який іноземний фільм з субтитрами. Так, все це було і раніше, але доступ до цих способів вивчення мови був дуже обмежений. 

 

І тепер сучасних школярів може хвилювати тільки одне питання: Як не загубитися у всьому цьому різноманітті і все-таки вивчити англійську? Допоможе досвідчений вчитель!

Приклад онлайн уроку з репетитором англійської

 

 

Як проходить онлайн урок з репетитором англійської мови

Викладач англійської онлайнЗаняття з викладачем англійської дистанційно - відмінний спосіб отримати якісні знання з предмета, Репетитор підбере відповідний підручник, використає потрібні аудіо і відео-матеріали. На онлайн уроці легко тренувати навички розмовної англійської, займатися аудіюванням, а для перевірки есе вчитель і учень обміняються файлами.

Учитель англійської онлайн відразу задає високий темп. Адже ми завжди із задоволенням робимо лише те, що нам дійсно цікаво. А сучасні школярі, як відомо, любителі гаджетів. І в даному випадку, їх застосування з метою навчання приносить відчутну користь.

Онлайн репетитор проводить заняття як індивідуально, так і в міні групі до 3 учнів. Невелика кількість учнів дає можливість приділити максимум уваги кожному і не поспішаючи пройтися по важким і незрозумілим аспектам.

Урок з репетитором по скайпу (або за допомогою якоїсь іншої програми для відеоконференцій) дуже схожий на урок в школі. Учитель дає знання з граматики, лексики, включає аудіо і відео, відповідає на запитання учнів. Обов'язково задає домашнє завдання і оцінює його виконання.

Вивчення мови з репетитором може бути ефективне якщо школяр активно працює на уроці і сумлінно виконує домашнє завдання. Репетитор англійської в Planetaclub займається по скайпу зі школярами 5, 6, 7, а також інших класів. Результат не змусить себе чекати. А формат онлайн занять, в даному випадку, зіграє позитивну роль, адже займатися англійською в інтернеті:

 • Сучасно, а значить цікаво.
 • Доступно, потрібен тільки інтернет і улюблений гаджет.
 • Зручно, можна займатися з дому.
 • Пізнавально, більше навчальних посібників.
 • Глобально, доступ до інформації з усього світу.

Також пропонуємо репетиторство з англійської онлайн для дітей та дорослих з нуля, які бажають вивчити мову для себе.

Чекаємо вас на наших онлайн уроках!

 

Команда викладачів нашого онлайн навчального центру допоможе якісно здійснити підготовку до ЗНО і підготовку до ДПА, а також засвоїти шкільну програму. Працюємо по всій Україні і не тільки!

 

Переваги занять з нашими репетиторами англійської:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Лише деякі міста де доступні репетитори англійської онлайн: 

фактично ви можете займатися з будь-якої точки світу де є інтернет

Ірпінь

Запоріжжя
Київ Миколаїв
Харків Одеса
Дніпро Херсон
Донецьк Львів

 

 

Відповіді на найчастіші питання по темі:

Питання: як вивчити англійську мову?

Відповідь: Для початку потрібно поставити ціль, і відповісти на запитання:

 • для чого,
 • за який час,
 • до якого рівня.

Потім вирішити який спосіб вивчення мови найкомфортніший:

 • самостійна робота,
 • заняття у групі,
 • індивідуальна робота із репетитором.

Почати заняття, які мають носити систематичний характер. При цьому використовувати можливості занурення у мовне середовище якнайчастіше.

  Питання: Для чого потрібно вивчати англійську мову?

  Відповідь: Англійська мова найпоширеніша у світі та її знання дозволяє не тільки відчути себе більш вільно у будь-якому суспільстві, а й отримати додаткові переваги.

  • Отримання більш перспективної та високооплачуваної роботи.
  • Розширення ділових зв'язків для побудови бізнесу.
  • Можливість навчатися у іноземних ВНЗ.
  • Читання в оригіналі наукових та художніх творів.
  • Розширення традиційного дружнього спілкування до розміру, фактично, всього світу.

  Питання: Чому англійська мова важлива у нашому житті?

  Відповідь: Вивчення мови розкриває ширші перспективи та дає великі можливості. Можна вільно подорожувати, не боячись бути незрозумілим у багатьох країнах. Можна першим отримувати наукову інформацію та використовувати її для роботи чи бізнесу. Можна краще розуміти задум автором фільмів та книг, дивлячись їх у оригіналі. Навіть більшість комп'ютерних програм та ігор спочатку виходять англійською мовою.

  Питання: Як знайти репетитора англійської?

  Відповідь: Для початку необхідно визначитися з форматом занять: офлайн або онлайн. Для пошуку можна скористатися рекомендаціями знайомих, які залишилися задоволені результатами занять, а також самостійним вивченням пропозицій.

  Важливо звернути увагу на освіту, досвід викладання та відгуки учнів. Хорошим бонусом може бути тривале перебування у мовному середовищі.

  З носієм мови, що має відповідну педагогічну кваліфікацію, має сенс займатися вже на більш просунутому рівні володіння мовою.

  Питання: Скільки потрібно часу, щоб вивчити англійську?

  Відповідь: Все залежить від того, який рівень ви поставили  як кінцеву мету і наскільки інтенсивно людина готова займатися. Також важливим моментом є регулярність та дисципліна. Важко вивчити мову навіть за 10 років, займаючись час від часу. У середньому між рівнями, наприклад від elementery до pre-intermediate, може пройти 4-6 місяців. І так далі від рівня до рівня.

  Питання: Як правильно вчити англійську?

  Відповідь: Можна зубрити граматику, навіть навчитися читати і розуміти фільми в оригіналі, але так і не заговорити англійською. Тому, щоб говорити, треба говорити. В даному випадку англійською. Подолання страху бути незрозумілим і постійна практика стане запорукою успіху.

  Другий момент правильного підходу до вивчення мови – це дисципліна та систематичність. Набагато найкращий результат буде при щоденних заняттях від 10 хвилин до 1 години, ніж від одного тривалого заняття на тиждень.

  Питання: Як вивчити англійську мову в домашніх умовах з нуля?

  Відповідь: Такий варіант абсолютно реальний. Умови будуть ті самі. Постановка цілей, систематичність, дисципліна та занурення у мовне середовище. Щоб легше було побудувати план занять, можна скористатися підказками пошукової системи. Вона обов'язково підкаже кілька корисних ресурсів на допомогу. Краще  зупинитися на 1-2 найзручніших. Будь-яке вивчення мови, зокрема. самостійне включає:

  • формування словникового запасу,
  • відпрацювання вимови слів,
  • вивчення граматики, аудіювання, тобто. слухання новин, фільмів тощо,
  • читання простих текстів та книг,
  • розмовна практика будь-яким доступним способом.

   

  Разом із англійською займайся й іншими предметами

  Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайн

  Репетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

   

   

  Репетитори онлайнНа головну