Зворотний дзвінок

Репетитор з фізики онлайн

Увага! Ціни знижено! Дивіться сторінку вартості занять!

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 осіб

Ознайомтеся з курсами фізики онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.

Онлайн репетитори фізики

Багатьом дітям шкільна програма з фізики здається складною та незрозумілою і часто доводиться буквально змушувати їх вчити уроки. Але ж сама по собі фізика - цікава наука, і з її проявами нам доводиться стикатися щодня.

Спробували б ви налити в чашку воду або змусити її текти в потрібному напрямку в раковину, якби не сила гравітації. Без неї і ходити б було складно. Всі механізми які ми знаємо побудовані спираючись на закони фізики. Навіть вогонь горить завдяки фізиці.

А телескопи, завдяки яким ми тепер спостерігаємо за космічним простором, з'явилися завдяки відкритими людьми законам оптики. А ще люди з поганим зором отримали можливість бачити.

І так в будь-якій сфері нашого життя - фізика дорівнює прогресу!

Чому ж школярам так складно дається ця наука? Вся справа в інтересі. Нам легше дається те, що цікаво. Репетитор зможе допомогти!

У школі викладачеві складно охопити увагою одночасно цілий клас дітей. А ось репетитор з фізики онлайн займається з групою максимум до 3 учнів і в встигає дати дітям саме те, що їм потрібно - зацікавленість.

 

Репетитор з фізики дистанційно

Репетитор з фізики дистанційно

Репетитор з фізики онлайн будує свої уроки на великій кількості реальних прикладів. Учитель встигає більше, ніж на звичайному уроці в школі адже на занятті присутні лише кілька дітей і уваги вистачає на всіх. Учитель фізики онлайн пояснює матеріал, допомагає освоїти незрозумілі моменти, відповідає на питання. Дає багато практичних завдань, перевіряє домашні роботи школярів.

Наші онлайн репетитори чудово володіють методикою і можуть швидко виявити прогалини в знаннях, над якими потрібно попрацювати школярам 11 класу, щоб добре підготуватися до ЗНО з фізики або до ДПА з фізики.

Вчити фізику з репетитором по скайпу з допомогою сучасних засобів зв'язку цікаво і це навіть захоплює адже вони дозволяють урізноманітнити заняття. Стає можливим показ презентацій, демонстрація аудіо-відео матеріалів.

Все це в комплексі впливає на якість навчання і підігріває інтерес школярів до таких занять, враховуючи, що вони - інтернет-покоління і багато часу проводять в мережі.

Фізика з репетитором по скайпу онлайн у нашому освітньому центрі проводиться індивідуально, якщо потрібно в короткий термін «наздогнати» програму і в міні-групах, якщо учень планує займатися регулярно, щоб «йти в ногу» зі шкільною програмою.

 

Інтернет уроки з фізики з нашими репетиторами кращі:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

Відповіді на найчастіші питання по темі:

Питання: Як знайти репетитора фізики?

Відповідь: Оскільки фізика часто викликає труднощі, то важливо знайти викладача, який зможе викликати інтерес. Цьому сприяє демонстрація практичних прикладів в офлайн або онлайн форматі. Важливо показати учневі зв'язок науки із щоденними явищами нашого життя. Від того, наскільки викладач здатний викликати захопленість процесом, багато в чому залежить успії навчання.

Вопрос: Зачем нужна физика?

Відповідь: Закони фізики діють незалежно від того, чи знає про них людина чи ні. Щоб вміти застосовувати ці закони на вирішення практичних завдань, їх треба вивчити.

Фактично знання цієї науки дає можливість керувати технічним прогресом та просувати людство вперед.

Фізика вивчає і визначає лише реальні явища нашого життя від руху атомів до взаємодії енергій. Вся цивілізація практично побудована на фізичних законах.

Питання: Де нам знадобиться фізика?

Відповідь: Є багато спеціальностей та напрямків діяльності безпосередньо пов'язаних з фізикою: інженерія, електроніка, космічна промисловість авіабудування, медичні технології, нафтохімія, it-технології і т.д.

Але це означає, що фізика не придатна у побуті. Як правильно приземлитися під час падіння, як розрахувати швидкість при поїздці на автомобілі та багато інших питань вирішуються щодня за допомогою фізики.

Питання: Як вивчити фізику?

Відповідь: Перш ніж приступати до вирішення практичних завдань або експериментальної частини необхідно ретельно вивчити теоретичний матеріал. Навчати потрібно окремо по одному з 6 розділів фізики. Для прискорення запам'ятовування можна виписати формули та основні визначення кожного розділу.

Вивчення предмета самостійно завдання досить складне. Розумним буде вдатися до репетитора.

Питання: Що вивчає фізика?

Відповідь: Можна просто сказати, що фізика вивчає весь навколишній матеріальний світ. Вона вивчає закони природи та дає відповідь на питання чому і як відбуваються ті чи інші явища. Фізика включає 6 розділів:

  • механіка,
  • оптика
  • термодинаміка,
  • електродинаміка,
  • молекулярна фізика,
  • коливання та хвилі.

За їхньою назвою вже можна судити, що наука охоплює всі сфери життя .

Вопрос: Можно ли выучить физику с нуля за год?

Відповідь: Якщо поставити питання інакше, то завдання цілком реальне. Неможливо освоїти всі знання у межах навіть однієї науки за рік. Але навчитися розуміти як вирішуються завдання, вивчити формули, визначення та підготуватися для складання іспиту за рік цілком реально. Для цього потрібно добре розібратися у предметі у межах необхідної програми.

Питання: Чи можна знати фізику, але не знати математику?

Відповідь: Незважаючи на те, що фізика та математика це дві різні науки, вони пов'язані дуже тісно. Фізика ґрунтується на цифрах та формулах. Знання математики дуже необхідні. Без точних розрахунків і вимірів, математичних обчислень фізикою можна володіти лише на досить низькому рівні.

Питання: Як фізика впливає життя людини?

Відповідь: Щоб повністю зрозуміти вплив фізики на життя людини, можна просто уявити яким би зараз був світ без електрики та інтернету. Швидше за все без цих знань людина так би і жила в печері і одягалася в шкіри тварин, здригаючись від незрозумілого для неї явища - грому.

Відео по темі

 

Разом із фізикою займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайн

Репетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну