Зворотний дзвінок

Курси української онлайн 5-11 класи

Контакти 

Вартість занять

Заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги онлайн репетиторів з української. Це заняття в групах до 3 учнів й індивідуальні. 

Онлайн курси української для 1-4 класів. Переходьте! 

УКурси української онлайнкраїнська мова - один з найважливіших шкільних предметів, він є обов'язковим до здачі ЗНО. У школі вивченню української, як державної мови, приділяється більше уваги. Наша мова вважається однією з найкрасивіших, але і складних мов в світі. Але програма настільки велика й охоплює такий великий період навчання, що у старших класах діти зазнають труднощів при вивченні правил української граматики.

Онлайн курси української мови допоможуть засвоїти складні теми, наздогнати шкільну програму і здійснити підготовку до ДПА і підготовку до ЗНО.

Викладачі Planetaclub, спираючись на шкільну програму, підбирають для вивчення цікавий матеріал і яскраво його оформлюють. Адже набагато приємніше розбиратися в нюансах граматики за допомогою кольорової інфографіки. А при підготовці до ЗНО вчителя коротко, але обов'язково допомагають учням усвідомити основну ідею прочитаного літературного твору.

Групи наших онлайн курсів української невеликі, що дозволяє приділити час кожному учневі.

Курс української мови онлайн схожий на звичайні заняття в класі. З тією різницею, що вчитель і учні знаходяться далеко один від одного, але дистанція не заважає, адже вони бачать і чують викладача, а викладач готовий допомогти з будь-яким питанням по темі заняття.

Вчителі наших онлайн курсів підготували до успішного закінчення навчального року, до здачі ЗНО та ДПА багатьох школярів. Їх досвід і знання допомогли учням скласти іспити і тестування на високі бали!

 

Чому до нас варто звернутися?

Живі онлайн заняття

Групи до 6 учнів
Досвідчені викладачі Відеозапис занять
Доступ до навчальних матеріалів Контроль знань

 

Інші онлайн курси:

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси історії онлайнКурси фізики онлайн

Курси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

 

Онлайн курси для школярівНа головну