Зворотний дзвінок

Онлайн школа дистанційного навчання 5 клас

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

Контакти

Вартість занять

Онлайн школа 5 клас

Переходячи в 5 клас, школяр потрапляє в абсолютно інше навчальне середовище. Адже в середній школі його чекають нові вчителі, нові предмети і інша організація навчального процесу. А це означає, що учневі також доведеться по іншому будувати свій графік, і вчитися новій формі відповідальності.

Вибираючи альтернативну дистанційну освіту для 5 класу потрібно звертати увагу на кількість часу, який онлайн школа приділяє учням. Адже крім уроків, є ще домашні завдання і дитині буває складно в них зорієнтуватися, визначити черговість виконання. Крім того, важливо схвалення з боку дорослих, тому вчителю при дистанційному навчанні для школярів 5 класу, крім проведення уроку важливо бути на зв'язку з учнем і при необхідності допомогти порадою.

Ми пропонуємо ідеальне поєднання онлайн і традиційного навчання для 5 класу - повноцінну дистанційну школу.

В нашій онлайн школі діти щодня займаються з викладачами в режимі реального часу, в невеликих класах до 6 учнів. Таким чином, вчитель встигає звернути увагу на кожного і дати повне розуміння теми заняття. Після уроку дистанційного навчання для 5 класу вчитель перевіряє домашнє завдання, контрольні роботи, дає зворотний зв'язок батькам і учням. Так забезпечується взаємозв'язок зі школярами та їх батьками.

Шкільний день нашого учня повністю збалансований. Вранці проходять онлайн заняття, тривалість яких відповідає віковим нормам. Після обіду діти виконують домашнє завдання. При необхідності, якщо дитина відвідує спортивну або танцювальну секцію, вчиться в музичній школі, графік другої половини дня можна корегувати так, як потрібно дитині.

В нашій онлайн школі Planetaclub окрім основних предметів ми приділяємо велику увагу всебічному розвитку школярів. Викладачі проводять інтегровані уроки, поєднуючи кілька дисциплін, включають в заняття освітні кейси. Діти вчаться спілкуватися, розвивають критичне мислення, вчаться не боятися відстоювати свою точку зору.

Велика увага в онлайн школі для 5 класу приділяється англійській мові. Уроки проводяться щодня, раз на тиждень проходять дискусійні клуби.

Всі навчальні матеріали учень отримує в електронному вигляді. При необхідності завжди можна поставити питання вчителеві. Освітній центр Planetaclub зацікавлений в тому, щоб діти хотіли вчитися, і відвідували уроки дистанційного навчання онлайн із задоволенням.

Наша мета - дати якісну онлайн освіту, тому вчителі постійно вдосконалюють свої заняття, знаходять цікавий матеріал. Завжди приємно працювати, коли видно результат.

 

Вчителі та адміністрація нашої онлайн школи постійно на зв'язку і допоможуть з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з онлайн навчанням.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що отримує ваша дитина займаючись в 5 класі дистанційно:

Живі онлайн уроки

Збалансований день

 

Навчальні матеріалиАвторські уроки

Освітні кейсиПеревірка Домашнього завдання

Вчителі на зв'язкуДокумент про освіту

 

 

 

Класси нашої онлайн школи

1 клас2 клас3 клас4 клас

6 клас7 клас7 клас9 клас

10 клас11 клас

 

Онлайн школаНа головну