Коментарі

PLANETACLUB

Репетитор початкових класів в Ірпені (1-4 класи)

Індивідуально і в міні-групах по 2 учня

Викладачі початкових класів в Ірпені

Завантажити ще

Основні переваги занять із репетитором початкових класів

Індивідуальний підхід, спрямований на підвищення рівня знань школяра;

Можливість відхилятися від навчальної програми, розкриваючи потенціал дитини;

Можливість складання графіка з вибором оптимальної інтенсивності та частоти занять.

Учень швидше адаптуватися до школи і закладе міцний фундамент для успішного навчання в наступних, старших класах

Головні плюси репетитора молодших класів у Planetaclub в Ірпені

Навчання проводиться досвідченими, кваліфікованими освітянами

Вся інформація дається учневі у прийнятному саме йому темпі

Складання навчальної програми в залежності від рівня знань школяра

Якісне засвоєння теми та закріплення за допомогою зрізів знань

Проводимо навчання до досягнення необхідної мети

Є можливість займатися одним або двома предметами або всіма відразу.

Предмети, які охоплює вкладач початкових класів:

репетитор початкових класів

Труднощі, які виникають у учнів молодших класів та план дій викладача

На заняттях приділятимуть увагу основам правопису: правильному триманню ручки, положенню за столом та рухам руки. Робота будуватиметься на вправах, спрямованих на формування моторики: лініях, хвилях, кільцях і з’єднанні елементів букв.

Викладач підбере індивідуальні завдання для тренування швидкості письма, такі як списування текстів з обов’язковим контролем часу та поступовим ускладненням текстів. Також будуть використовуватися вправи для запам’ятовування та відтворення слів, коротких речень та невеликих текстів.

Рекомендується проводити 2-3 заняття на тиждень по 45-60 хвилин для досягнення видимих результатів. Постійне повторення вправ сприяє закріпленню навички швидкого письма. Зворотний зв’язок від репетитора допоможе школяру усвідомити свої помилки та працювати над їх виправленням.

У ході занять здійснюється деталізована робота з фонематичного аналізу слів, покращення розуміння структури слів та розширення словникового запасу. Застосовуються методики, створені задля формування вміння правильно виділяти і поєднувати звуки у словах, розвиток фонематичного слуху та розуміння основ графічного образу букв.

У завдання репетитора також входять вправи з синтаксису та пунктуації та підвищення читацької грамотності. Підбір літературних текстів відповідає віковим особливостям школярів 1-4 класів.

Читання і письмо тісно пов’язані, тому додаткову увагу можна приділити розвитку дрібної моторики через письмові завдання.  Це позитивно позначиться на швидкості читання і письма.

Регулярність занять – важливий елемент успіху. Рекомендується проводити від 2 до 4 уроків на тиждень тривалістю від 45 хвилин до 1 години кожне.

Репетитор молодших класів працюватиме з учнем над розвитком моторики рук, що є важливим для покращення зв’язаності рухів під час письма. Заняття включають вправи на координацію: чергування простих та складних орнаментів, малювання по точках та поєднання фігур. У процесі навчання використовуються методи пальчикової гімнастики та елементи каліграфії.

Для закріплення навичок правильних рухів репетитор підбере спеціальні вправи для рук. Також будуть використовуватись завдання на розвиток дрібної моторики: ліплення, застібка гудзиків, збирання конструктора.

Рекомендується проводити заняття 2-3 рази на тиждень по 30-45 хвилин кожне. Кількість занять залежить від індивідуальних особливостей дитини та може бути скориговано. Після закінчення курсу у школяра має сформуватися впевненість у виконанні письмових завдань та підвищитися швидкість написання.

На заняттях застосовуються ігрові техніки та інтерактивні вправи для розвитку уваги та концентрації. Викладач працює над покращенням пам’яті, мислення, уяви через завдання на пошук відмінностей чи схожостей, складання оповідань з картинок.

Репетитор початкових класів також навчає самостійному контролю за діями та поведінкою в класі. Це підвищує успішність. Для досягнення результатів необхідний індивідуальний підхід до кожного учня, який сприятиме розвитку мотивації та інтересу до навчання.

Рекомендується проводити 2-3 заняття на тиждень по 30-45 хвилин. Це оптимальний час для збереження високої концентрації школяра.

Викладач буде використовувати педагогічні методи, для створення довірчої і підтримуючої атмосфери. На заняттях репетитор застосує індивідуальний підхід до кожного учня, спираючись на ігрові техніки та завдання, які будуть сприяти розвитку емоційного інтелекту.

Завдання включають роботу з образами з літературного читання, складання історій за картинками (розвиток мови), а також використання елементів театрального мистецтва для вираження почуттів (довколишній світ).

Рекомендується проводити 1-2 заняття на тиждень тривалістю 30-40 хвилин кожне. Це допоможе школярам висловлювати свої переживання та вчитися справлятися зі стресом.

Послуги репетитора початкових класів в Ірпені

Репетиторы младших классов для школьников

Ви можете вибрати один або два предмети або почати комплексне навчання і займатися всіма предметами. Зазвичай одне заняття виділяється на математику/лист, а друге читання/лист. Заняття англійською – окремо. Кількість уроків на тиждень обговорюється індивідуально.

У центрі Planetaclub в Ірпені заняття проходять не тільки максимально ефективно, але також насичено та цікаво. Для цього на уроках використовуються відео-сюжети та аудіо-матеріали, усілякі зображення та наочні посібники, а також проводяться презентації. Завдяки сучасній методиці навчання, вже через 2-3 уроки діти звикають до занять. І зовсім скоро наздоганяють шкільну програму та йдуть уперед, переганяючи своїх однокласників за рівнем знань.

Тривалість навчання на курсах складає 60 хвилин. У деяких випадках, якщо маленькому учневі складно, ми скорочуємо час заняття до 40-45 хвилин. Уроки індивідуальні, а також за бажанням батьків учні можуть об’єднуватися в міні групи по двоє. Така кількість учнів дозволяє репетитору ефективно донести інформацію до кожного з них, приділивши потрібну увагу кожному.

Вчитель початкових класів зможе допомогти школяреві влитися у навчальний процес, попрацювати з посидючістю та потягом до знань. Знайде індивідуальний підхід до кожного учня та донесе до дитини всю важливість навчання у школі, розкриє її потенціал. А у разі високої успішності учня та бажання його батьків педагог може ускладнювати програму, даючи завдання важче.

Вартість занять із репетитором молодших класів в Ірпені

(математика, українська, читання, письмо, англійська)

Міні-група 2 учні

250 грн./год

Індивідуально

 350 грн./год.

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Faq - часті питання

Репетитор, як і шкільний вчитель, закладає подальший фундамент знань і вчить дитини вчитися.

Одним із головних секретів успіху дітей під час навчання є підтримка їхніх батьків. Допомога рідних допомагає дитині адаптуватися до змін.

По-перше, коли учень відстає з якогось предмета. По-друге, коли навпаки, він з легкістю освоює матеріал і хоче знати більше, ніж розповідають на уроках.

Необхідно з’ясувати, чи має викладач відповідну освіту, який його досвід роботи, наскільки він уміє жити з дітьми.

Заняття рекомендується відвідувати не менше двох разів на тиждень. Пропуски уроків неминуче призводить до зниження ефективності навчального процесу.

Статті з блогу

Майбутнє дистанційного навчання
Як скласти ЗНО з математики
Як зрозуміти і вивчити математику
Що таке НМТ?

Пропонуємо й інші заняття і курси для дітей в Ірпені

Приватна школа 0-1 класи

Підготовка
до школи

Англійська від
5 років онлайн

Репетитор домашнього завдання

Денний літній табір

Логопед

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом