Зворотний дзвінок

Репетитор початкових класів онлайн (1-4 класи)

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Як проходять онлайн уроки із репетитором молодших класів?

Как проходят занятия с репетитором начальных классовУроки у Planetaclub проходять у «живому» форматі. У призначений час вчитель та учень підключаються до конференції. До заняття ми отримуємо інформацію від батьків про мету навчання, погоджуємо предмети. Репетитор початкових класів демонструє екран, розкриває тему уроку, разом із учнем вони працюють над завданнями по темі, заповнюють прогалини. Для закріплення вчитель задає домашнє завдання.

Оскільки викладач підбирає різноманітні завдання, чергує складні та прості вправи, уроки проходять цікаво та продуктивно у творчій обстановці. Супроводжуються демонстрацією відео- та аудіоматеріалів, розрахованих на вік 6+. Яскраві наочні посібники, показ презентацій а також чергування видів діяльності дозволяє підтримувати у молодшокласника інтерес до матеріалу, що подається. Все, щоб учень не занудьгував і займався із задоволенням.

Що потрібно підготувати до занять?

Для онлайн уроків з репетитором достатньо мати:

 • Пристрій для зв'язку з камерою.
 • Зошит та канцелярське приладдя.

Коли проходить навчання?

Оскільки заняття індивідуальні, графік складається з урахуванням розкладу учня. Навчання можливе по буднях та на вихідних у будь-який час за погодженням.

Як почати займатися?

Для початку занять потрібно зробити всього 3 простих кроки:

 • Повідомити адміністратора (по телефону, вайбер/телеграм, залишити заявку на сайті) зручні дні та періоди за часом для занять.
 • Вибрати предмети та погодити розклад.
 • Уточнити завдання – репетиторство з шкільної програми, підготовка до ДПА, олімпіад.

Які предмети ви викладаєте?

Викладаємо основні предмети молодшої школи:

 • Математика
 • Читання/лист, українська
 • Я досліджую світ
 • Англійська

Якщо потрібно комплексна підготовка, за один урок можна охопити два предмети.

Хто ваші репетитори?

Наші репетитори – вчителі початкових класів та вчителі англійської, з досвідом роботи від 5 років. Вони мотивовані, прагнуть зацікавити учня та дати знання.

Яка ефективність онлайн занять?

Заняття в онлайн форматі також ефективні, як і звичні очні уроки.

Репетитор початкових класів демонструє екран, спілкування відбувається в «живому» форматі.

Ведеться контроль засвоєння матеріалу.

Чи задаєте ви домашнє завдання?

Домашні завдання задаємо. Вони допомагають закріпити матеріал. Тому виконувати їх бажано. Але якщо у учня підвищене навантаження у школі, він/вона відвідують також інші гуртки або секції - можна закріплювати матеріал безпосередньо на уроках з репетитором.

Скільки часу потрібно займатися?

Тривалість занять із репетитором початкових класів залежить від поставленого завдання – якщо потрібно підтягнути дитину на конкретну тему або підготувати до контрольної роботи, займаємося до результату. Якщо ж потрібно, щоб дитина завжди встигала за шкільною програмою, йшла на випередження, можна займатися регулярно протягом навчального року.

Яку кількість уроків на тиждень ви рекомендуєте?

Ми рекомендуємо займатися двічі на тиждень. Це оптимальна кількість занять на тиждень для одного предмета з урахуванням шкільного навантаження. На розсуд учня чи батьків, залежно від цілей навчання, можна вибрати будь-яку кількість занять на тиждень. Можна поєднувати предмети.

Як можна навчити читати/писати онлайн?

Репетитор початкових класів демонструє на екрані потрібні завдання та розбирає їх разом із учнем. Якщо є можливість перед уроком роздрукувати завдання, дуже бажано це зробити, якщо немає такої можливості, вчитель задаватиме письмові завдання іншим способом.

При навчанні читанню та письму з нуля, вчимо правильному написанню букв, звуковому аналізу. Поступово переходимо від звуків до складів, слів, вчимося читати реченнями.

Якщо потрібно виправити помилки на письмі у учня молодшої школи, згадуємо, як правильно пишуться слова, для цього промовлятимемо їх усно і таким чином тренуватимемо читання. Оскільки безпомилковість письма безпосередньо пов'язана з читанням.

За якими підручниками ви займаєтесь?

Якщо ми підтягуємо учня за шкільною програмою, ми беремо за основу шкільний підручник – але в заняття включаємо велику кількість додаткового матеріалу від вчителя з різних джерел: від підручників інших авторів до інтернет-ресурсів.

За якою програмою ви працюєте?

Працюємо з усіма основними державними програмами:

 • НУШ
 • Інтелект України
 • Росток
 • Світ чекає крилатих

Вчителі англійської вчать за сучасними західними підручниками.

Для чого потрібні заняття з репетитором початкових класів

Репетитор начальных классов онлайн

Початкові класи є основою для освіти кожного учня. Саме в цей час дитина отримує всі необхідні знання про навколишній світ, а також про елементарні правила читання, рахунку і письма.

Дуже важливо, щоб малюк у початкових класах засвоював усі теми, а також ті поняття, які йому будуть надані на шкільних уроках. Якщо учень не справляється з тим обсягом інформації, яку надає вчитель, а також багато тем залишаються незрозумілими, радимо вам звернути увагу на послуги репетитора для початкових класів.

 

 

Перерахуємо привабливі моменти та переваги занять з онлайн-тьютором:

 • Батьки можуть проконтролювати, як проходить навчальний процес, оцінити професіоналізм та педагогічні методики викладача.
 • Маленькому учневі не треба витрачати сили на дорогу. Звільняється більше часу для відпочинку та прогулянок, що позитивно позначається на моральному та фізичному здоров'ї.
 • Школяр знаходиться удома, в комфортних умовах. Він не відчуває дискомфорту перед присутністю дорослого викладача і почувається вільніше.
 • Можливість вибору вчителя, який знайде підхід до дитини, розкриє його таланти та нахили.
 • Звернення до онлайн-центру репетиторства дозволяє будувати процес навчання за індивідуальною програмою. При цьому враховується рівень підготовки дитини, швидкість засвоєння матеріалу та його особисті здібності.

У яких випадках допоможуть онлайн репетитори для початкових класів?

Досить часто у школярів молодших класів не складаються стосунки з учителем у школі. Вони замикаються у собі, втрачають інтерес до навчання і не отримують тієї бази знань, на якій будується успіх у майбутньому. Наші репетитори дружелюбно налаштовані до всіх дітей. Вони намагаються пробудити в учня жагу до нових знань і надають їм моральну підтримку.

Окрім психологічних моментів, існують ситуації, коли без онлайн-репетиторів зі шкільних предметів обійтися важко. Наприклад, початок навчання у школі – це сильний стрес для будь-якого малюка. А онлайн-репетитор для першокласника проводить підготовку легко, конструктивно та без втрат для нервової системи юного школяра.

Щоб записатися на заняття телефонуйте за номерами, вказаними в розділі «Контакти». Будемо раді бачити юних геніїв на наших дистанційних курсах для молодших школярів!

Приклад онлайн заняття з репетитором початкових класів

 

 

 

 

Займайтеся з нашими репетиторами онлайн, адже:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Вартість онлайн занять для молодших школярів

Індивідуально

2 учня

Міні-група 3-4 учня

Вартість 250 грн./год.

Вартість 200 грн./60 год.

1200 грн./міс (8 занять по 60 хв.) абонемент на 8 занять

 

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту

Підготовка до школи онлайнРепетитор математики онлайн 1-4 класиРепетитор англійської для дітей онлайнЛогопед онлайнТабір онлайн

 

На головнуОнлайн курси для дітей