Зворотний дзвінок

Репетиторський центр

Всі предмети в одному центрі!

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів.

Ознайомтеся з курсами для школярів. Це заняття в групах до 6 учнів.

Репетитор для початкових (1-4) класів. Переходьте!

Репетитори для 5-11 класів в Ірпені

Репетиторство

Якщо вам необхідно знайти перевірених репетиторів для того щоб займатися шкільними предметами, наш навчально-репетиторcький центр Planetaclub вам чудово підійде!

Центр репетиторства підтягне вашу дитину з основних шкільних предметів. Наші тьютори - професіонали своєї справи і легко знаходять підхід до своїх учнів. Запалюють і пробуджують інтерес до навчання! Працюємо з:

А також організуємо заняття з викладачами з інших дисциплін. Працюємо з:

За запитом зможемо надати індивідуальних репетиторів по будь-яким іншим предметам!
 
Репетитори Тьютори нашого репетиторського центру Planetaclub успішно здійснюють підготовку до ЗНО і підготовку до ДПА. А також до всіх проміжних контрольних і самостійних робіт.
 
Наша мета - навчити школяра думати!
 
Всі знання, отримані у тьюторів допоможуть учневі засвоїти шкільну програму і успішно поздавати всі іспити. А також, що важливо, зіграють позитивну роль у формуванні успішного світогляду, яке ой як знадобиться в дорослому житті.
Репетиторство проводиться як ідивідуально з особистим репетитором так і в групах.
 
   

 

Заняття з репетитором в Ірпені

 Шкільна програма, за якою займаються наші діти, не адаптована конкретно під кожного школяра. Вона розрахована на дітей в цілому. І викладачі ніколи не будуть шукати підхід до кожної дитини, вони просто не зможуть це зробити, зважаючи на брак часу на занятті. Як відомо, для якісного засвоєння матеріалу для кожного учня необхідна різна кількість повторень. І це нормально. Адже по суті, діти такі ж люди, як і дорослі. І як дорослі, вони сприймають і засвоюють одну і ту ж інформацію по-різному. Математику швидше, іноземну мова повільніше. Або навпаки.
 
 

 Репетиторський центрМетодики приватного репетиторства в значній мірі відрізняються від методик викладання в школі. Викладач знаходить індивідуальний метод викладання інформації для кожної дитини, пробуджує в ньому інтерес до предмету. Під керівництвом досвідченого тьютора учень швидко наздожене матеріал що пропустив і навіть пережене своїх колег по класу.

  У нас ви зможете знайти послуги репетиторства з будь-якого шкільного предмету на вибір. Займатися з репетитором в Ірпені дуже корисно і потрібно для більш швидкого засвоєння матеріалу. У нашому центрі репетиторства дитина дізнається багато нового і відкриє для себе предмет що вивчає зовсім з іншого боку. Гарантовано захопиться і швидко підтягне свої знання, що в свою чергу, неодмінно позначиться на оцінках в школі.

  Якщо ви шукаєте репетиторів зі шкільних предметів 5-11 класів, запрошуємо вас в наш центр репетиторства в Ірпені. Ваш пошук закінчиться і ви гарантовано задоволені заняттями і результатом!

  Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетиторами не виходячи з дому!

   

  Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

   

  Переваги нашого репетиторського центру

  Займаємося до результату

  пробуджуємо інтерес
  Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
  Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

   

  Займаючись з нашими репетиторами ваш школяр гарантовано підвищить свою успішність в школі і загальне розуміння досліджуваного предмета! Наш центр репетиторства - це те, що потрібно, якщо важливий швидкий і якісний результат!

   

   

  Репетитори для школярів по предметам:

  Репетитор з математикиРепетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літератури

  Репетитор з ІсторіїРепетитор з фізикиРепетитор з хіміїРепетитор з біологіїРепетитор з географіїНа головну