Зворотний дзвінок

Репетиторський центр

Всі предмети в одному центрі!

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 2 учнів.

Ознайомтеся з курсами для школярів. Це заняття в групах до 6 учнів.

Репетитор для початкових (1-4) класів. Переходьте!

Репетиторство

Питання: «Навіщо дитині репетиторство зі шкільних предметів?» не викликає труднощів. Найпростіша відповідь – підтягнути дисципліну, що важко дається, підвищити шкільну успішність. Але всі діти унікальні. Наприклад, відомо, що хлопчикам краще даються точні науки: математика, фізика, хімія. Дівчатка більше тяжіють до гуманітарних дисциплін: літератури, української мови, історії. Крім цього, існують і індивідуальні уподобання та антипатії. Однак програма в школі універсальна для всіх, що вимагає від вчителів єдиних критеріїв оцінки, незважаючи на особисті нахили та здібності своїх підопічних.

Тьютори, які працюють в центрі репетиторства - професіонали своєї справи і легко знаходять підхід до своїх учнів. Запалюють і пробуджують інтерес до навчання!

Працюємо з репетиторами:

А також організуємо заняття з вчителями з інших дисциплін.

Працюємо з викладачами:

За запитом зможемо надати індивідуальних репетиторів по будь-яким іншим предметам!
У нашому репетиторському центрі ви можете займатися як одним предметом, так і кількома або навіть усіма.
Репетитори
 
Наша мета - навчити школяра думати!
 
Всі знання, отримані у тьюторів допоможуть учневі засвоїти шкільну програму і успішно поздавати всі іспити. А також, що важливо, зіграють позитивну роль у формуванні успішного світогляду, яке ой як знадобиться в дорослому житті.
 
Репетиторство проводиться як ідивідуально з особистим репетитором так і в невеличких групах до 2-3 осіб.
 
   

4 ситуації, коли важливо звернутися до репетиторського центру

1. Низькі оцінки у початковій школі.

Коли батьки відкривають щоденник і бачать там чергову двійку з математики, вони запитують учня: Що сталося? Чому ти знову не вивчив урок? Але учень молодших класів не в змозі подивитися на ситуацію відсторонено, навряд чи з його відповіді ви зрозумієте, що відбувається. Причини можуть бути різні: від простого нерозуміння до розсіяності і сором'язливості. У таких ситуаціях завдання репетитора - не просто зрозуміло пояснити предмет, а й визначити справжню причину поганої успішності, а також донести її до батьків.

Навіщо ще потрібні тьютори у початковій школі? Вони навчать дитину тому, чим нехтують шкільні викладачі:

 • концентруватися на поставленому завданні;
 • аналізувати текст;
 • робити правильні формулювання;
 • давати грамотні відповіді на питання.

2. Індивідуальний темп занять.

У деяких школярів швидкість засвоєння матеріалу не дотягує до середньої, або предмет їм просто не цікавий. Деякі науки викладаються сьогодні більш теоретично. Не роблячи фізичних чи хімічних дослідів, ці дисципліни зрозуміти важко навіть успішним учням. Щоб уникнути сильного відставання, потрібно вчасно зрозуміти, що учневі потрібен тьютор. Якщо така дитина займається у репетиторському центрі з індивідуальним репетитором, вона швидко опанує матеріал.

Репетиторский центр3. Медичні проблеми.

У деяких дітей є особливості розвитку, які вимагають специфічної системи навчання. До них належить:

 • дефіцит уваги при синдромі гіперактивності; дисг
 • дисграфія (проблеми з письмом);
 • дислексія (нездатність до читання).

У таких випадках шкільний вчитель зможе вирішити проблеми, в нього елементарно не вистачить цього часу. Але навички, які дають викладачі з української мови та літературного читання у репетиторському центрі, у поєднанні із заняттями з логопедом зможуть усунути порушення.

4. Підготовка до ЗНО та ДПА?

Викладачі репетиторського центру успішно здійснюють підготовку до ЗНО і підготовку до ДПА. А також до всіх проміжних контрольних і самостійних робіт.

Не секрет, що завдання на екзаменах мають підвищену складність, а деякі й зовсім не проходять у шкільній програмі. Особливу увагу слід приділити предметам, обов'язковим для здачі на ЗНО, та профільним дисциплінам, необхідним для вступу до коледжу, ВНЗ або переведення до 10 класу. Що робить репетиторський центр під час підготовки до ЗНО та ДПА? Усуває прогалини між середнім рівнем освіти та необхідністю скласти іспит на високі бали.

Що пропонує Planetaclub

Центр репетиторства PlanetaclubЗверніть увагу, що Planetaclub працює як офлайн в Ірпені, так і онлайн по всій Україні а також і по інших країнах світу. Також ми можемо поєднувати два формати та вести урок онлайн та офлайн одночасно. Це коли учні приєднуються онлайн до уроку, який проходить у нас в аудиторії.

Ми маємо великий штат репетиторів в Ірпені з усіх шкільних предметів. Вони допоможуть учням надолужити шкільну програму й, навіть, випередити своїх колег по класу.

  Заняття з репетитором є дуже корисним і необхідним доповненням до шкільних уроків. У нашому центрі репетиторства дитина дізнається багато нового і відкриє для себе предмет зовсім з іншого боку. Гарантовано захопиться і швидко підтягне свої знання, що, неодмінно позначиться на одержуваних оцінках у школі.

   

  Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетиторами не виходячи з дому!

   

  Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

   

  Переваги нашого репетиторського центру

  Займаємося до результату

  пробуджуємо інтерес
  Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
  Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

   

   

  Репетитори для школярів по предметам:

  Репетитор з математикиРепетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літератури

  Репетитор з ІсторіїРепетитор з фізикиРепетитор з хіміїРепетитор з біологіїРепетитор з географіїНа головну