Коментарі

PLANETACLUB

Підготовка до ЗНО/НМТ 2024 з математики онлайн

Індивідуально і в групах до 6 учнів

Викладачі курсів підготовки до ЗНО з математики

Завантажити ще

Основні переваги підготовки до ЗНО в Planetaclub

Використання актуальних методів і програм для проведення уроку

Наші викладачі мають багаторічний досвід і постійно вдосконалюють свої навички.

Займаючись індивідуально Ви можете вибрати зручний для вас час занять онлайн

На уроках школярі отримують лише актуальну інформацію по предмету, яка потрібна для підготовки до іспиту.

Разом з фізикою можна готуватись до ЗНО з інших предметів

Особливості підготовки до ЗНО з математики

Підготовка до ЗНО з матемматикиМатематика – напевно, найпопулярніший предмет серед наших курсів з підготовки до ЗНО. І один з найскладніших – адже він включає в себе відразу два напрямки: алгебру і геометрію.

На наших онлайн курсах до здачі ЗНО з математики готує ціла команда викладачів. Їх досвід і знання допоможуть учням відчувати себе на іспиті впевнено і спокійно.

Викладачі висвітлюють всі теми, які здаються на тестуванні, учні отримують домашні завдання, а викладачі їх перевіряють і стежать за успішністю кожного.

Будь-який старшокласник розуміє, як необхідно добре здати такий іспит, як ЗНО. Адже від цього буде залежати подальший вступ до вищих навчальних закладів і навчання там. Шкільна програма з математики добре дається не всім школярам. Багато хто не розуміє окремі теми. Як наслідок підготуватися до іспиту з математики стає дуже складно.

На допомогу школярам прийде онлайн підготовка до зно з математики в нашому центрі Planetaclub. Ми розуміємо, як важливо отримати максимальне число балів на цьому іспиті і докладаємо до навчання всіх можливих зусиль.

Додаткова інформація

Як відомо, ЗНО та підсумкова атестація з математики з 2021 року проводиться за новими правилами.

Відтепер підсумкова атестація, вона ж ДПА, буде проводитися у формі ЗНО, і припускати наявність двох рівнів складності.

Рівні складності будуть залежати від програми школи, яку закінчив учень. Якщо в школі викладався стандартний рівень, то і ДПА з математики в формі ЗНО буде здаватися на рівні стандарту. Якщо ж учень вивчав математику поглиблено, то при здачі ДПА він отримає завдання профільного рівня.

Що стосується власне ЗНО, то воно буде проводитися на єдиному рівні – профільному. Тобто абітурієнти, що надходять до навчальних закладів, в яких потрібне знання математики, отримають завдання більш складного рівня, незалежно від їх шкільної програми. 

Наші викладачі здійснюють підготовку до ЗНО з англійської онлайн з урахуванням всіх особливостей тестування. Займаючись регулярно, учні стабільно отримують високі бали.

Підготовка до ЗНО з математики. Приклади занять.

Відтворити відео про video
Відтворити відео про video

Вартість підготовки до ЗНО/НМТ (10-11 класи)

Група 3-8 учнів

Міні-група 2 учня

Індивідуально

Faq - часті питання

Тест з математики складається з 34 завдань. Для того, щоб подолати прохідний поріг, потрібно набрати мінімум 100 рейтингових або 10 тестових балів. Максимально можлива кількість склала 67 тестових балів.

Швидше за все це просто паніка. Навіть у не дуже старанного учня за 11 років у голові відклалася певна інформація. І якісь завдання він теж виконував.

Якщо прогалин багато, а часу мало, то краще відразу впровадити системний підхід. Виявлення прогалин від початку і проходження їх крок за кроком. А паралельно багато практики у вирішенні типових екзаменаційних завдань.

З таким підходом не пройти мінімальний поріг просто неможливо.

 

ЗНО це тестування, тобто відповіді запропоновані, але потрібно до них дійти. Крім знань на іспиті дуже допоможе логічне мислення, зібраність та контроль часу.

Щоб цьому навчитися, дуже рекомендується практикуватися на вирішенні тестів минулих років. Це гарантує, що листок із завданням перед очима буде добре знайомий і не викличе стан паніки під час тестування.

Для початку потрібно за допомогою викладача або самостійно визначити свої найбільші прогалини у знаннях. Спочатку занять краще присвятити саме “білим плямам” поступово рухаючись від простого до складного. Це дозволить систематизувати знання та перейти до практики. Практикуватися потрібно багато та регулярно. У тому числі в усному рахунку та вирішенні головоломок.

Для такої експрес підготовки знадобиться мобілізація внутрішніх ресурсів та жорстка дисципліна. Але якщо правильно розподілити сили, все обов’язково вийде. Найчастіше перші півроку варто приділити увагу повторенню матеріалу за 5-11 класи, а друге півріччя присвятити практиці на основі завдань ЗНО минулих років. Якщо скористатися такою системою за допомогою репетитора, то заняття будуть ефективнішими.

Для такої експрес підготовки знадобиться мобілізація внутрішніх ресурсів та жорстка дисципліна. Але якщо правильно розподілити сили, все обов’язково вийде. Найчастіше перші півроку варто приділити увагу повторенню матеріалу за 5-11 класи, а друге півріччя присвятити практиці на основі завдань ЗНО минулих років. Якщо скористатися такою системою за допомогою репетитора, то заняття будуть ефективнішими.

Математика є одним з обов’язкових предметів тестування. Вона присутня як основний предмет або предмет на вибір на час вступу практично на всі спеціальності. З високим балом з математики шанси вступу до навчального закладу мрії дуже зростають.

Статті з блогу

Як підготуватися до ЗНО з української мови
Навчання під час війни
Що робити, якщо не склав ЗНО
Як підготуватися до ЗНО з історії України

Пропонуємо й інші предмети для підготовки до ЗНО

Підготовка до ЗНО/НМТ з української мови онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з англійської мови онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з історії онлайн

Підготовка дo ЗНО/НМТ з фізики онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з біології онлайн

Підготовка до
ЗНО/НМТ з хімії онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з географії онлайн

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом