Зворотний дзвінок

Репетитор з хімії онлайн

 

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 осіб

Ознайомтесь з курсами хімії онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.

Репетитори з хімії онлайн

Хімія - цікавий, але в той же час складний шкільний предмет. Ті учні, яких викладачі змогли зацікавити цією дисципліною, легко освоюють шкільну програму, беруть участь в олімпіадах.

Але бувають ситуації, коли репетитор хімії онлайн просто необхідний!

  • школяреві складно дається шкільна програма,
  • потрібно встигнути пройти велику кількість матеріалу за короткий термін,
  • необхідна підготовка до ЗНО чи підготовка до ДПА з цього предмету.

У будь-якому з цих випадків якщо шкільних знань не вистачає, наші дистанційні репетитори хімії допоможуть в короткі терміни засвоїти предмет.

Переваги уроків з учителем з хімії онлайн:

  • індивідуальний підхід
  • можливість врахувати вимоги конкретної програми
  • можливість пройти кілька тем за невеликий проміжок часу.

Якщо ви обираєте індивідуальних онлайн занять у нашому навчальному центрі, всі ці вимоги виконуються досить легко. Під час занять з репетитором онлайн, школяр отримує можливість в комфортній обстановці і в зручний час зайпатися предметом, а також може легко змінювати графік уроків.

Заняття з репетитором хімії по скайпу майже не відрізняються від звичайних. Вони проходять у форматі вчитель-учень або в міні-групах до 3 осіб і розраховані на індивідуальний підхід. Інтернет уроки з репетитором проводяться з учнями 7, 8, 9 та інших класів і включають в себе презентації, інтерактивні завдання, які допомагають розібратися в складнощах програми. Робота під час репетиторства з хімії онлайн проходить в темпі, який є комфортним для учня.

 

Кращі репетитори з хімії онлайн знають всі тонкощі підготовки до ЗНО. Учні, при регулярних заняттях, отримують високі бали і займаються з задоволенням

 

Переваги онлайн уроків з хімії з нашими репетиторами:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

Відповіді на найчастіші питання по темі

Питання: Навіщо потрібна хімія?

Відповідь: Хімія є досить складним, але дуже цікавим предметом. Вона потрібна для пояснення багатьох речей: від обмінних процесів у клітинах організму до створення високотехнологічних продуктів масового виробництва. У першу чергу цей предмет потрібен таким фахівцям як медики, біологи, вірусологи, фармацевти, технологи, нафтовики та ін. У повсякденному житті, коли довкола застосовується багато хімічних речовин і в продуктах, і у виробництві побутових засобів та в одязі, знання хімії також не завадять.

Питання: Як вивчити хімію?

Відповідь: Повторити теорію, особливо теми, пропущені і недостатньо вивчені, тому залишилися незрозумілі. Вивчити основні закони та теорії предмета. Якщо не виходить щось запам'ятати, наприклад ту ж таблицю Менделєєва, можна спробувати застосувати спосіб запам'ятовування на асоціаціях. Є навіть вірші для швидкого запам'ятовування таблиці. Потім можна перейти до практичного вирішення задач з хімії. Хімічні формули легко запам'ятати вникаючи у суть реакцій та перетворень, а не зубрити їх механічно.

Питання: Як знайти репетитора з хімії?

Відповідь: В усіх школах завжди є викладачі з хімії, які значно прискорять процес навчання та допоможуть систематизувати матеріал під час підготовки до тестів.

Питання: Що вивчає хімія?

Відповідь: Головний предмет вивчення хімії - це речовина і все, що з нею пов'язане:

  • склад та будова,
  • властивості,
  • закони, за якими відбуваються перетворення у речовині,
  • Хімічні реакції, які змінюють склад речовини.

Питання: Де зустрічається хімія у нашому житті

Відповідь: Можна сказати, що хімія зустрічається людині на кожному кроці. Найпростіше – це побутова хімія, тобто. всі засоби для прибирання у будинку. Далі, це лікарські препарати та косметичні засоби. Дуже широко хімія застосовується у сільському господарстві: добрива, боротьба зі шкідниками. Також широко застосовується у будівництві та різних виробництвах: тара, упаковка, побутові предмети, одяг і т.д.

Питання: Як запам'ятати реакції з хімії?

Відповідь: Механічно це зробити досить складно. Без розуміння суті самої реакції не обійтись. Потрібно розуміти для чого і як використовується дана формула, які саме перетворення відбуваються, в чому їхня суть та особливості.

Питання: Як хімія впливає життя людини?

Відповідь: Безліч предметів та речовин, які людина використовує щодня, є результатом застосування хімії. Хімічні речовини містяться у паливі, ліках, косметичних засобах, харчових продуктах. Найпростішими прикладами речовин, які ми використовуємо щодня, є: оцет, сода, мило, зубна паста, порошки для прання і т.д.

 

Разом із хімією займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайн

Репетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну