Зворотний дзвінок

Курси англійскої онлайн

 Контакти 

Вартість занять

Курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги онлайн репетиторів англійської. Це заняття в групах до 3 учнів й індивідуальні.

Онлайн курси англійської для дітей 5-10 років. 

Онлайн курси англійської мовиКурси англійської мови онлайн - один з найпопулярніших напрямків у центрі Planetaclub. У сучасному світі знання цієї мови хоча б на розмовному рівні потрібно усюди. При прийомі на роботу володіння англійською вже навіть не перевага, а скоріше необхідність. У світі щодня публікується величезна кількість інформації саме на цій мові. Без її розуміння вона залишається недоступною. Для майбутніх студентів особливо актуальна перспектива навчання за кордоном. І тут без мови просто не обійтися.

Групові курси англійської для школярів онлайн допоможуть істотно підвищити свій мовний рівень, наздогнати шкільну програму і підтримувати темп навчання.

У школі не завжди є можливість отримати достатньо знань, адже навчальні програми відрізняються і не у всіх школах даються сильні знання. На наших курсах англійської мови онлайн вчителя викладають за допомогою західних підручників, включають в заняття всі необхідні види активностей: аудіювання, читання, письмо, розмовну практику. Вони ретельно готуються до занять, вигадують цікаві теми.

 

Дистанційні курси англійської мови

Англійська мова онлайн

Невеликі групи до 6 учнів дозволяють ефективно розподілити час уроку, щоб встигнути охопити всі види активностей і дати знання кожному учню.

Курси вивчення англійської дистанційно за структурою не відрізняються від офлайн занять. Учитель використовує сучасні засоби подачі інформації: презентації, аудіо, відео. Учні досить швидко показують результати і підвищують свій мовний рівень.

Курси англійської мови по скайпу відмінно підходять для підготовки до ДПА та підготовки до ЗНО. Адже тут важливо розуміти свій рівень і перспективи на іспиті. І в групі добре видно роботу кожного учня. Вивчити англійську на курсах онлайн не складніше ніж офлайн! Головне постійна робота!

А якщо ви взагалі не знаєте мову, але дуже хочете її вивчити, то курс "англійська для початківців онлайн" призначений саме для вас!

Наші викладачі мають великий досвід і готують до ЗНО на кращих онлайн курсах англійської в Planetaclub на високі бали! 

 

Чому до нас варто звернутися?

Живі онлайн заняття

Групи до 6 учнів
Досвідчені викладачі Відеозапис занять
Доступ до навчальних матеріалів Контроль знань

 

Інші онлайн курси:

Курси математики онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайнКурси фізики онлайн

Курси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

 

 

Онлайн курси для школярівНа головну