Зворотний дзвінок

Онлайн курси для школярів 5-11 класів вся Україна

Всі предмети в одному центрі!

Контакти

Вартість занять

Онлайн курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Пропонуємо послуги репетиторів онлайн, це заняття у групах до 3 учнів і індивідуальні.

Онлайн курси для початкових класів. Переходьте!

Отримуй знання з комфортом на онлайн курсах!

Курси онлайн для школярів

Різноманітні онлайн курси вже давно набули популярності серед дорослого населення. Але школярі (за рідкісним винятком) навчаються очно. Так було до недавнього часу.

Епідеміологічна ситуація стала причиною все зростаючого попиту на дистанційні курси для школярів по програмних предметах.

В Україні з вересня 2020 року більшість середніх і старших загальноосвітніх шкіл переведені на навчання в дистанційному форматі. Скільки нервів і сил коштувало це дітям і їх батькам - ми всі знаємо.

Проблеми виникли в ракурсі організації, методичного та технічного забезпечення навчального процесу. Якість онлайн освіти поза всяких сумнівів є незадовільним. Що робити? Дозволити дитині скотитися на рівень «відсидів»?

 

Пропонуються онлайн курси з наступних предметів

Курси дистанційного навчання школярів -

єдиний спосіб забезпечити сину або доньці гідний рівень знань

Курси дистанційного навчанняНавчальний центр Planetaclub в пропонує навчальні онлайн курси в групах з предметів шкільної програми для учнів з 5-го по 11 клас. Заняття проводяться дистанційно в режимі реального часу. Це саме уроки, а не відео. Вони нагадують звичайний урок в школі, з тією різницею, що вчитель і учні знаходяться по різні боки екрану. Всі бачать і чують один одного, спілкуються. Заняття проводяться тільки в малих групах по 6-8 чоловік. Такі уроки дуже ефективні тому що в таких умовах викладач онлайн курсів має можливість застосовувати індивідуальний підхід до кожного школяра. А також підлаштуватися під рівень конкретної групи учнів і дати їм необхідний матеріал.

Ви можете обрати один або кілька предметів. Важливо, що програми шкільних курсів онлайн навчання школярів 5-11 класів нашого навчального центру відповідають вимогам середньої загальноосвітньої школи, мають відповідні сертифікати. Це означає, якщо ви відвідуєте курси з усіх шкільних предметів, то після їх проходження можете отримати атестат про повну загальну середню освіту. Детальніше в розділі онлайн школа.

 

 

Головні переваги онлайн курсів в Planetaclub

  • Можна займатися будь-якою кількістю предметів,

  • Навчатися можна з дому або з будь-якої іншої, зручної для вас точки земної кулі де є інтернет,

  • Ми пропонуємо живі онлайн курси з живими супер компетентними викладачами,

  • Займаючись усіма предметами в рамках школи онлайн отримуєте атестат державного зразка.

 

Онлайн курси України по класах

Онлайн курси 5 класОнлайн курси 6 класОнлайн курси 7 класОнлайн курси 8 клас

Онлайн курси 9 класОнлайн курсы 10 класОнлайн курси 11 клас

 

Долучайтеся до кращих онлайн курсів для школярів вже зараз


Онлайн курси для школярівДистанційні онлайн курси для школярів - це регулярні уроки обраним предметом (чи кількома предметами) протягом певного часу. Такі заняття результативні, адже викладач ефективно розподіляє шкільну програму на кількість уроків в курсі, і весь необхідний матеріал буде охоплений повністю. Враховується рівень конкретної групи і, так як вона невелика, викладач може легко перебудувати навчальне навантаження, приділивши більше часу складним темам. А темам, що не викликають питань приділити менше уваги.

Графік занять на онлайн курсах відповідає шкільному розкладу. Конспекти уроків та методичні матеріали розроблені викладачами з великим стажем класної і позакласної роботи. Оцінки виставляються за державними критеріями.

Вчителі навчального центру на наших курсах онлайн для школярів мають досвід роботи в групах не менше 7 років. Кожен володіє своїм предметом і методикою його викладання на високому рівні, і тому, чудово розуміють, як дати знання учням. Можна сказати з упевненістю що Planetaclub пропонує кращі онлайн курси для школярів в Україні!

 

Переконавшись в тому, що онлайн курси дають вашій дитині якісні знання, ви можете продовжувати займатися дистанційно і після закінчення карантину.

А ще ми здійснюємо підготовку до ЗНО і підготовку до ДПА

Автор: Денис Корабльов

 

Щоб розпочати заняття на наших інтернет курсах потрібно зовсім небагато:

:Мотивація

Технічні можливості

Інтерес

Комп'ютер планшет
Бажання вчитися

камера мікрофон

  Інтернет

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

 

Пропонуємо наступні онлайн курси з шкільних предметів:

Курси математики онлайнКурси англійської онлайнКурси української онлайнКурси історії онлайн

Курси фізики онлайнКурси хімії онлайнКурси біології онлайнКурси географії онлайн

На головну