Зворотний дзвінок

Логопед онлайн

Контакти

Вартість занять

Говорити правильно і зрозуміло - дуже важливо для кожної дорослої людини. Наша мова формується в ранньому дитинстві і від того, наскільки вчасно сформувалися звуки і, при необхідності, надана професійна допомога, залежить правильність мови в майбутньому.

Консультаціялогопед онлайн логопеда онлайн для дітей:

 • логопедична консультація
 • постановка мовного дихання
 • артикуляційні вправи
 • автоматизація та диференціація звуків
 • поповнення словникового запасу
 • індивідуальний підхід

 

Чекаємо Вас на онлайн консультації в Planetaclub! Вартість консультації та наступних занять 350 грн.

Тривалість онлайн занять 30 хвилин.

 

 

 

Дивимося уривок заняття)

 

Графік зустрічей з логопедом узгоджується індивідуально. Попередній запис обов'язковий.  

Хто такий логопед

Логопед – один із найбільш затребуваних фахівців у роботі з дітьми-дошкільнятами. Головний напрямок його діяльності полягає у усуненні та корекції мовленнєвих порушень у пацієнтів. Логопед одночасно є і психологом, і педагогом тому він охоплює досить широкий спектр послуг. Такий лікар-репетитор визначає справжню причину порушення мови, бере до уваги психо-фізіологічний стан дитини, формує її мовні навички. Крім "постановки" звуків, логопед онлайн вирішує проблему дикції, заїкуватості, стимулює інтелектуальний розвиток дошкільника.

Звернувшись до Planetaclub ви можете отримати послуги логопеда для дітей дистанційно. Займаючись за зручним графіком та не виходячи з дому, дорослі та маленькі пацієнти зможуть вирішити проблеми з дикцією за допомогою спеціальних вправ.

Коли потрібно звертатися до лікаря-логопеда

Когда нужно обращааться к логопедуУроки логопеда онлайн потрібні не тільки у разі мовних проблем, що вже проявилися у дитини. Своєчасне діагностування допомагає виявити дефекти дикції ще ранніх етапах, коли батькам вони ще не помітні. Консультація у кваліфікованого дефектолога потрібна кожному дошкільнику з метою запобігання можливих проблем та їх корекції на ранніх етапах.

У яких випадках дитину обов'язково потрібно записати до логопеда:

 • Якщо 2-річний малюк продовжує мовчати та озвучує не більше 10 знайомих слів. Завдання фахівця – пожвавити мовну функцію, навчити вимовляти перші слова.
 • 4-річний дошкільник не здатний вимовляти один або кілька звуків або відтворює їх неправильно. У цьому випадку логопед дефектолог онлайн пророблятиме дефекти мови і формуватиме правильні фонетичні основи.
 • Звернутися до фахівця потрібно у разі дитячої заїкуватості.
 • Логопед онлайн для дітей необхідний у випадках, коли учень початкової школи не здатний переказати текст, вивчити вірш, переставляє порядок звуків у вимові певної групи слів.

Лікар діагностує причину порушень у пацієнта. При необхідності направляє на додаткову консультацію до фахівців інших профілів: ЛОР, психотерапевт, невропатолог.

Для батьків важливо не згаяти час на корекцію мовних дефектів. Чим раніше дитині буде знайдено вчителя-логопеда онлайн, тим швидше вдасться досягти стійкого результату. Лише роботи репетитора недостатньо. Батьки повинні брати участь у психоемоційному стані дошкільника, допомагати долати перші життєві труднощі.

Проблеми з вимовою, заїкуватість нерідко зберігаються і в дорослому житті. Корекцію мовного порушення фахівці проводять у будь-якому віці. Наш логопед також працює з дорослими. Лікар визначає причину та ступінь дефектів, підбирає індивідуальні програми терапії.

Особливості онлайн-консультацій

Сучасні технології дозволяють займатися з фахівцем дистанційно, не зустрічаючись очно. Це дає можливість для пошуку ширшого кола репетиторів для дітей, дорослих. Безперечно, можливості таких занять обмежені. Але однозначно це краще ніж нічого.

Наші фахівці проводять консультації в онлайн-режимі – по скайпу. Спілкуватися з лікарем можна за допомогою будь-якого персонального гаджета та в комфортних домашніх умовах. У випадку з дитиною психоемоційний стан маленького пацієнта особливо важливий для досягнення швидких та стійких результатів.

Переваги проведення уроків з логопедом онлайн:

 • Економія часу. Батькам та дитині не доведеться регулярно їздити до фахівця. Підбір репетитора здійснюється за рівнем його професіоналізму, а не територіально. І часто консультації проходять в іншому кінці міста або навіть країни. Консультації онлайн дозволяють займатися з лікарем не пропускаючи зустрічі.
 • Зручний графік. Дитячий логопед онлайн підбирається з урахуванням режиму завантаженості дитини. Дистанційні консультації дають змогу сформувати індивідуальний графік.
 • Зручна атмосфера. Діти завжди нервують, якщо займаються з репетиторами у незнайомій для себе обстановці. А логопеду дуже важливо досягти рівного емоційного стану маленького пацієнта. І найкомфортніше дитині буде саме в умовах будинку.
 • Без локальної прив'язки. Консультування онлайн дозволяє звернутися за допомогою до логопеда пацієнтам з інших міст. Продовжувати займатися можна під час канікул. 

Як проходять онлайн заняття з дитячим логопедом

Как проходят онлайн занятия с логопедомНа перших консультаціях фахівець знайомиться з дитиною чи дорослим пацієнтом.  Лікар визначає проблему та її причини, приховані дефекти, а також складає індивідуальну програму усунення мовних дефектів.

З логопедом визначається частота занять розклад онлайн-уроків. Робота з дефектологом це комплексна терапія. Крім індивідуальних консультацій з логопедом, потрібне і домашнє виконання вправ. У цьому дитині мають допомогти її батьки. Так бажаний результат лікування буде досягнуто набагато швидше.

 

Часті питання (FAQ)

Питання: Скільки відвідувань логопеда потрібно дитині?

Тривалість терапії визначається декількома факторами: вік дитини, рівень її інтелектуального розвитку, виявлені дефекти. Програма консультацій розробляється логопедом індивідуально.

Питання: Як часто потрібні онлайн-заняття?

Рекомендований графік – це 2 або 3 консультації на тиждень. Така інтенсивність дозволяє ефективно закріпити нові навички у проміжках між уроками.

Питання: Чи потрібно виконувати завдання самостійно?

Частота виконання вправ – одне із основних чинників швидкого усунення мовних дефектів. Фахівці рекомендують додатково займатися батькам із дитиною.

Питання: Скільки часу потрібно на виконання домашніх завдань?

Важливо виконувати вправи регулярно. Досить хоча б по 5-10 хвилин протягом дня кілька разів виконувати рекомендації спеціаліста. Прив'язка до часу не потрібна. Вправи можна робити вранці чи ввечері, у процесі прогулянки на вулиці чи під час поїздки у машині.

Питання: Скільки тривають онлайн-уроки з логопедом?

Вправи на дикцію – інтенсивні та виснажливі. Щоб дитина не втомлювалася і не відмовлялася надалі від роботи з фахівцем, обрано оптимальну тривалість уроків. Дистанційні консультації тривають у середньому 30-40 хвилин.

Відео онлайн заняття з логопедом

 

Зверніть увагу на наші інші послуги онлайн:

Підготовка до школи онлайнРепетитор математики онлайн 1-4 класиРепетитор англійської для дітей онлайнОнлайн репетитор молодших класівТабір онлайн

 

Онлайн курси для дітейНа головну