Зворотний дзвінок

Онлайн школа дистанційного навчання 4 клас

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

 Контакти

Вартість занять

4 класс онлайн

Перехід в 4 клас - відповідальний крок, адже в кінці навчального року школяра чекає атестація, яка підіб'є підсумок всьому навчанню в початковій школі. ДПА покаже, чого навчилася дитина за час перебування в школі, дасть розуміння рівня знань з основних шкільних предметів.

Дуже бажано, щоб учень, переходячи з 4 класу в п'ятий, виявився в знайомому середовищі навчання. П'ятий клас - початок середньої школи, нові вчителі, нові предмети і велика відповідальність. Тому, якщо батьки хочуть перевести дитину в іншу школу або вибрати альтернативну освіту в онлайн школі, буде краще, якщо такий перехід відбудеться в саме в 4 класі. Дитина встигне адаптуватися в новому середовищі і відчує впевненість.

Дуже важливо, щоб дитина в 4 класі займаючись дистанційним навчанням отримала хороші знання, тоді в п'ятому класі їй буде набагато легше вчитися. Тому велике значення має вибір онлайн школи. Якщо ви вибираєте дистанційну освіту, звертайте увагу на те, як часто вчителі взаємодіють з учнем. Адже часто навчального матеріалу, викладеного на сайті недостатньо для якісного онлайн навчання.

 

Ми пропонуємо ідеальне поєднання дистанційної і традиційного освіти - повноцінну онлайн школу 4 класу.

 

4 класс онлайн школа

На онлайн навчанні для школярів 4 класу наші вчителі щодня проводять з дітьми онлайн уроки з усіх предметів. Заняття проходять за допомогою відеозв'язку, тривалість відповідає віковим нормам для учнів цього віку. Викладач проводить урок як в школі. Пояснює незрозуміле, відповідає на питання. Невелика кількість школярів (до 6 учнів) дозволяє всім приділити увагу. Викладачі в онлайн школі створюють авторські уроки, використовують метод освітніх кейсів і інші сучасні навчальні технології.

Онлайн школа Planetaclub надає всі навчальні матеріали в електронному вигляді, а також супроводжує домашні завдання поясненнями для батьків. У цьому віці багато дітей здатні самостійно виконувати домашні завдання, але при бажанні у батьків є можливість допомогти школяреві. Нам важливо, щоб учні на нашому онлайн навчанні успішно здали ДПА, і перейшли в 5 клас з упевненістю в своїх силах.

 

Вчителі та адміністрація Planetaclub завжди на зв'язку і допоможуть з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з навчанням.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що отримує ваш учень займаючись в 4 класі дистанційно:

Живі онлайн уроки

Збалансований день

 

Навчальні матеріалиАвторські уроки

Освітні кейсиПеревірка Домашнього завдання

Вчителі на зв'язкуДокумент про освіту

Складання ДПА онлайн

 

 

Класси нашої онлайн школи

1 клас2 клас3 клас5 клас

6 клас7 клас7 клас9 клас

10 клас11 клас

 

Онлайн школаНа головну