Зворотний дзвінок

Підготовка до ДПА 2023 онлайн

Контакти 

Вартість занять

Підготуємо школярів 4, 9 класів до здачі ДПА зі шкільних предметів

Індивідуально і в групах до 3 учнів

Онлайн підготовка до ДПАПідготовка до ДПА допомагає вчителю і школяру визначити рівень знань, які учень отримав протягом декількох років, визначити сильні сторони і здібності, а також виявити можливі прогалини в знаннях.
Крім того, іспит необхідний для підготовки до наступного найважливішого для сучасних школярів етапу - здачі ЗНО.
Наш репетиторський центр готує до ДПА школярів 4, 9 класів онлайн.

Такий вид навчання - чудова можливість, якщо школяреві складно виділити час для занять в центрі, а також, у разі, якщо школяр знаходиться в іншому місті.

 

 

Працюємо з репетиторами які здійснять онлайн підготовку до ДПА з:

Підготовка до ДПА онлайн

  • математики,
  • української мови та літератури,
  • англійської мови,
  • історії,
  • фізики,
  • хімії,
  • біології,
  • географії.

 

Підготовка до ДПА онлайн проходить індивідуально і в міні-групах по 2-3 учня. Наші репетитори - досвідчені фахівці з різних шкільних предметів. На заняттях створюється доброзичлива атмосфера, відсутні шкільні рамки і в процесі заняття учень може вільно задавати питання і заповнювати прогалини в знаннях.

На першому занятті підготовки до ДПА в Planetaclub викладач визначає рівень школяра і пропонує графік занять (тривалість, кількість занять на тиждень) індивідуально або в групі.

Групи формуються виключно за класами і рівнем знань. Викладач має можливість приділити час кожному учню, раціонально використовувати час заняття і зробити упор на вивчення тем, які викликають найбільші труднощі. Докладніше про ЗНО і ДПА.

Наші учні впевнено почувають себе на ДПА, так як постійна робота над собою і підтримка досвідчених викладачів - це гарантія результату.

 

Якість і ефективність занять а також успішне складання ДПА гарантовані за умови регулярного відвідування онлайн занять і виконання завдань!

 

Дивіться обов'язкові предмети для ДПА .

 

Також вас може зацікавити:

Підготовка до ДПАПідготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну