Зворотний дзвінок

Підготовка до ЗНО 2023 в Ірпені

Заняття зі всіх предметів в одному центрі

Контакти

Вартість занять
Підготовка до ЗНО

Зовнішнє незалежне оцінювання - відповідальний етап в житті кожного школяра. Майбутні студенти отримують оцінку своїх знань протягом усього періоду навчання в школі.

Крім того, успішне складання ЗНО - шанс вступити в бажане навчальний заклад і мати можливість вибирати між різними варіантами. Тому підготовка до ЗНО є вкрай важливою для досягнення високих результатів на тестуванні.

Підготовка до ЗНО з:

 • математики (алгебри, геометрії),
 • української мови та літератури,
 • англійської мови

користуються величезною популярністю серед одинадцятикласників.

Крім того, школярі вибирають і менш частотні для підсумкової атестації предмети:

 •  історя,
 • фізика,
 • хімія,
 • біологія,
 • географія.

 

Курси підготовки до ЗНО проводяться індивідуально і в групах до 6 учнів

Індивідуальна підготовка до ЗНО

Підготовка до ЗНОТривалість індивідуальних занять складає 60/90 хв, в залежності від рівня знань і кількості прогалин, які потрібно заповнити. Після першого заняття репетитор визначить рівень учня і складе індивідуальний план, а також порекомендує графік занять (кількість, тривалість).

Такі заняття є дуже ефективним способом якісно підготуватися до здачі підсумкової атестації, швидко заповнити прогалини в знаннях і відчути впевненість в своїх силах. Адже на індивідуальному занятті викладач 100% свого часу присвячує одному учневі.

На курсах з підготовки до ЗНО За один раз можна проходити 2-3 теми, або дуже докладно розжувати одну, так що б не виникало взагалі ніяких сумнівів в розумінні.

Наші репетитори - досвідчені викладачі, з великим досвідом репетиторської роботи і підготовки до ЗНО. Ми займаємося до результату!

 

Курси підготовки до ЗНО

Курси ЗНО

Курси ЗНО в Planetaclub проходять двічі на тиждень в міні-групах до 6 учнів. Заняття триває 90 хвилин. Цього часу цілком достатньо для якісної підготовки до іспиту, за умови регулярності занять і невеликої кількості учнів в групі. Тоді викладач встигне приділити увагу кожному, а школярі зможуть порівняти свої результати контрольних завдань з результатами інших учнів.

При виборі групових курсів з підготовки до ЗНО важливим є досвід викладача. Визначити чи підійдуть заняття в групі з конкретним викладачем конкретному учневі, можна відвідавши пробне заняття.

На пробному занятті варто звернути увагу на наступні чинники:

 • У викладача є чіткий план роботи з групою - кількість тем, які необхідно встигнути пройти,
 • Передбачено вхідне і проміжне оцінювання рівня учнів - групи розподілені за рівнем,
 • На підготовці до ЗНО виділяється достатня кількість часу на практичні завдання,
 • Заняття проходять в невеликій групі.
 • У випадку карантину підготовка до ЗНО здійснюється онлайн.

Якщо учневі комфортно займатися в такому режимі, група - оптимальний варіант для підготовки до ЗНО. Так як велике значення має регулярність занять, а в групі ця умова дотримується найлегше. Групові заняття проходять стабільно в призначений час. З обов'язковим відпрацюванням в разі перенесення заняття.

Обирайте формат занять, який підходить особисто вам, а ми підготуємо і проведемо якісні заняття з підготовки до ЗНО незалежно від того, будуть вони проходити індивідуально або в групі. Докладніше про ЗНО і ДПА.

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО 

 

Переваги занять з підготовки до ЗНО з нашими репетиторами:

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

Наші учні успішно здають ЗНО, за умови регулярних відвідувань та виконання завдань репетиторів!

 

Переходьте на інші сторінки нашого сайту:

Підготовка до ЗНО онлайнЗНО ДПАНа головну