Зворотний дзвінок

Репетитор української мови онлайн 

 

 Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з курсами української онлайн. Це заняття в групах до 6 учнів.

Репетитор української онлайн для початкових класів. Переходьте!

Репетитор української мови онлайн

Знати досконало українськe зобов'язаний кожен громадянин України. Українська мова і література - на першому місці серед предметів обов'язкових для здачі ЗНО. Таким чином, гарантується, що всі, хто живе і працює в країні, володіють мовою на високому рівні і підтримується рівень грамотності населення.

Ми пропонуємо вивчення української мови та літератури з репетитором онлайн. Вчити українську дистанційно можна в групах та індивідуально. Кількість учнів в групі не перевищує шести. За допомогою сучасних засобів відеозв'язку наш викладач проводить онлайн заняття так само, як звичайний урок в школі. Якість викладання залишається таким же високим, а учні займаються з задоволенням, адже школярів приваблює незвичайна подача матеріалу.

Репетитор української мови на онлайн занятті ділиться файлами на екрані монітора, використовує аудіо та відео. Після уроку викладач обов'язково перевіряє домашнє завдання і стежить за успішністю та активністю школярів.

Українська мова - дуже мелодійна, її хочеться вчити вже за красу звучання. Крім того, знання мов розвиває здатність мислити і розширює кругозір. Виходить, що вчити мову з нашими репетиторами ще й неймовірно корисно!

 

Вчитель української мови онлайн

Онлайн репетитор українскої мови

У нашій країні знання української обов'язкове, і, тим не менш, важливо постійно підвищувати свій мовний рівень. Мало хто знає свою рідну мову досконало, тому що, будь-яка мова постійно видозмінюється, вводяться нові правила і навпаки скасовуються старі. Але ж знання таких тонкощів дуже важливо, якщо школяр в майбутньому обере собі спеціальність, безпосередньо пов'язану з підготовкою документів: наприклад стане юристом або інженером. Будь-яка документація повинна бути оформлена грамотно і на наших онлайн заняттях з репетитором української, ми як раз і розбираємо те, що може стати в нагоді учневі в майбутньому.

Ми навчаємо школярів усіх класів. У нашому центрі дистанційно вивчають українську c репетитором молодші школярі, які тільки осягають основи грамоти і діти молодшого шкільного віку і майбутні випускники, яким потрібно здійснити підготовку до ЗНО. Також готуємо до ДПА

Репетитор онлайн в нашому центрі Planetaclub працює так, щоб діти не нудьгували у моніторів. Види активності чергуються і вчитель, займаючись з невеликою групою дітей, встигає опитати кожного.

Після першого заняття репетитор складає індивідуальний план роботи з міні-групою, а також оцінить приблизні темпи засвоєння матеріалу.

Чекаємо вас на наших онлайн заняттях з української мови та літератури. Для запису на заняття просто зв'яжіться з нами зручним способом. Контакти. А ми підберемо вам групу за рівнем або запропонуємо індивідуальні заняття.

Давайте підвищувати рівень грамотності серед наших школярів разом!

 

Переваги онлайн занять з нашими репетиторами української мови і літератури:

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

Разом із українською займайся й іншими предметами

Репетитор з математики онлайнРепетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайн

Репетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну