Курси англійської для дітей від 5 до 10 років в Ірпені

 Контакти  

Вартість занять

Репетитори англійської для школярів 5-11 класів, переходьте!

Англійська мова для дітей

Курси англійської для дітей Курси англійської для дітей - відмінна можливість зацікавити дитину предметом, який точно стане в нагоді в реальному житті. Заняття з репетитором англійської проходить в ігровій формі, і маленький учень отримає тільки позитивні враження. Що в свою чергу позитивно позначиться у майбутньому, коли учень буде вивчати мову у школі. Та сама «ситуація успіху» - те, що потрібно, щоб шкільні роки і шкільна англійська не пройшли даром.

Курси англійської для малюків проводять досвідчені педагоги, які знають, як захопити і зацікавити будь-кого. Учні розподіляються за віковими групами. Також враховуються і особливості кожного малюка. І в результаті всі ходять на заняття із задоволенням!

Репетитори англійської для дошкільнят готують для них веселі ігри, діалоги, підбирають граматичний і лексичний матеріал так, що учні легко і природньо, запам'ятовують і практикують складні конструкції. І вчаться любити мову.

 

Чому необхідно вибрати репетитора англійської мови для дітей в 5 років?

Репетитор англійської для дітей

Вік 5 років є найбільш важливим для швидкого освоєння усної розмовної мови, а також для різнобічного розвитку. Тому починати навчати учнів англійській мові на курсах варто саме з 5 річного віку, коли малюк вже добре спілкується рідною, і не плутає назви предметів. Звичайно, багато залежить від індивідуального розвитку. Якщо батьки сумніваються, то можуть записати малюка на пробний урок з учителем, щоб зрозуміти його рівень готовності. Репетитор англійської для дітей допоможе виявити на скількі маленький учень готовий до вивчення англійскої, на скільки розвинена його пам'ять.

Програма на курсах для дітей початкової школи полягає в унікальній методиці, що дозволяє познайомити дітей з іноземними словами за допомогою веселих ігор, пісень, віршів, історій.

 

Ось основні плюси вибору курсів з репетитором від нашого центру вивчення англійської:

 • Дитячі курси англійської з репетиторомДосить проста і доступна форма навчання з репетиторами дасть можливість учневі говорити, рахувати, писати іноземною мовою. Кваліфіковані педагоги знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня, виходячи з особливого характеру і мислення маленької людини.
 • Викладач англійської для дітей пояснить матеріал в легкій і доступній формі, без зайвого навантаження для дитячого організму.
 • При індивідуальних заняттях з репетитором ви завжди зможете вибрати найбільш зручний час уроку для вашого малюка. Ми йдемо назустріч нашим учням і їх батькам.
 • Для уроків репетитори в нашому центрі використовують тільки сучасні методики і програми.
 • Помітний результат в навчанні вже після перших занять на курсах забезпечений.
 • Багато наших учнів, після відвідування курсів проявляють активний інтерес до навчання в цілому і стають більш кмітливими.

Тепер віддати дитину на курси англійської стало доступно для кожного з батьків.

Віддати дитину на курси англійськоїДля тих, хто ще не вирішив чи віддавати малюка до репетитора англійської, радимо вже зараз зробити це. Адже така доступна форма вивчення іноземної мови це справжній прорив в освіті. Тепер маленькі школярі, а також дошкільнята не тільки вчаться і отримують знання, а й весело проводять час. Ми допоможемо вивчити мову в формі гри, щоб ваш малюк не втратив інтерес до навчання.

 

Як записатися на урок іноземної мови в нашому центрі Planetaclub?

Якщо Вас цікавить репетитор англійської, наш центр пропонує ефективні і сучасні заняття. Записатися на курси з іноземної мови можна на нашому сайті прямо . Перед заняттям Ви можете пройти консультацію для визначення найбільш ефективної програми навчання. У нас Ви також можете вибрати курс англійської для дітей з нуля. Такі заняття розраховані на тих хлопців і дівчат, які ще не стикалися з вивченням цього предмета.

 

Записуйтеся на уроки з кращими репетиторами з англійської в Planetaclub та подаруйте своїм дітям світ іноземної мови в легкій і зрозумілій формі.

 

В результаті регулярних занять на курсах дитячої англійської Ваш малюк:

Курси англійської мови для дітей

 • Навчиться не боятися спілкування англійською,
 • Вивчить нові слова і навчиться правильно їх вживати,
 • Розбереться в основах граматики і перестане боятися складних і довгих речень,
 • Зрозуміє, як вчити мову так, щоб вивчити,
 • Дізнається багато нового і цікавого від досвідченого педагога в доступній для нього формі.

 

 

Приходьте до нас! ВЧИТИ англійську - цікаво, а ВИВЧИТИ цілком реально!

 

Вартість занять англійською для дітей

Міни-група 3-4 учня

Міні-група 2 учня

Індивідуально

1200 грн / 8 занять по 60 хв.

(абонемент на 8 занять)

 230 грн./год.

  300 грн./год.

 

Пропонуємо заняття англійською індивідуально і в групах для школярів середніх і старших класів. А також для дорослих. Готуємо до ДПА та ЗНО докладніше ...

 

Вас також може зацікавити:

 4-5 роківПідготовка до школи 5-6 роківРепетитор математики для дітейРепетитор початкових класів

Репетитор домашнього завданняЛогопед дефектологЛітній табір

 

 

Курси для дітейНа головну

Зворотній дзвінок