Зворотний дзвінок

Курси для школярів 5-11 класів в Ірпені

Всі предмети в одному центрі!

Контакти

Вартість занять

Курси - це заняття в групах 4-6 учнів

Репетитори в Ірпені. Це заняття в групах до 3 осіб і індивідуальні.

Курси для дітей 4-10 років. Клікайте!

Переходьте на сторінки наших курсів

Курси математики для школярівКурси з інформатикиКурси української мовиКурси англійської мовиКурси англійської з носієм

Курси історіїКурси фізикиКурси з хіміїКурси біологіїКурсы географії

 

Курси для школярівОстаннім часом система освіти встановлює жорсткі вимоги до знань, якими повинні володіти діти. Найчастіше школяреві дуже важко сприймати той потік навчальної інформації, яку необхідно не просто запам'ятати, але ще і зрозуміти. В цьому випадку освітні курси для школярів від Planetaclub стануть великою допомогою на шляху отримання знань. Вони стануть міцною сходинкою для навчання школяра і допоможуть йому успішно закінчити класи і здати необхідні іспити.

Курси шкільних предметів: основні особливості.

Уроки для учнів 5-11 класів пропонують програми різних планів, які підійдуть для учнів різного віку, як для учнів початкової школи, так і для учнів старших класів. Курси проводяться викладачами провідних вузів. Вони підтримують учнів при вивченні всієї шкільної програми і надають допомогу в будові самого процесу освоєння матеріалу. Програми для курсів розроблені з урахуванням кожного класу, починаючи з 5 по 11. Це допомагає розподіляти навантаження і робити навчання по максимуму доступним і легким.

 

У чому переваги підготовчих курсів для школярів?

Підготовчі курси

Наші заняття пропонують величезну кількість програм для шкільних предметів які вивчаються. Особлива увага приділяється курсам математики, історії, фізики, біології та хімії. Крім цього пропонуються програми швидкого запам'ятовування за допомогою мнемотехніки і програм ефективного читання.

Для старших класів проводиться підготовка до ЗНО, підготовка до ДПА, при цьому учнів конкретно орієнтують на високі знання з математики. Для підготовки учнів в нашому центрі застосовуються лише сучасні методи і технології.

 

Навчання для школярів: курси доступні для кожного

Якщо Вас цікавлять курси підготовки школярів, записатися на них ви можете прямо  ! Наші фахівці підберуть для Вас оптимальний варіант програми, яка буде відповідати підготовці учня і його рівню знань. Навчальні курси для школярів проходять в доступному і зручному для учня режимі. Також є варіант репетиторства в міні-групах та індивідуально. Ми завжди йдемо назустріч батькам і учням і допомагаємо підібрати зручний час для занять. Такі курси допоможуть школяреві краще засвоїти освітні предмети і підвищити свої знання.

 

Також ви завжди можете почати заняття на онлайн курсах не виходячи з дому!

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

На головну