Зворотний дзвінок

Онлайн репетитор з математики 5-11 класи

 

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтеся з онлайн курсами з математики. Це онлайн заняття в групах до 6 учнів.

Репетитор математики онлайн для початкових класів, Переходьте!

Репетитор з математики онлайн

Уроки математики онлайн проводяться індивідуально і в міні-групах до 3 школярів. Мінімальна кількість учнів дозволяє приділити максимальний час кожному, перевірити домашнє завдання і звернути увагу на помилки. Під час онлайн уроку вчитель, докладно пояснює матеріал, звертає увагу на складні питання а в кінці уроку перевіряє домашнє завдання з минулого разу.

Максимальна увага приділяється якості навчання. Для цього репетитор математики на  занятті використовує всі сучасні способи передачі інформації: аудіо, відео, показ презентацій. Також ведеться запис заняття, яку потім при необхідності можна переглянути.

Якщо ваша дитина - вчиться в молодших класах, ми запропонуємо вам індивідуальні онлайн уроки або міні-групу з двох-трьох учнів з репетитором початкових класів.

Після першого заняття тьютор з математики складе індивідуальний план роботи, а також оцінить приблизні темпи освоєння матеріалу.

Онлайн заняття з математики з нашими репетиторами допоможуть здійстити підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА , а також освоїти шкільну програму.

Приклад онлайн заняття с репетитором математики

 

Як відомо з 7 класу математика розділяється на два окремих напрямки: алгебра і геометрія. Клікайте на іконки, щоб дізнатися більш детальну інформацію!

 
Алгебра онлайнГеометрія онлайн

 

Репетитор з математики по скайпу

Репетитори з математики по скайпу

Онлайн вчитель математики допоможе якісно підготуватися до здачі підсумкової атестації 9 класу (ДПА), а також до ЗНО після 11 класу.

В 2021 році учнів очікують зміни. Підсумкова атестація (ДПА) після закінчення школи стане обов'язковою і буде проводитися у формі ЗНО. Вона матиме два рівні: стандарт і профільний.

Якщо учень не планує вступати до навчального закладу, яке вимагає знання математики, ДПА в формі ЗНО буде здаватися на стандартному рівні. Якщо все-таки серед предметів, які необхідні для вступу буде математика, ДПА в формі ЗНО буде здаватися на профільному рівні. Крім того, передбачено, що учні профільних навчальних закладів складатимуть ДПА після 11 класу на профільному рівні.

ЗНО для вступу до вищих навчальних закладів буде однорівневим, і вимагати поглибленого знання математики. 

 

 

Математика по скайпу

Математика по скайпу

Заняття математикою дистанційно допоможуть школярам підготуватися до здачі всіх видів атестацій і отримати міцні знання. Уроки з репетитором математики по скайпу - зручні. Вони економлять час на дорогу. Учні отримують можливість займатися в будь-якому місці, де є доступ в інтернет і мають можливість вільно пересуватися. Ефективність дистанційних занять дорівнює ефективності офлайн занять. Викладачі застосовують сучасні засоби комунікації, аудіо, відео матеріали.

З нашими онлайн репетиторами ви покращите успішність в школі, а також підготуєтесь до найважливіших іспитів і збільшите шанси на високий бал ЗНО.

 

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 класРепетитор математики онлайн 8 клас

Репетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

У Planetaclub викладачі досконально знають порядок проведення і систему оцінювання і зможуть повноцінно підготувати учня до здачі тестування. У нас ви зможете знайти кращих вчителів!

 

Репетиторство з математики онлайн. Переваги!

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

Лише деякі міста де доступні репетитори математики онлайн: 

фактично ви можете займатися з будь-якої точки світу де є інтернет

Ірпінь

Запоріжжя
Київ Миколаїв
Харків Одеса
Дніпро Херсон
Донецьк Львів

Відповіді на найчастіші питання по темі

Питання: Як вибрати репетитора з математики?

Відповідь: При виборі репетитора, в першу чергу, потрібно визначитися з метою, яка яка буде стояти перед вами. Одна справа підготуватися до вступу до ВНЗ та інша відновити прогалини у навчанні або розібратися у важкій темі. Не останнє місце займає твереза ​​оцінка здібностей та бажання до навчання самого учня.

Не завжди людина, яка має великий багаж знань може передати їх учневі. Іноді потрібнен певний підхід. Це той випадок, коли не всі вирішують наукові регалії. Досить часто скромний вчитель математики з відповідною кваліфікацією та досвідом викладання у школі може виконати завдання краще.

Питання: навіщо вчити математику

Відповідь: Для того, щоб тіло було в хорошій спортивній формі, займаються фізичними вправами. Щоб у хорошій формі був розум, потрібно займатися математикою. Ось далеко не повний перелік здібностей та навичок, які формуються та розвиваються за допомогою математики:

 • логічне, стратегічне та абстрактне мислення,
 • розвиток та тренування пам'яті,
 • навички планування та вибудовування покрокової послідовності;
 • аналіз та пошук закономірностей у різних ситуаціях,
 • встановлення причинно-наслідкових зв'язків процесів та явищ,
 • уміння знаходити оптимальне рішення серед безлічі можливих,
 • вміння вибудовувати міркування,
 • формулювати думки та робити висновки,
 • розвиток точності та швидкості у вирішенні робочих та життєвих завдань,
 • навички вирішення будь-яких життєвих завдань, у т.ч. завдань бізнесу та побутових.

Питання: Навіщо потрібна математика у житті?

Відповідь: Жодна сфера життя не обходиться без цифр, розрахунків, складання моделей та прогнозування. Дитина вчиться рахувати іграшки, запам'ятовувати свій вік, складати порядок дня. Дорослому необхідно розрахувати скільки грошей потрібно для покупки продуктів, який відсоток платити за іпотекою, і чи вистачить палива доїхати до дачі.

У професійній діяльності математику використовують не лише вчені, а й продавці, архітектори та адвокати. Наприклад, журналісту для грамотної подачі новини необхідно використовувати статистичні дані, а також аналізувати та вибудовувати послідовність подій та робити логічні висновки.

Питання: Як ефективно вивчати математику?

Відповідь: Найрезультативніший спосіб вивчення математики — це поступовий рух від простого до складного. Методика викладання передбачає побудову правильної послідовності вивчення матеріалу. Завдання у три дії може виявитися складним. Досить не знати, як вирішувати одну з них.

Досвідчений викладач після попередньої оцінки знань учня зможе визначити, де саме є прогалини та спланувати послідовність вивчення матеріалу.

 

Питання: як вивчити математику?

Відповідь: Практика та ще раз практика допоможе впоратися з цією наукою. Щодня життя ставить безліч завдань. Тільки вирішувати їх треба вдумливо та свідомо. Можна дослівно не пам'ятати правило, але вміти його застосовувати для вирішення і це вже успіх.

Якщо рішення ніяк не дається — є якась прогалина у знаннях. Необхідно повернутися до цієї теми та пропрацювати її наново до повного розуміння у застосуванні.

Дуже допомагає постійне вирішення щоденних життєвих завдань, а також деякі ігри: шахи, судоку та ін.

 

Питання: Чи можна вивчити математику самостійно?

Відповідь: Якщо задатися метою, то все що завгодно можна зробити самостійно. Але з викладачем чи репетитором математики дійти потрібного результату вийде набагато швидше та простіше, особливо дитині. Викладач зможе

 • виявити у яких темах втрачені знання,
 • пояснити складні моменти,
 • узагальнити та систематизувати пройдений матеріал.

Питання: Чому кажуть, що математика цариця наук?

Відповідь: Здається, що математика потрібна тільки в точних науках, де є цифри та формули. Насправді відсутність профільної математики у вивченні будь-якого предмета не означає, що в цій науці вона не застосовується зовсім.

 • формули у фізиці та хімії,
 • методи аналізу та синтезу в біології,
 • траєкторії та швидкість руху в астрономії,
 • розрахунок планувань та витратних матеріалів у будівництві,
 • система координат у географії,
 • дробові числа нот у музиці,
 • співвідношення кількості продуктів у кулінарії та багато іншого.

 

Відео по темі

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор з україннської онлайн

Репетитор з історії онлайнРепетитор з правознавства онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну