Онлайн репетитор з математики 5-11 класи

Контакти

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтеся з онлайн курсами з математики. Це онлайн заняття в групах до 6 учнів.

Репетитор математики онлайн для початкових класів, Переходьте!

Репетитор з математики онлайн

Уроки математики онлайн проводяться індивідуально і в міні-групах до 3 школярів. Мінімальна кількість учнів дозволяє приділити максимальний час кожному, перевірити домашнє завдання і звернути увагу на помилки. Під час онлайн уроку вчитель, докладно пояснює матеріал, звертає увагу на складні питання а в кінці уроку перевіряє домашнє завдання з минулого разу.

Максимальна увага приділяється якості навчання. Для цього репетитор на онлайн зайнятті використовує всі сучасні способи передачі інформації: аудіо, відео, показ презентацій. Також ведеться запис заняття, яку потім при необхідності можна переглянути.

Якщо ваша дитина - вчиться в молодших класах, ми запропонуємо вам індивідуальні онлайн уроки або міні-групу з двох-трьох учнів з репетитором початкових класів.

Після першого заняття тьютор з математики складе індивідуальний план роботи, а також оцінить приблизні темпи освоєння матеріалу.

Онлайн заняття з математики з нашими репетиторами допоможуть здійстити підготовку до ЗНО та підготовку до ДПА , а також освоїти шкільну програму.

Приклад онлайн заняття с репетитором математики

 

Як відомо з 7 класу математика розділяється на два окремих напрямки: алгебра і геометрія. Клікайте на іконки, щоб дізнатися більш детальну інформацію!

 
Алгебра онлайнГеометрія онлайн

 

Репетитор з математики по скайпу

Репетитори з математики по скайпу

Онлайн вчитель математики допоможе якісно підготуватися до здачі підсумкової атестації 9 класу (ДПА), а також до ЗНО після 11 класу.

В 2021 році учнів очікують зміни. Підсумкова атестація (ДПА) після закінчення школи стане обов'язковою і буде проводитися у формі ЗНО. Вона матиме два рівні: стандарт і профільний.

Якщо учень не планує вступати до навчального закладу, яке вимагає знання математики, ДПА в формі ЗНО буде здаватися на стандартному рівні. Якщо все-таки серед предметів, які необхідні для вступу буде математика, ДПА в формі ЗНО буде здаватися на профільному рівні. Крім того, передбачено, що учні профільних навчальних закладів складатимуть ДПА після 11 класу на профільному рівні.

ЗНО для вступу до вищих навчальних закладів буде однорівневим, і вимагати поглибленого знання математики. 

 

 

Математика по скайпу

Математика по скайпу

Заняття математикою дистанційно допоможуть школярам підготуватися до здачі всіх видів атестацій і отримати міцні знання. Уроки з репетитором математики по скайпу - зручні. Вони економлять час на дорогу. Учні отримують можливість займатися в будь-якому місці, де є доступ в інтернет і мають можливість вільно пересуватися. Ефективність дистанційних занять дорівнює ефективності офлайн занять. Викладачі застосовують сучасні засоби комунікації, аудіо, відео матеріали.

З нашими онлайн репетиторами ви покращите успішність в школі, а також підготуєтесь до найважливіших іспитів і збільшите шанси на високий бал ЗНО.

Читайте статтю про те як не розгубитися на ЗНО з математики і бути впевненим в собі!

 

Репетитори математики онлайн по класам

Репетитор математики онлайн 1-4 класиРепетитор математики онлайн 5 класРепетитор математики онлайн 6 класРепетитор математики онлайн 7 клас

Репетитор математики онлайн 8 класРепетитор математики онлайн 9 класРепетитор математики онлайн 10 класРепетитор математики онлайн 11 клас

У Planetaclub викладачі досконально знають порядок проведення і систему оцінювання і зможуть повноцінно підготувати учня до здачі тестування. У нас ви зможете знайти кращих вчителів!

Ви також можете займатися дистанційним навчанням в рамках онлайн школи. Ми пропонуємо живі уроки кожного дня для всіх класів!

 

Дивіться обов'язкові предмети для ЗНО й обов'язкові предмети для ДПА .

 

Репетиторство з математики онлайн. Переваги!

Великий стаж викладання

Ефективний підхід до онлайн викладання
Освоєння програми в темпі групи Доброзичлива атмосфера на онлайн заняттях
Ефективна методика навчання Можна займатися одразу кількома предметами
Заняття онлайн до результату

 

 

 

Щоб дізнатися більше, переходьте на інші сторінки нашого сайту!

Детальніше про насНаші викладачіПриклади онлайн уроківПитання і відповідівідгукиВартість занять

 

Разом із математикою займайся й іншими предметами

Репетитор з інформатики онлайнРепетитор з англійської онлайнРепетитор німецької онлайнРепетитор російської мови онлайн

Репетитор з україннської онлайнРепетитор з історії онлайнРепетитор фізики онлайнРепетитор хімії онлайнРепетитор біології онлайнРепетитор географії онлайн

 

 

Репетитори онлайнНа головну