Зворотний дзвінок

Онлайн школа дистанційного навчання 3 клас

Онлайн навчання в LIVE форматі

Пропонуємо навчання у класах онлайн школи на гнучких умовах: індивідуально прорахуємо потрібну кількість предметів та занять на тиждень. За подробицями, звертайтесь, будь-ласка до адміністратора.

Всім миру!!!

 Контакти

Вартість занять

Онлайн школа для 3 класу

Шукаєте альтернативу традиційній освіті для дитини 10 років? Але не впевнені, що малюкові в 3 класі підійде класична дистанційна освіта?

Ми пропонуємо ідеальне поєднання дистанційної і традиційного освіти - повноцінну онлайн школу. Наші учні не просто проходять уроки на сайті і отримують оцінки. Вони щодня займаються по відеозв'язку з викладачем. Тривалість уроку онлайн навчання для 3 класу відповідає віковим нормам, а плюс такого навчання в нашій школі - повне занурення в тему заняття.

Наші вчителі створюють авторські уроки, приділяють увагу підбору цікавих завдань. Роблять все, щоб школярам хотілося вчитися.

Викладачі онлайн школи Planetaclub завжди на зв'язку і якщо виникають складнощі з розумінням будь-якої теми, завжди можна задати питання і отримати підтримку від викладача.

Ми розуміємо, що розвинути у дитини в 3 класі бажання вчитися, можна тільки зацікавивши її. Тому на дистанційному навчанні для 3 класу ми включаємо в урок елементи гри, використовуємо метод освітніх кейсів і інші сучасні розробки, щоб привернути увагу малюка і допомогти йому полюбити предмет.

В нашій онлайн школі крім навчальних матеріалів, ми надаємо батькам докладні підказки, як допомогти маленькому учневі правильно попрацювати над домашнім завданням. У 3 класі нашого навчального центру діти стають більш самостійними, але все ж іноді їм потрібна допомога старших. Уже в наступному році така допомога буде потрібна дедалі рідше. Та й учень звикне до режиму дистанційного навчання.

Вчителі та адміністрація нашої школи завжди на зв'язку і допоможуть з вирішенням будь-яких питань, пов'язаних з навчанням.

 

Вам також може бути цікаво

Навчальні плани

Документи для вступу
Шкільний день Шкільні предмети

 

Що отримує ваша дитина займаючись в 3 класі дистанційно:

Живі онлайн уроки

Збалансований день

Ігровий підхід

Навчальні матеріали

Авторські уроки

Освітні кейси

Перевірка Домашнього завдання

Вчителі на зв'язкуДокумент про освіту

 

 

Класси нашої онлайн школи

1 клас2 клас4 клас5 клас

6 клас7 клас7 клас9 клас

10 клас11 клас

 

Онлайн школаНа головну