Зворотний дзвінок

Репетитори з фізики

Також пропонуємо заняття і з інших предметів:

Контакти 

Вартість занять

Заняття індивідуальні та в міні-групах до 3 учнів

Ознайомтесь з онлайн курсами фізики. Це заняття в групах до 6 учнів

Фізика для школярів в Ірпені

Репетитори з фізики

Необхідно знайти репетитора фізики? Що може бути простіше? Навчальний центр Planetaclub із задоволенням надасть кращих викладачів з цього предмету!

Явища, які вивчає фізика, оточують нас всюди. При цьому предмет досить складний і вимагає особливої уваги, якщо учень планує пов'язати майбутню професію з цією наукою.

Приватний репетитор з фізики допоможе впорядкувати шкільний матеріал, підтягнути певні теми. Учень зможе не тільки наздогнати згаяне, а й іти за програмою в більш швидкому темпі. Це особливо важливо, якщо попереду чекає ЗНО з фізики.

Тоді вже точно, не можна втрачати часу, адже підготовка займе час і для успішної здачі тестування, необхідно багато займатися повторенням пройденого.

Репетиторство з фізики може проходити індивідуально, а також учні можуть об'єднуватися в групи по 2-3 учні за умови однакового рівня знань. Такі заняття з фізики ефективні, адже вчитель з самого початку орієнтований на рівень конкретного учня чи міні-групи.

Наші викладачі порекомендують кількість відвідувань для досягнення необхідного результату. Стандартна тривалість заняття - 1 година, але за умови підготовки до ЗНО або підготовки до ДПА, а також при необхідності в короткий термін пройти великий обсяг матеріалу, тривалість заняття збільшується до 1,5 годин. Все це важливо для збереження ефективності заняття з фізики.

Якщо вам потрібні послуги репетитора з фізики, телефонуйте за телефонами вказаними в розділі Контакти і ми допоможемо обрати оптимальний варіант занять з урахуванням рівня, цілей і графіка учня.

 

Також ви завжди можете почати заняття з онлайн репетитором фізики не виходячи з дому!

 

Переваги занять з нашими репетиторами фізики

Займаємося до результату

пробуджуємо інтерес
Групи до 6 дітей і індивідуально Эффективна методика
Досвічені репетитори Займатися кількома предметами

 

 

Разом із фізикою займайся й іншими предметами

Репетитор з математикиРепетитор з інформатикиРепетитор з української мови та літератури

Репетитор з ІсторіїРепетитор з хіміїРепетитор з біологіїРепетитор з географії

 

РепетиториНа головну