Коментарі

PLANETACLUB

Підготовка до ЗНО/НМТ 2024 з англійської мови онлайн

Індивідуально і в групах до 6 учнів

Викладачі курсів підготовки до ЗНО з англійської

Основні переваги підготовки до ЗНО з англійської в Planetaclub

Кваліфіковані педагоги з великим досвідом роботи

Ефективні заняття із застосуванням сучасних методик.

Самостійно обираєте місце занять

При індивідуальній підготовці. Кількість уроків на тиждень Ви можете вибрати самостійно.

Разом з англійською можна готуватись до ЗНО і з інших предметів

Особливості підготовки до ЗНО з англійської в Planetaclub

Серед всіх предметів по яким потрібно здавати ЗНО саме іноземна мова викликає найбільші труднощі. Адже для успішної здачі іспиту необхідно знати тонкощі і нюанси вивчення англійської, а також вміти читати, писати  і перекладати тексти.

Для того, щоб здати незалежне оцінювання на багато балів радимо обрати курси підготовки до ЗНО з англійської онлайн від Planetaclub. Онлайн заняття проходять в невеликій групі до 6 учнів. Займаючись з такою кількістю школярів викладач встигає приділити час кожному. Токож можлива ідивідуальна підготовка

Наші викладачі здійснюють підготовку до ЗНО з англійської онлайн з урахуванням всіх особливостей тестування. Займаючись регулярно, учні стабільно отримують високі бали.

Додаткова інформація

Англійська мова завжди була потрібна для вступу до багатьох навчальних закладів. На даний момент цей предмет також є одним з найпопулярніших на наших курсах онлайн підготовки.

Тепер він стає одним з основних для здачі на ЗНО.

З 2021 року в Україні вводиться обов’язковий третій предмет. Абітурієнти можуть вибирати між історією і англійською мовою. Також передбачається наявність двох рівнів складності – стандартний і профільний.

Сучасні тенденції такі, що англійська стає не просто мовою міжнародного спілкування, а й запорукою успішного економічного зростання країни. Тому було вирішено поліпшити знання англійської серед населення і встановити, що для вступу до вищого навчального закладу рівень англійської повинен бути не нижче В1, а для вступу до магістратури не нижче В2. 

В майбутньому планується ввести англійську мову для здачі на ЗНО, як обов’язковий предмет.

Підготовка до ЗНО з англійської. Приклади заняття.

Вартість підготовки до ЗНО/НМТ (10-11 класи)

Група 3-8 учнів

Міні-група 2 учня

Індивідуально

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Faq - часті питання

Дізнавшись свій рівень володіння мови, можна буде зрозуміти скільки часу знадобиться на підготовку до ЗНО. Найкраще це зробити заздалегідь. Для успішного проходження ЗНО необхідно володіти мовою на рівні В1 (Intermediate) або В2 (Upper Intermediate). Рівня складності В1 достатньо вступу до ВНЗ, але якщо планується магістратура чи вступ до іноземного навчального закладу, то потрібен рівень В2.

Перш за все подивитися на речі реально. Щоб оцінити свої знання, потрібно пройти тест на визначення рівня володіння мовою та написати пробне ЗНО. Виходячи з цих результатів можна прийняти рішення та будувати подальшу роботу. Важливими моментами для успішного результату стануть:

 • встановлення конкретних термінів для завершення того чи іншого завдання;
 • готовність до інтенсивної роботи;
 • визначення способу занять: самостійно, з викладачем або на курсах, онлайн або офлайн;
 • розвиток всіх навичок одночасно: читання, аудіювання, вимова, письмо;
 • мотивація, підтримка та відсутність паніки.

Для проходження ЗНО з англійської потрібно набрати мінімум 18 балів. Для цього потрібно отримати щонайменше 100 рейтингових балів. При отриманні максимальної кількості 200 рейтингових балів тестовий бал становить 72.

Кількість слів, які потрібно знати визначається на підставі написання висловлювання у вигляді особистого або офіційного листа. Для рівня В1 воно має становити 150-180 слів, а рівня В2 від 180 до 200 слів. Для оцінювання письмового завдання застосовується багато інших критеріїв: логіка написання, зв’язність тексту, відповідність заданому формату та ін.

Англійська мова входить до переліку обов’язкових іспитів з 2021 року. Залежно від обраного ВНЗ необхідно буде вибрати, що складати: історію України чи іноземну мову. Іспит пропонує 2 рівні складності: стандартний В1 та профільний В2. Вибір залежить від рівня підготовки та мети. Так, для вступу в іноземний ВНЗ або магістратуру знадобиться рівень В2.

Розумно здійснювати підготовку до ЗНО в кілька етапів. Кожен наступний будуватиметься на результатах попереднього.

 • Оцінка рівня знань.
 • Проходження пробного ЗНО.
 • Визначення прогалин у знаннях.
 • Ухвалення рішення про спосіб занять.
 • Встановлення дедлайнів по кожному відрізку занять та фіксація результатів.
 • Успішне написання ЗНО.

Для успішного проходження тестування дуже допомагає регулярна робота над аналогічними завданнями. Повне розуміння вимог кожного завдання, вміння правильно розподілити час між різними видами іспиту.

Саме тому простого знання мови іноді недостатньо для проходження тесту з максимальним результатом. Варто звернути увагу на спеціалізовану підготовку до ЗНО із репетитором чи на курсах.

Статті з блогу

Рейтинг ВНЗ України
Булінг у школі. Що це?
Як скласти ЗНО з математики
Як підготуватись до ЗНО з біології

Пропонуємо й інші предмети для підготовки до ЗНО

Підготовка до ЗНО/НМТ з математики онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з української мови онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з історії онлайн

Підготовка дo ЗНО/НМТ з фізики онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з біології онлайн

Підготовка до
ЗНО/НМТ з хімії онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з географії онлайн

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом