Коментарі

PLANETACLUB

Підготовка до ЗНО/НМТ 2024 з української мови та літератури онлайн

Індивідуально і в групах до 6 учнів

Викладачі курсів підготовки до ЗНО з української

Переваги підготовки до ЗНО з Української мови в Planetaclub

Тільки досвідчені викладачі з великим досвідом

Учні отримують якісні живі онлайн заняття в режимі реального часу

Регулярні домашні завдання

Невеликі групи до 6 учнів

Разом з українською можна готуватись до ЗНО і по іншим предметам

Особливості підготовки до ЗНО з української

Для того, щоб успішно здати ЗНО з української мови мало просто вміти спілкуватися цією мовою, необхідно чітко знати правила і нюанси в відповідності з усіма нормами. На жаль не всі школярі добре справляються з українським.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш учень без проблем здав незалежне оцінювання, підготовка до зно з української онлайн від нашого центру Planetaclub прийде до Вас на допомогу.

Наші онлайн курси містять все необхідне для того, щоб учні могли легко і просто здати ЗНО без зайвого навантаження і хвилювань.

Курси ЗНО в Planetaclub

Онлайн підготовка до ЗНО з української включає в себе повноцінну підготовку учня з даного предмету. На уроках викладач детально розповість не тільки про самі теми предмета, які будуть актуальні на іспиті, але і про те, що з себе представляє саме ЗНО і як підготуватися так, щоб отримати максимальний бал.

У нас працюють тільки відповідальні і кваліфіковані педагоги, які мають великий досвід роботи в даній сфері і знають, як індивідуально підійти до кожної дитини і підготувати до будь-яких несподіванок на іспиті. Готуватися до ЗНО з української онлайн легко і просто в будь-який зручний для школярів час.

Учні отримують якісні живі онлайн заняття і підтримку при перевірці домашніх завдань. На онлайн підготовці до ЗНО з української мови одночасно може займатися не більше 6 учнів. Надається доступ до сайту з навчальними матеріалами та тестами. Щомісяця проводяться зрізи знань – пробні ЗНО. Це дозволяє порівняти свої успіхи в динаміці.

В результаті більшість наших учнів складає ЗНО на високі бали.

Додаткова інформація

ЗНО з української мови завжди було основним обов’язковим до здачі предметом. А з 2021 року випускників чекають зміни в правилах. Цей предмет залишається в числі обов’язкових, і вводяться два рівня складності: базовий і поглиблений.

Базовий рівень необхідний для підтвердження знання мови на державному рівні. Здавати українську літературу на цьому рівні не буде потрібно.

Поглиблений рівень – інтегрований іспит, який охоплює весь комплекс знань, який учень повинен був отримати в школі. Він буде включати в себе як українська мова, так і літературу. 

При підготовці до ЗНО з української мови онлайн слід врахувати всі тонкощі від нюансів граматики і лексики української мови, до правильного тлумачення сенсу літературних творів, що дуже важливо на поглибленому рівні.

Приклад онлайн уроку підготовки до ЗНО з української

Вартість підготовки до ЗНО/НМТ (10-11 класи)

Група 3-8 учнів

Міні-група 2 учня

Індивідуально

Напишіть нам (зворотній зв'зок)

Дізнавайтесь про наші новини

Вставте в поле ваш email і натисніть на кнопку “підписатися”. І ми будемо надсилати вам інформацію про знижки, акціі, нові послуги, цікаві статті, тощо.

Статті з блогу

Як підготуватись до ЗНО з географії?
Як зрозуміти і вивчити математику
Навіщо потрібне ЗНО? Що було раніше?
Обов’язкві предмети для ДПА у 4 та 9 класах

Пропонуємо й інші предмети для підготовки до ЗНО

Підготовка до ЗНО/НМТ з математики онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з англійської мови онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з історії онлайн

Підготовка дo ЗНО/НМТ з фізики онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з біології онлайн

Підготовка до
ЗНО/НМТ з хімії онлайн

Підготовка до ЗНО/НМТ з географії онлайн

Коментарі

0 Комментар(ів)
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
imgonline-com-ua-Resize-VIwBICAfYNk9q

Зворотній зв'язок

лого 44
Ваш запит отримано.
Ми з вами зв'яжемось найближчим часом